Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Rozšírené hľadanie

Inzercia chát v okrese Košice

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 69 inzerátov
31 000 € 67,39 €/m²

Na predaj záhrada s chatou, Košice - Vyšné Opátske

Abov (Košice IV - Vyšné Opátske), okres Košice

Na predaj záhrada s chatou, Košice - Vyšné Opátske časť Heringeš. Záhrada je o výmere 460 m2. Na pozemku sa nachádza drevená chata s betónovým základom a pivnicou. IS: elektrina, úžitková voda. Krásny výhľad na mesto. CENA: DOHODOU. Cena je vrátane provízie rk.V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie, kde nájdete najširšiu ponuku realít na trhu. Samozrejmosťou je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou. Taktiež Vám radi pomôžeme s kúpou nehnuteľnosti prostredníctvom nášho finančného centra, ktoré Vám sprostredkuje poskytnutie najlepšieho úroku na trhu.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
460 m²
16 000 € 313,73 €/m²

Na predaj chata s výhľadom na mesto, Heringeš

Abov (Košice IV - Vyšné Opátske), okres Košice

Ponúkame vám na predaj murovanú chatu so záhradou, Vyšné Opátske, časť Heringeš. Chata sa nachádza na pozemku o výmere 389 m2. Chata pozostáva z pivničného podlažia ( 17 m2), z prvého podlažia (17 m2) s pieckou na tuhé palivo a druhého podlažia s balkónom IS: elektrina. V pivnici sa nachádza WC a na pozemku je zásobáreň dažďovej vody. Krásny výhľad na mesto. Ihneď k dispozícii. Cena tejto chaty je 16 000 eur vrátane provízie pre RK. V prípade bližsích informácii kontaktujte prosím makléra Bc. Ladislav Šosták na čísle 0911 337 969 alebo mailom na ladislav.sostak@diamondreality.sk

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
51 m²
20 499 € 315,37 €/m²

Na predaj chata, mestská časť Ťahanovce, Košice

Abov (Košice I - Ťahanovce), okres Košice

Na predaj dvojpodlažný záhradný domček s podlahovou plochou 50m2 a so 6 árovou záhradou v Košiciach - mestská časť Ťahanovce, pod Vinicami. K dispozícii je úžitková voda, elektrina 220/380V, možnosť kúrenia na tuhé palivo. Chatka má má sedlovú strechu, pokrytú pozinkovaným plechom. Prislúcha k nej pivnica o výmere 6m2. Nachádza sa v tichej a slnečnej lokalite s pekným výhľadom na mesto. Terén je svahovitý, kaskádovitý. Cena je 20 499 € vrátane provízie RK. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie, kde nájdete najširšiu ponuku realít na trhu. Samozrejmosťou je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou. Taktiež Vám radi pomôžeme s kúpou nehnuteľnosti prostredníctvom nášho finančného centra, ktoré Vám sprostredkuje poskytnutie najlepšieho úroku na trhu. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím Ing.Vladimíra Koscelanského na č.tel. 0903 302 483.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
65 m²
21 499 € 597,19 €/m²

Na predaj chata s elektrinou v katastrálnom území Nižná Úvrať, Výšné Opátske.

Abov (Košice IV - Vyšné Opátske), okres Košice

Na predaj chata s elektrinou nachádzajúca sa za Panorámou v kata. území Nižná Úvrať (Vyšné Opátske). V chate je zavedená elektrina a na pozemku je suché WC. Pozemok pod chatou má 647 m2. Na pozemok je prístup z dvoch strán. Pozemok je oplotený a nachádzajú sa na ňom ovocné stromy. Cena nehnuteľnosti je 21.499 EUR vrátane provízie RK. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie, kde nájdete najširšiu ponuku realít na trhu. Samozrejmosťou je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou. Taktiež Vám radi pomôžeme s kúpou nehnuteľnosti prostredníctvom nášho finančného centra, ktoré Vám sprostredkuje poskytnutie najlepšieho úroku na trhu. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím Ing.Vladimíra Koscelanského na č.tel. 0903 302 483.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
36 m²
30 000 € 937,50 €/m²

