Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Rozšírené hľadanie

Objekty na rekreáciu na predaj

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 168 inzerátov
258 000 € 2 047,62 €/m²
Logo

Arvin & Benet | Rekreačná vilka "B" pri exkluzívnom golfovom stredisku Penati

Záhorie (Šajdíkove Humence), okres Senica

Arvin & Benet ponúka na predaj rekreačnú vilku pri exkluzívnom golfovom stredisku Penati pri Senici. Najväčším benefitom je atmosféra celého komplexu, pobyt v tomto prostredí je neskutočne relaxujúci. Ideálne miesto na dobíjanie batérií. Deň sa tu môže začať lahodnými raňajkami v tráve na vlastnom pozemku, obklopený neskutočným tichom a scenériou ako z rozprávky. Pokračovať môžete hrou na golfovom ihrisku, na ktoré sa doveziete vlastným golfovým vozíkom priamo z pohodlia svojej vilky. Obed si môžete dať v Club house, pokračovať hrou a deň môžete zakončiť kúpaním či slnením sa. Večer poteší drink v plážovom klube, kde môžete spoznať zaujímavých ľudí alebo len tak sedieť pri pohári dobrého vína. Ak potrebujete vypnúť, dokonale zrelaxujete v absolútnom tichu a samote s knihou v ruke. Možnosti sú nekonečné. Vilka je súčasť dvojdomu, má vlastný pozemok. Je prakticky členená na dennú časť a nočnú časť (pôdorys nájdete na našej webovej stránke: https://www.arvinbenet.sk/sk/detail-ponuky/381/rekreacna-vilka-pri-exkluzivnom-golfovom-stredisku-penati). Na prvom podlaží sa nachádza obývacia izba spojená s kuchyňou a ponúka priamy vstup na terasu. Podlažie dopĺňa toaleta a sklad. Po schodisku sa dostaneme na druhé podlažie, kde sa nachádzajú dve spálne a ďalšia toaleta. Zárukou kvality projektu je zhotoviteľ stavby, renomovaná spoločnosť Strabag. K bytu majiteľ nadobúda vizualizácie na mieru, ktoré vypracovalo renomované architektonické štúdio E. Prostredie vyniká nádhernou prírodou a neskutočnou atmosférou. Kúpa tejto nehnuteľnosti predstavuje výnimočnú investíciu, ktorá bez najmenších pochýb porastie. Penati golf rezort je jedno z najlepších golfových ihrísk v Európe a rozhodne najlepšie a najexkluzívnejšie ihrisko na Slovensku. Areál sa nachádza uprostred borovicových lesov, mieru jeho exkluzivity najlepšie odráža informácia, že investícia do celého projektu dosiahla 20 miliónov eur. Nachádza sa 87 km od centra Bratislavy pri Senici. Priamo v areáli viliek sa nachádza štýlový plážový bar obklopený pieskovou plážou a v golfovom klube famózna reštaurácia. Cena: 258 000 eur (215 000 eur bez DPH) Výmera: 1. podlažie 66,74 m² 2. podlažie 44,90 m² Terasa: 15,18 m² Spolu 126,82 m² Pozemok: 311 m² Obývacia miestnosť spojená s kuchyňou, 2 spálne, 2 kúpeľne, sklad Pôdorys môžete nájsť na našej webovej stránke: https://www.arvinbenet.sk/sk/detail-ponuky/381/rekreacna-vilka-pri-exkluzivnom-golfovom-stredisku-penati. Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí. Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti. Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Stav
Novostavba
Úžitková plocha
126 m²
Pozemok
311 m²
258 000 € 1 969,47 €/m²
Logo

