Rozšírené hľadanie

Záhradné chatky na predaj v Komárne

Predošlá Nasledovná 1 - 5 z celkom 5 inzerátov
71 000 € 2 028,57 €/m²
Logo

Ponúkam na predaj novostavbu záhradnej chatky Komárno

Podunajsko (Komárno), okres Komárno

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadený záhradná chata Komárno, Komárno. Plocha: úžitková 35m2, zastavaná 56m2, pozemku 395m2. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: stierky, omietky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, chladnička.Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: lokálne. Ostatné vybavenie: vstavané skrine, internet. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami. Rovná strecha. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Úplné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka (230/400V).Výhody: slnečný, tiché prostredie, obchody, rybolov, cykloturistika. Cena 71 000 € Pre bližšie informácie a obhliadok neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle: 0908 583 729 alebo na e mailovej adrese office@cityrealplus.sk -vydávame potvrdenie k dedičskému konaniu -právnický full servis v cene - bezpečnosť -poplatky na kataster sú v cene -najvýhodnejšie financovanie cez hypotekárny úver je v cene - spolupracujeme s každou bankou na Slovensku -VOLAJTE 7 DNÍ V TÝŽDNI

Stav
Novostavba
Pozemok
395 m²
Úžitková plocha
35 m²
Zastavaná plocha
56 m²
67 000 € 1 914,29 €/m²
Logo

Na predaj záhrada s peknou chatkou, Komárno – okolie

Podunajsko (Komárno), okres Komárno

Ponúkame na predaj záhradu, v širšom okolí Komárna. Má výmeru necelých 5á, Nachádza sa v záhradkárskej oblasti, pokojnej a tichej lokalite. Na pozemku sa nachádza pekná drevená chata, s výmerou 35m2. Chata je drevená, zateplenie – sklená vata, OSB doska a sadrokartón. Je napojená na elektrinu a vodu z vlastnej studne. Interiér tvorí jedna veľká miestnosť a kúpeľňa so sprchovým kútom a wc. Kanalizácia zaústená do žumpy. Súčasťou vybavenia je klimatizácia, alarm s upozornením prostredníctvom sms. Chata sa predáva komplet zariadená, ako vidíte na obrázkoch. Na pozemku je aj plechový sklad na odkladanie záhradného nábytku. Studňa je umiestnená tiež v menšom plechovom sklade. Pozemok je oplotený, pred pozemkom je parkovisko.

Stav
Novostavba
Pozemok
470 m²
Úžitková plocha
35 m²
42 000 € 1 680 €/m²
Logo

ZÁHRADNÁ CHATA | KOMÁRNO

Podunajsko (Komárno), okres Komárno

Ponúkame na predaj krásnu záhradu s obývateľným priestorom tvoreným dvoma unimobunkami na sebe na Alžbetinom ostrove. Priestor je vhodný aj na prípadnú výstavbu menšieho rodinného domu. V aktuálnom priestore o výmere približne 25m2 sa nachádza kuchyňa a na poschodí izba. Pozemok tvoria 4á na ktorom sú zavedené inžinierske siete - elektrina, voda a je pripravená aj prípojka na plyn. Bezproblémové parkovanie! Záhradná chata je okamžite k dispozícii. Dôvod predaja je kúpa rodinného domu spolu so záhradou. Poskytujeme kompletný právny servis. U nás už nemáte žiadne ďalšie nečakané poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti, prepisom energií, vkladu na kataster. Vieme Vám pomôcť vyriešiť aj hypotekárny úver. Ak necháte vybavenie hypotéky na nás, vybavíme Vám bankou akceptovateľný znalecký posudok, vklad záložných zmlúv na kataster, a v prípade AK VÁM NEVYBAVÍME HYPOTÉKU, VRACIAME ZÁLOHU v plnej výške!!!! Viac informácií na https://www.mvb.sk/ponuky-nehnutelnosti/zahradna-chata-komarno/

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
25 m²
24 500 €
Logo

Ponúkam na predaj záhradu s chatkou

Podunajsko (Komárno), okres Komárno

Ponúkam na predaj záhradu s chatkou v Komárne časť Veľký Harčáš. Pozemok má rozlohu 400m2, zastavaná plocha je 16m2. Záhrada je celoročne využiteľná vďaka unimobunke s kuchynskou linkou, umývačke riadu, mikrovlnka, sporák a vykurovanie je peterkami. Na pozemku je studňa vrátane čerpadla, elektrika a mestská prípojka pitnej vody. Záhrada je udržiavaná, množstvo ovocia, zeleniny a kvetov. Na pozemku sa nachádza suchá toaleta, fóliovník, nový domček na náradie a komplet oplotenie. Pred záhradou je vytvorené parkovanie pre 2 vozidlá.

71 000 €
Logo

Záhrada s domčekom na predaj

Podunajsko (Komárno), okres Komárno

Ponúkame Vám na predaj záhradu 4á s domčekom 60m2 na celoročné bývanie, pod ktorou sa nachádza pivnica. V domčeku sa nachádza terasa, z ktorej vedie chodba, kde na pravej strane sa nachádzajú roldolové dvere s úložným priestorom, na ľavej strane sa nachádza jedna posteľ pod ktorou je úložný priestor, na konci chodby je kúpeľňa so sprchovým kútom a VC, bojler 30l. Vedľa kúpeľne je kuchyňa s kuchynskou linkou a posteľou. Kúrenie je elektrické. K domčeku prislúcha vlastná studňa a žumpa. Parkovanie je vytvorené pre dve autá.

Predošlá Nasledovná 1 - 5 z celkom 5 inzerátov