Na predaj murovaná chata, Košice - Šaca, v osobnom vlastníctve

Abov (Košice II - Šaca), okres Košice

So súhlasom majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj dvojpodlažnú murovanú chatu v záhradkárskej lokalite v Šaci časť Viničky v osobnom vlastníctve. Pozemok je o rozlohe 400m2, zastavaná plocha je 16m2, úžitková plocha je 32m2. Chata pozostava z dvoch miestnosti. Na prízemí sa nachádza kuchyňa, sprchovací kút, bojler na teplu vodu .Voda je sezónna od aprila do novembra. Na poschodí je izba. Súčastou chaty je altánok 5x5m. Suche wc.Chata je ideálna na relax a odpočinok. Cena je uvedená bez provízie pre RK. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte realitnú maklérku Ing. Marcelu Jarolímovú na tel. č.: 0905 442 617.

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha
32 m²
14 800 € 389,47 €/m²

Na predaj murovaná chata so záhradou, Vyšné Opátske, Košice

Abov (Košice IV - Vyšné Opátske), okres Košice

Na predaj murovaná chata so záhradou, Vyšné Opátske, Košice. Chata sa nachádza na svahovitom pozemku o výmere 382 m2. Chata pozostáva z pivničného podlažia ( 16 m2) a z prvého podlažia (22 m2). IS: elektrina. Na pozemku sa nachádza suché wc, plechový sklad, ovocné stromy. Vhodná na relax a oddach. Krásny výhľad na mesto.. Cena je vrátane provízie rk. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie, kde nájdete najširšiu ponuku realít na trhu. Samozrejmosťou je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou. Taktiež Vám radi pomôžeme s kúpou nehnuteľnosti prostredníctvom nášho finančného centra, ktoré Vám sprostredkuje poskytnutie najlepšieho úroku na trhu

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
38 m²
30 900 € 1 545 €/m²

Na predaj záhrada s murovanou chatou, Košice - Vyšné Opátske

Abov (Košice IV - Vyšné Opátske), okres Košice

Na predaj záhrada s murovanou chatou a pivnicou, Košice - Vyšné Opátske. Chata sa nachádza na pozemku o výmere 927 m2. Prístup je od Panorámy. Na pozemku sa nachádzajú ovocné stromy, udiareň, krb, suché wc. IS: záhradkársky vodovod, elektrina. Cena je vrátane provízie rk. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie, kde nájdete najširšiu ponuku realít na trhu. Samozrejmosťou je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou. Taktiež Vám radi pomôžeme s kúpou nehnuteľnosti prostredníctvom nášho finančného centra, ktoré Vám sprostredkuje poskytnutie najlepšieho úroku na trhu.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
20 m²
32 990 € 64,43 €/m²

Na predaj záhrada s murovanou chatou, Račí potok, Košice-Sever

Abov (Košice I - Sever), okres Košice

Na predaj záhrada s murovanou chatou, Račí potok, Košice-Sever. Chata sa nachádza na pozemku o výmere 512 m2. Na pozemku sa nachádzajú ovocné stromy, koterec, dvevený prístrešok.Chata pozostáva z troch obyvateľných miestnosti a dvoch úžitkových miestnosti. Orientácia: juh. Ihneď k dispozicií. IS: elektrina, zahrdkársky vodovod Cena je vrátane provízie rk. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie, kde nájdete najširšiu ponuku realít na trhu. Samozrejmosťou je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou. Taktiež Vám radi pomôžeme s kúpou nehnuteľnosti prostredníctvom nášho finančného centra, ktoré Vám sprostredkuje poskytnutie najlepšieho úroku na trhu.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
512 m²
43 000 € 100,70 €/m²