Arvin & Benet | Rekreačná vilka „A“ pri exkluzívnom golfovom stredisku Penati

Záhorie (Šajdíkove Humence), okres Senica

Arvin & Benet ponúka na predaj rekreačnú vilku pri exkluzívnom golfovom stredisku Penati pri Senici. Najväčším benefitom je atmosféra celého komplexu, pobyt v tomto prostredí je neskutočne relaxujúci. Ideálne miesto na dobíjanie batérií. Deň sa tu môže začať lahodnými raňajkami v tráve na vlastnom pozemku, obklopený neskutočným tichom a scenériou ako z rozprávky. Pokračovať môžete hrou na golfovom ihrisku, na ktoré sa doveziete vlastným golfovým vozíkom priamo z pohodlia svojej vilky. Obed si môžete dať v Club house, pokračovať hrou a deň môžete zakončiť kúpaním či slnením sa. Večer poteší drink v plážovom klube, kde môžete spoznať zaujímavých ľudí alebo len tak sedieť pri pohári dobrého vína. Ak potrebujete vypnúť, dokonale zrelaxujete v absolútnom tichu a samote s knihou v ruke. Možnosti sú nekonečné. Vilka je súčasť dvojdomu, má vlastný pozemok. Je prakticky členená na dennú časť a nočnú časť (pôdorys nájdete na našej webovej stránke: https://www.arvinbenet.sk/sk/detail-ponuky/382/rekreacna-vilka-b-pri-exkluzivnom-golfovom-stredisku-penati). Na prvom podlaží sa nachádza obývacia izba spojená s kuchyňou a ponúka priamy vstup na terasu. Podlažie dopĺňa toaleta a sklad. Po schodisku sa dostaneme na druhé podlažie, kde sa nachádzajú dve spálne a ďalšia toaleta. Zárukou kvality projektu je zhotoviteľ stavby, renomovaná spoločnosť Strabag. K bytu majiteľ nadobúda vizualizácie na mieru, ktoré vypracovalo renomované architektonické štúdio E. Prostredie vyniká nádhernou prírodou a neskutočnou atmosférou. Kúpa tejto nehnuteľnosti predstavuje výnimočnú investíciu, ktorá bez najmenších pochýb porastie. Penati golf rezort je jedno z najlepších golfových ihrísk v Európe a rozhodne najlepšie a najexkluzívnejšie ihrisko na Slovensku. Areál sa nachádza uprostred borovicových lesov, mieru jeho exkluzivity najlepšie odráža informácia, že investícia do celého projektu dosiahla 20 miliónov eur. Nachádza sa 87 km od centra Bratislavy pri Senici. Priamo v areáli viliek sa nachádza štýlový plážový bar obklopený pieskovou plážou a v golfovom klube famózna reštaurácia. Cena: 258 000 eur (215 000 eur bez DPH) Výmera: 1. podlažie 65,76 m² 2. podlažie 44,05 m² Terasa: 21,89 m² Spolu 131,70 m² Pozemok: 311 m² Obývacia miestnosť spojená s kuchyňou, 2 spálne, 2 kúpeľne, sklad Pôdorys nájdete na našej webovej stránke: https://www.arvinbenet.sk/sk/detail-ponuky/382/rekreacna-vilka-b-pri-exkluzivnom-golfovom-stredisku-penati. Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí. Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti. Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Stav
Novostavba
Úžitková plocha
131 m²
Pozemok
311 m²
159 000 € 883,33 €/m²
Logo

Záhradný dom, 204 m2, na pozemku o výmere 2898 m2

Podunajsko (Blahová), okres Dunajská Streda

V peknom, tichom prostredí pri Malom Dunaji a rekreačnej oblasti Madaras pri obci Blahová, cca 2 km, ponúkam na predaj velký RD o výmere 204m2, vedený na LV ako Záhradný dom s možnosťou prihlásenia k trvalému pobytu. Pôdorys a dispozícia izieb a rozmery sú na posledných priložených fotografiach, Možná aj výmena za byt v Bratislave. Dom sa nachádza v rekreačnej oblasti s velkou možnosťou športového vyžitia. Či sa jedná o voleybal, plávanie, jogging, cyklistické túry, rybolov, splavovanie Malého Dunaja či vychádzky do prírody, všetko je v okruhu 200 m od domu. Vzdialenosť do Bratislavy je cca 39 km, do Dunajskej Stredy cca 15 km, do Senca 25 km, do Trnavy 48km. Vzdialenosť od Slovakia Ringu je asi 9 km. Dom má betonovú prístupovú cestu, je pripojený na el, má vlastnú studňu s pitnou vodou, vlastnú žumpu 25 m3, má vydlaždený prístrešok pre parkovanie 5 aut cca 200 m2, ktorý je využitelný aj ako terasa na party, či posedenia. Prístrešok má zakrytú plochu asi 60m2. Na pozemku je taktiež možnosť chovu domácich miláčikov, či už komerčne alebo pre vlastné potešenie. Je určený pre toho, kto má rád ticho a prírodu a je s nou úzko spojený. Je to však aj vynikajúca investičná príležitosť, nakolko pozemok má rozlohu 2898 m2 a nachádza sa v rekreačnej oblasti.