Na predaj murovaná chata so záhradou, Suchá dolina, Košice - Sever v osobnom vlastníctve

Abov (Košice I - Sever), okres Košice

So súhlasom majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj záhradu s murovanou chatou v chatárskej a záhradkárskej lokalite, v prekrásnom tichom prostredí Suchej doliny v KE Čermeľ, pri Vyhliadkovej veži smerom na Kavečany v osobnom vlastníctve. Pozemok záhrady je o výmere 427m2, zastavaná plocha 26m2, obytná plocha 50m2. Murovaná chata je poschodová, prešla kompletnou rekonštrukciou je vo veľmi dobrom a udržiavanom stave. Chata má na prízemí obývačku s novou kuchynskou linkou, nové wc - odpad, kanalizacia formou trativodu, krb, na poschodí sú 2izby, balkón... V chate sú drevené okná, keramická dlažba, plávajúce podlahy. Voda do wc a kuchyne je dažďová cez čerpadlo, čiže je potrebné doniesť si pitnú vodu či už na pitie alebo varenie... V zime keď mrzne sa chata nevyužíva lebo voda zamŕza, nie je ju možné celoročne obývať, cca november-február je voda zamrznutá. Na pozemku je altánok s krbom, pieskovisko, hojdačka, záhradka. Elektrina je v chate aj altánku. Možnosť 1 auto parkovať dnu vo dvore, druhé pred bránou. Chata so záhradou je vhodná najmä pre tých, ktorí vyhľadávajú relax a kľud. Vhodná pre rodinu s deťmi, na oddych, grilovanie, výlety do lesa, na Vyhliadkovú vežu, ZOO atď. V okolí sú záhrady, chatky a domy celoročne obývané. Záhrada je dostupná autom po prístupovej ceste. V cene nehnuteľnosti je zahrnutá provízia pre RK. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte realitnú maklérku Ing. Marcelu Jarolímovú na tel. č.: 0905 442 617.

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha
427 m²
6 990 € 17,48 €/m²

Na predaj záhrada s chatkou, Alejová, Košice - Juh

Abov (Košice IV - Juh), okres Košice

Na predaj záhrada s chatkou, Alejová, Košice - Juh. Záhrada má výmeru 400 m2. Nie je v osobnom vlastníctve. Na pozemku sa nachádza malá chatka, krb, wc - latrína.. Možnosť dostať sa autom až na pozemok. IS: studňa, elektrina v štádiu vybavovania. Cena je vrátane provízie rk. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie, kde nájdete najširšiu ponuku realít na trhu. Samozrejmosťou je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou. Taktiež Vám radi pomôžeme s kúpou nehnuteľnosti prostredníctvom nášho finančného centra, ktoré Vám sprostredkuje poskytnutie najlepšieho úroku na trhu.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
400 m²
44 000 € 1 760 €/m²

Murovaná chata PEREŠ v OV so súpis. číslom, pozemok 289 m2.

Abov (Košice II - Pereš), okres Košice

POZOR NEPREHLIADNITE! Dom na vidieku, alebo byt v rušnom meste? Máme alternatívu... Len zopár metrov od lukratívnej lokality Vyšný Lorinčík, sa nachádza táto nehnuteľnosť, ktorú môžte po dokončení vyuźívať aj CELOROČNE. Mať chatu, neďaleko nových moderných domov a zároveň zájsť po pár minútach do lesa... Chcete mať výhody mesta a užívať si ho na chate? Tým sa pochváliť môže málokto. Chata má využitie ako menší domček, ale splní aj väčšie nároky. A možno sa tu rozhodnete tráviť väčšinu svojho času... VÝHODY: pravidelné spojenie MHD, občianska vybavenosť miestnej časti Košice - Pereš, supermarket Fresh, reštaurácia, kostol... Ponúkame na predaj DVOJPODLAŽNÚ murovanú CHATU, vo vynikajúcej lokalite Košice Pereš. OSOBNÉ VLASTNÍCTVO chata má pridelené SÚPISNÉ ČÍSLO, evidovaná ako budova pre šport a na rekreačné účely ZASTAVANÁ plocha chaty je 18 m² úžitková plocha prízemia a podkrovia: cca 25 m2 rovinatý pozemok vo výmere 289 m² POZEMOK: je celý oplotený, slnečný, rovinatý. V susedstve sú celoročne obývané domy.. Šírka pozemku: 10 m, dľžka : cca 30 m Nové elektrické rozvody . možnosť zväčšenia chaty, realizácie prístrešku a pod., PRÍZEMIE: je presvetlené z 2 strán drevenými oknami. Výmera dolnej izby 3 x 3 m. Kúrenie: Krbom. Na stenách v chate sú nové stierky. PODKROVIE: výstup je po novom drevenom schodisku. V izbe je na stenách a stope pekný drevený obklad, presvetlená je aj denným svetlom, ideálna na spanie, odpočinok,.. ZÁKLADY: na betónovom povrchu. STAVEBNÝ MATERIÁL: kváder/tehla. Vonkajšia omietka: brizolit. STRECHA: sedlová, izolovaná, hydroizolácia, zateplená kompletne nobasilom. Komín. ZÁHRADA: na pozemku pestovania. Nasadené sú jablone, čerešňa, hruška, hrozno, ruže... ZÁHRADNÝ DOMČEK: (1,80 x 2 m)nachádza sa v prednej časti pozemku. Určený na odkladanie náradia, dreva a pod., INŽINIERSKE SIETE: obecný vodovod, elektrina 220/380 V. Rozvody vody sú v zemi a natiahnuté až ku chate PRÍSTUP na pozemok je po spevnenej komunikácii. Dvojkrídlová brána, možnosť parkovania aj viacerých áut na pozemku. Klienti so záujmu o obhliadku, alebo podrobnejšie informácie, kontaktujte prosím realitného makléra: Zdenka Horváthová t.č: 0907 134 687, smskou, alebo emailom na horvathova@zara-reality.sk

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha
25 m²
Zastavaná plocha
18 m²
Pozemok
289 m²
130 000 € 49,77 €/m²

PREDAJ: pozemok 2612 m2 + 2x záhradná chata - KOŠICE SEVER - ŽĽABY

Abov (Košice I - Sever), okres Košice

MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj veľký pozemok s dvoma záhradnými chatkami v mestskej časti Sever - Žľaby - v blízkosti Červeného brehu. Pozemok je slnečný, svahovitý, oplotený, s množstvom ovocných stromov. Celková výmera je 2612 m2. Viac informácií ako aj fotografií z danej nehnuteľnosti Vám poskytneme v našej RK   

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
2 612 m²
39 900 € 814,29 €/m²