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha
180 m²
Zastavaná plocha
204 m²
Pozemok
2 898 m²
350 000 € 5 147,06 €/m²
Logo

DELTA | Predaj 3 izbový HAUSBOAT, Jarovecké rameno, Bratislava - Petržalka, 68,5 m2

Bratislava (Bratislava V - Petržalka), okres Bratislava

Delta Property Vám ponúka na predaj ZARIADENÝ 3 izbový HAUSBOAT v lokalite Jarovecké rameno, Bratislava - Petržalka. HAUSBOAT: má celkovú výmeru 68,48 m2 + terasa o výmere 39,4 m2. Dom na vode je umiestnený na betónovom plávajúcom móle a má vlastnú prípojku elektriny ako aj pitnej vody. Odpadové vody sú riešené certifikovanou čističkou odpadových vôd, ktorá je umiestnená priamo v telese pontónu. Vykurovanie je riešené podlahovým infra kúrením. DISPOZÍCIA: Cez vstupné zádverie sa vchádza do kuchyne vizuálne prepojenej s obývacou miestnosťou. Odtiaľ je vstup do kúpeľne so sprchovým kútom spojenej s toaletou ako aj do dvoch spální o výmere 7,3 m2 a 6,5 m2. Z obývacej časti aj kuchyne je vstup na obytnú terasu. Z vonkajšej časti je vstup do samostatnej technickej miestnosti. ZARIADENIE:  Bezpečnostné dvere, vešiaková zostava, skrinka pod umývadlo, zrkadlo s osvetlením, police, 2x manželská posteľ, skriňa, vešiaková skriňa, sedacia súprava, krb, kreslo, stolík, konferenčný stolík, kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi /elektrická rúra, varná doska, digestor, umývačka riadu/ chladnička s mrazničkou, jedálenský stôl so stoličkami, klimatizačná jednotka, záhradné sedenie na terase. V technickej miestnosti predpríprava na práčku. MATERIÁLY: Pri rekonštrukcii boli použité nadštandardné materiály. Hlavným použitým materiálom je kompozitné lepené drevo typ LVL - laminated veneer lumber. Ide o materiál, ktorý prevyšuje klasické rastené drevo v statických parametroch, ako aj odolnosťou na vlhké prostredie. LOKALITA: Nachádza sa v krásnom prostredí Jaroveckého ramena s prístupom po štrkovej ceste zo strany Petržalskej hrádze. Je vhodný či už ako víkendový dom alebo na celoročné užívanie pre človeka, ktorý hľadá špecifické exkluzívne bývanie v krásnej prírode a zároveň blízkosť mesta s kompletnou občianskou vybavenosťou. Do centra mesta je to hlavným ťahom len pár minút autom. CENA: info v RK Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou.

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha
68 m²
Zastavaná plocha
108 m²
55 000 € 426,36 €/m²
Logo

Rekreačná chata v záhradkárskej oblasti pod lesom, Banská Bystrica

Horehronie (Banská Bystrica), okres Banská Bystrica

Virtuálna prehliadka: https://virtualneprehliadky.dodomceka.sk/1057 Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj rozostavanú rekreačnú chatu so záhradou, určenú na oddych od každodenného mestského života. Nehnuteľnosť sa nachádza nad Banskou Bystricou v záhradkárskej oblasti medzi mestskými časťami Fončorda a Skubín. Nehnuteľnosť je trojpodlažná a jej celková plocha je 129 m², patrí k nej pozemok s rozlohou 551 m². Rekreačná chata pozostáva na prízemí zo vstupnej verandy, obývacej izby, kuchyne a balkónu. Ďalej sú tu pivničné priestory a letná kuchyňa s obývacou izbou. Na treťom podlaží sa nachádza podkrovná miestnosť. Prístup z prízemia do podkrovia je plánovaný schodišťom zo vstupnej verandy. Základy nehnuteľnosti sú z pórobetónových tvárnic. Konštrukcia prízemia a podkrovia je drevostavba. Krov je drevený a strešná krytina je plechová. Chata má na poschodí v miestnostiach a v podkroví drevené palubové podlahy. Okná sú drevené-zdvojené, dvere sú taktiež z dreva. Na stenách v interiéri prízemia sú omietky. Elektrina je v nehnuteľnosti riešená fotovoltaickým systémom. Voda na nehnuteľnosti nie je, možnosť riešenia studňou. Odpadové vody je potrebné riešiť septikom. Rozvody vody a odpadu sú v nehnuteľnosti vybudované. Vykurovanie nehnuteľnosti je zabezpečované na dvoch podlažiach lokálnymi zdrojmi na tuhé palivo. Súčasťou chaty je tiež záhrada, na ktorej sa nachádza altánok s rozostavaným krbom a stolom. Prístupová cesta k nehnuteľnosti je nespevnená, možnosť parkovania pár metrov od nehnuteľnosti. Orientácia je obývacia izba a kuchyňa - východ, veranda a podkrovná izba - západ. Prostredie, kde sa nehnuteľnosť nachádza je v pokojnej záhradkárskej oblasti pod lesom s výhľadom na mesto Banská Bystrica. Rôzne možnosti rekreácie a turistiky v okolí sú súčasťou viacerých pozitív tejto nehnuteľnosti. Od centra Banskej Bystrice je vzdialená cca 12 min. Zariadenie nehnuteľnosti je súčasťou predaja viď fotogaléria v inzeráte. Vzhľadom na stav súvisiaci s vírusom COVID-19 bude pre ohliadky platiť: - obhliadky vykonávame s ochrannými pomôckami (rúška, rukavice, dezinfekcia). Pôdorysy v galérii inzerátu sú ilustračné a zodpovedajú približnému meraniu realitnej kancelárie. BONUS PRE KLIENTOV: Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania. Výhody: 1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk. 2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania. 3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom. 4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku. 5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri. 6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis. V prípade záujmu kontaktujte: Ing. Lucia Pažičanová Slatinská, RSc. Kontakt: 0915 870 556 slatinska@dodomceka.sk Horná Strieborná 4, 974 01 Banská Bystrica dodomceka.sk ID 1057

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
551 m²
Úžitková plocha
129 m²
Zastavaná plocha
43 m²
19 800 € 825 €/m²
Logo

Viničný domček na pozemku 200 m2

Dolná Nitra (Vráble), okres Nitra

Špecialista na reality RK FineLiving Mgr. Marek Kováč Vám ponúka na predaj rekreačný objekt v katastri mesta Vráble. Jedná sa o viničný domček, ku ktorému prislúcha pozemok o výmere 200 m2. Exteriér nehnuteľnosti je vo veľmi dobrom stave. Boli osadené plastové okná. Nehnuteľnosť je postavená z tehly. Z inžinierskych sietí sa na pozemku nachádza elektrina. Dispozícia: 2 miestnosti (každá cca. 12 m2) + pivnica o výmere cca. 8 m2 a priestranná povala. Nehnuteľnosť je možné po menšej rekonštrukcii v interiéri (omietky, nábytok) využívať ako rekreačnú chatu cez víkendy resp. podľa predstáv nového majiteľa. Ponuka je ideálna pre ľudí, ktorí radi trávia čas "chalupárskym" spôsobom života. Plocha: úžitková 24m2, pozemok 200m2, pivnica 8m2. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Cena 19 800 € vrátane odmeny RK a právneho servisu. Kúpna zmluva a kataster sú zastrešené advokátom. Nehnuteľnosť je kúpou voľná

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
200 m²
Úžitková plocha
24 m²
Cena dohodou
Logo

Rekreačný objekt na podnikanie, Patince

Podunajsko (Patince), okres Komárno

Predstavujeme Vám na predaj rekreačný objekt v areáli Welness Patince. Ide o dvojpodlažnú budovu. Rekreačná chata má celkovú zastavanú plochu 450 m2 (prízemie 250 m2 plus terasa, 1.poschodie 200 m2). Časť budovy je murovaná, ostatná časť je drevená zrubová konštrukcia. Má spoločnú jedáleň s výčapným pultom a kuchyňou pre personál. Spolu má 10 zariadených izieb so sociálnymi zariadeniami v rámci izby. Na prízemí je predsieň, chodba, 4 izby, aj spoločné sociálne miestnosti, terasu. Technické miestnosti pre personál. Na 1. poschodí je 6 izieb, chodba, sociálne miestnosti. Budova je napojená na všetky inžinierske siete (rozvod pitnej vody a kanalizácie, elektrická energia a plyn). Je okamžite sprevádzkovateľná. Budovu je možné kúpiť s pozemkom podľa dohody maximálne do 3.650 m2, cena pozemku je 20,-Eur/m2. Areál termálneho kúpaliska sa nachádza 14 km od Komárna, 36 km od Štúrova a Ostrihomu (Esztergom). V blízkosti 1 km je lodný a jachtový prístav na Dunaji (Marina Patince) a medzinárodná cyklistická trasa. Cena nehnuteľnosti by mohla byť 47.500,- € a celková cena závisí od potreby veľkosti pozemku.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
400 m²
13 500 € 519,23 €/m²
Logo