Predaj: Záhrada so stavebným pozemkom 429m2, KOŠICE - KAVEĆANY

Abov (Košice), okres Košice

MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj záhradu s chatkou, podpivničenú so súpisným číslom v KAVEČANOCH 4 km od KOŠÍC, neďaleho Výhľadkovej veže v záhradkovej oblasti VITALINA s možnosťou využivania v celoročnom období. Dostupnosť dvoma príjazdovýmí cestami pokryté železobetonovými platňami.  Záhrada 429 m2, zastavaná plocha chaty 46 m2 ( 5,9m x 7,9m ) + podpivničenie murované 40 m2 Parkovanie možné za bránou, alebo priamo na pozemku.  Veľmi dobrí susedia, kľudné prostredie, možnosť následného prispôsobenia využitia na trvalé bývanie. Pozemok je rekvalifikovaný ako stavebný pozemok, na ktorom je možné postaviť dom Pozemok je umiestnený mimo zastavaného územného plánu Pozemok  na ktorom je postavená chatka je označená súpisným číslom Vlastník pozemku je vlastníkom stavby postavenej na tomto pozemku Chatka so zastavanou plochou 46 m2 pozostáva: suterén - vnútorné schodisko z predsiene, priestranná  pivnica murovaná na uskladnenie  prízemie - spoločenská obývacia izba s pecou na tuhé palivo, zariadená  Materiál stavby:  drevená chatka strecha stanová a strmá  suterén -  z betónu izolovaný hydroizolačnou lepenkou s asfaltovým náterom, ochrana izolácie a steny, podlaha cementová s betónovým poterom, vstup do suterénu je betónovými schodmi, strop suterénu je zo stropných železobetónových panelov prízemie - podlaha z palubových dosák,  strecha je tepelne izolovaná, konštrukcia z drevených trámov a hliníková strecha  komínové teleso je z azbestocementového potrubia s tehelnou obmúrovkou, vykurovanie je pieckou Petrik elektrina funguje domácou elektrárničkou plyn - plynové bomby vymurovaný kozub dvere drevené a okná plastové    dažďová voda zo strechy je zachytávaná podkvapovým žľabom zachytávaná do 1000 litrovéj nádrže s využitím do záhrady pitná voda nie je, ale je možnosť vyhotovenia studne od studniara na pozemku sa nachádza suché WC s toaletou a umývadlom Cena je vrátane profesionálneho právneho servisu čo obnáša:  vypracovanie zmlúv, návrh vkladu do katastra, poplatky u notára, kolok si platí kupujúci, prípravy podkladov banke k hypotekárnemu úveru, ktorý Vám vybavíme ako pre Vás najvýhodnejší  z pomedzi všetkých bánk .Hypotekárne poradenstvo máte u nás ZDARMA aj v prípade, ak   nehnuteľnosť nekúpite z našej ponuky Počet izieb (pre komerčné počet miestností, hál): 2

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
49 m²
32 500 € 541,67 €/m²

Predaj: záhrada s chatou, 825m2, Vyšné Opátske, Košice

Abov (Košice), okres Košice

Ponúkame na predaj záhradu s drevenou chatou typu bungalov na betónovej platni. Rovinatá záhrada o výmere 825m2 /20x40/, chata 60m2 /6x10/, IS - elektrina, vlastná studňa - pitná voda. Voda je dotiahnutá do  chaty a ohrev vody je bojlerom, vykurovanie chaty je krbom. Chatu po zateplení  je možné využívať celoročne. V chate je potrebné dokončiť rozvody elektroinštalácii a vody. Chata je po kolaudácii a má pridelené supisné číslo. Počet izieb (pre komerčné počet miestností, hál): 2

Stav
Novostavba
Úžitková plocha
60 m²
21 000 € 60,17 €/m²

Poschodová chata v záhradkárskej oblasti – Košice Šaca

Abov (Košice II - Šaca), okres Košice

Predaj murovanej chatky v záhradkárskej oblasti Košice Šaca. Záhradka sa nachádza na začiatku mestskej časti v blízkosti SOŠ Košice-Šaca. Poschodová chata stojí na samostatnom pozemku v osobnom vlastníctve. Chatka má dve podlažia, kde na prízemí sa nachádza kuchyňa, príprava na sprchu, sklad a vstup do malej pivnice. Na poschodí sa nachádza izba a vonkajšia zastrešená plocha. Na pozemku a do chaty je dovedená sezónna voda cez vodovod (od jari do jesene). Voda z drezu v kuchynke odteká po spoločnej odpadovej rúre z pozemku. Do chatky je zavedená elektrina. Chata má aj komín, dá sa vykurovať pieckou alebo krbom. WC je riešené ako vonkajšie suché. Pozemok má rozlohu 349 m2. Je v osobnom vlastníctve. Prístup k pozemku je po dobre udržiavanej spevnej ceste. Na pozemku je možnosť vykopať studňu a umiestniť žumpu. Niektoré susedné chaty sa využívajú ako celoročné bývanie. Táto chatka je ideálna na letné posedenia s priateľmi, či na oddychové pestovanie zeleniny a ovocných stromov. Po stavebných úpravách sa dá využívať aj na celoročné užívanie. MHD zastávka je vzdialená do 1 km od chaty. Cena chaty: 21 000,- EUR – Nutná platba v hotovosti. V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti – príprava kúpnych zmlúv advokátskou kanceláriou, overenie podpisov, kolky pri návrhu na vklad kúpnych zmlúv na katastri. Pre viac informácií a obhliadku kontaktujte: Ing. Tomáš Kažimír - Realitný maklér 0948 260 339 tomas@tomaskazimir.sk www.realitnymaklerkosice.sk www.tomaskazimir.sk

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
349 m²
29 000 € 414,29 €/m²

Chata s väčším pozemkom na Heringeši, Košice (122/16)

Abov (Košice IV - Vyšné Opátske), okres Košice

Ponúkame Vám na predaj murovanú chatu na Vyšnom Opátskom časť Heringeš s pekným väčším pozemkom o výmere 3125m2. Chata je v pôvodnom stave napojená na elektriku. Má predsieň, verandu, menšiu kuchyňu a spoločenskú izbu. V podkroví je veľká izba bez priečok určená na spanie s východom na balkón a výhľadom na mesto. Pozemok prevažne rovinatý, slnečný, s ovocnými stromami a záhradným domčekom. V okolí pozemku je niekoľko celoročne využívaných chát.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
70 m²
44 000 €

Murovaná chata Košice - Sever nad Baránkom

Abov (Košice I - Sever), okres Košice

Realitná kancelária Sonne s.r.o. Vám touto cestou ponúka murovanú chatu v rekreačnej oblasti Košice – Sever nad Baránkom. Ak sa chcete zrelaxovať v malebnej prírodnej scenérii v rekreačnej oblasti Košice – Sever nad Baránkom, tak ste na správnej adrese. Pozemok o rozlohe 550 m2 s murovanou chatou je na to stvorený. Celá nehnuteľnosť je otočená na juhozápadnú stranu, čo spôsobuje, že pozemok je obzvlášť slnečný. Murovaná chata je dvojpodlažná osadená v mierne svahovitom teréne s výhľadom na mesto Košice z južnej strany a na západ slnka. Zastavaná plocha murovanej chaty je 40 m2. Murovaná chata je v pôvodnom stave. Je začatá rekonštrukcia, ktorú je nutné dokončiť. Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza predsieň so schodiskom , kuchyňa, WC so sprchovým kútom a miesto pre kotol . Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádza priestranná obývacia izba so šatníkom a východ do záhrady. V chate je zavedená elektrina s novými rozvodmi začaté ústredné kúrenie. Pri rekonštrukcií tejto nehnuteľnosti je možné požiadať príslušné úrady o rekonštrukciu s prístavbou. Podľa nariadenia mesta Košice v záhradkárskych oblastiach je možné postaviť záhradný dom so zastavanou plochou 10 % z rozlohy pozemku t.j. v tomto prípade zastavaná plocha môže byť 50 m2. Na pozemku je vlastná studňa. Pozemok je oplotený. Prístup k nehnuteľnosti je z asfaltovej cesty. Na ulici sú už celoročne obývané nehnuteľnosti. Táto časť mesta sa stáva čoraz viac celoročne obývanou časťou, zastavanosť rastie. Cena nehnuteľnosti predstavuje sumu 44.000,- EUR, v ktorej sú zahrnuté komplexné služby súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, právny servis, všetky poplatky s tým súvisiace. Radi Vám poskytneme aj bezplatné finančné poradenstvo pri vybavovaní Vášho úveru.

31 900 € 53,98 €/m²

Záhrada s murovanou chatou - Zelený dvor - Mončí potok

Abov (Košice I - Sídlisko Ťahanovce), okres Košice

Ponúkame na predaj celoročne obývateľnú murovanú chatu so záhradou v záhradkárskej lokalite Zelený dvor - Mončí potok. Chata o výmere 34 m je v osobnom vlastníctve. Pozostáva z obývacej izby, kuchyne, kúpeľne s WC, komory a verandy. Je čiastočne podpivničená. Záhrada je rovinatá a má rozlohu 591 m2. Na záhrade sa nachádza murovaná dielňa o výmere 9 m2 a murované ohnisko. Záhrada je v správe SZZ - nie je v osobnom vlastníctve. Lokalita je od centra mesta vzdialená 8 min. autom. V blízkosti sa nachádza zástavka MHD - 5 min chôdze.

Stav
Pôvodný stav
Zastavaná plocha
591 m²
13 000 € 260 €/m²

Chata Košice - Vyšné Opátske, Fagulova vinica, murovaná, el., OV

Abov (Košice IV - Vyšné Opátske), okres Košice

Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj so súhlasom majiteľa murovanú chatu so záhradou v mestskej časti Košice - Vyšné Opátske v lokalite Fagulova vinica. Záhrada je v osobnom vlastníctve , na pozemku je elektrina. Chata je murovaná na zastavanej ploche 18 m2. Je poschodová, na prízemí je kuchynka z komôrkou na náradie, na poschodí je oddychová miestnosť s možnosťou prenocovanie a s výstupom na podkrovie , kde sa nachádzajú priestory na prespanie. Prístup je po nespevnenej komunikácií, prístupová cesta k záhrade je uzamykaná so spoločnou bránou. Možnosť parkovania pri chate. Veľmi dobrá a kľudná lokalita na relax s možnosťou zahradkárčenia. Na pozemku sú ovocne stromy a okrasné kríky. terén je svahovitý(kaskádovitý) s výnimkou záhradnej chaty. výhľad na mesto. Pozemok o výmere 346 m2 je možné odkúpiť do OV za 15€/m2. Celková cena po odkúpení pozemku je 18.500 Eur Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie realitnej kancelárie, ktorá zahŕňa poplatky súvisiace z prevodom nehnuteľností (kolky, kúpna zmluva a jej autorizácia advokátom a právny servis). Opýtajte sa makléra aj na financovanie nehnuteľnosti ako aj poistenie nehnuteľností. V prípade záujmu o nehnuteľnosť volajte 0904184059 Vážení klienti, pozrite si kompletnú ponuku našich nehnuteľností na stránke: https://lpreality.sk Rozmýšľate nad výstavbou rodinného domu? Zabezpečíme Vám kompletný servis a výstavbu rodinného domu na kľúč. Vyberte si zo širokej ponuky projektov. Ak ste si náhodou z ponuky nevybrali, nevadí postavíme Vám dom podľa Vašich predstáv. Viac na: https://lpreality.sk/rodinne-domy/

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
50 m²
Zastavaná plocha
18 m²
Pozemok
364 m²
21 000 € 525 €/m²

Murovaná chata-KOŠICE KVP,400m2

Abov (Košice II - Sídlisko KVP), okres Košice

Ponúkame na predaj murovanú chatu na sídlisku KVP.Podlahová plocha je 20m2,podpivničená.Rozloha pozemku je 400m2,IS-elektrina,záhradkárský vodovod-z ktorého je privedená voda priamo do chaty.Možnosť navŕtať studňu.Chata pozostáva z 1 izby a kuchyne,plastové okná,nové omietky,dlažba.Pozemok nie je v osobnom vlastníctve. Vážení klienti, pozrite si kompletnú ponuku našich nehnuteľností na stránke: https://lpreality.sk Rozmýšľate nad výstavbou rodinného domu? Zabezpečíme Vám kompletný servis a výstavbu rodinného domu na kľúč. Vyberte si zo širokej ponuky projektov. Ak ste si náhodou z ponuky nevybrali, nevadí postavíme Vám dom podľa Vašich predstáv. Viac na: https://lpreality.sk/rodinne-domy/

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
40 m²
Zastavaná plocha
20 m²
Pozemok
400 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 69 inzerátov