Mobilné odberové miesto / REKREAČNÝ DOMČEK

Kysuce (Klokočov, Čadca), okres Čadca

B10 Vám ponúka na predaj mobilný dom vyrobený zo železnej konštrukcie s rozmermi 6,8 x 3,8 metra. Tento dom môže slúžiť aj ako Mobilné odberové miesto. Jeho vnútorné steny sú zo sadrokartónu. Mobilný dom je zateplený, obitý dreveným obkladom. Má plastové okná a dvere. Vo vnútri je elektrické kúrenie radiátorom v hlavnej izbe. Dom sa predáva plne zariadený s kuchynskou linkou robenou na mieru a nábytkom. Dispozícia je: vstupná chodba, kúpeľňa s wc a obytná izba s kuchynským kútom. Budúci majiteľ stačí ak pripraví na pozemku pet-ky a mobilný dom je možné previesť v celku. Doprava nie je v cene. Dom je potrebné dopojiť na IS (voda, elektrika, kanalizácia). Momentálne sa tento mobilný dom nachádza na Klokočove. Predáva sa BEZ POZEMKU. V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900 ID: 75822 Cena: 13500 €  Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
26 m²
Zastavaná plocha
26 m²
255 000 €
Logo

Predám rekreačné zariadenie Patince

Podunajsko (Patince), okres Komárno

Ponúkame Vám na predaj rekreačné zariadenie v areáli termálneho kúpaliska v Patinciach 100m od wellness a jazera. Budova pozostáva z prízemia a 3 podlaží. Dispozične pozostáva :10 apartmánov s kuchynkou, 2 x byt, 2x spoločenská miestnosť. Všetky siete sú dostupné. Výhody: slnečný, tiché prostredie, cykloturistika, wellness. Cena 255 000 € Odporúčam obhliadku ....Viac informácií Vám rád poskytnem na t.č. 0915 724 578 alebo na emailovej adrese lontos@cityrealplus.sk

1 €
Logo

Predám rekreačný objekt v blízkosti Šali

Dolné Považie (Šaľa), okres Šaľa

Ponúkame Vám na predaj rekreačný objekt s veľkým pozemkom a bývalým mlynom o výmere 3000 m2. Ubytovacia kapacita penziónu je 20 osôb. Penzión má 9 izieb, kuchyňa, sociálne zariadenia spoločenské priestory a je celý podpivničený s výmerou 27x14m. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia pri ktorej bola vymenená strecha, plastové okná podlahy, stierky. Mlyn určený na sklad alebo výrobnú halu pozostáva z troch podlaží s výmerou 19x19m. Výhody: slnečný, tiché prostredie, rovinatý. Cena: Dohodou Pre bližšie informácie a obhliadok neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle: 0915 724 578 alebo na e mailovej adrese lontos@cityrealplus.sk INZERUJTE U NÁS Prijmeme posilu do nášho teamu.......... 0908 58 37 29 -vydávame potvrdenie k dedičskému konaniu -právnický full servis v cene - bezpečnosť -poplatky na kataster sú v cene -najvýhodnejšie financovanie cez hypotekárny úver je v cene - spolupracujeme s každou bankou na Slovensku

473 800 € 2 632,22 €/m²
Logo

Rekreačný objekt Chorvátsko ostrov Murter Betina na predaj - exkluzívne v Rh+

(Chorvátsko),

RH reality vám ponúka Na predaj novopostavená rekreačná vila v Chorvátsku na ostrove Murter, v meste Betina. Ostrov Murter sa nachádza v strednej Dalmácii a je s pevninou spojený mostom. Okolie a dostupnosť do mora ocení každý návštevník, či už máte v pláne nehnuteľnosť prenajímať alebo ju úžívať len Vy ako majiteľ. Vila sa nachádza na pozemku o výmere 420m2, vzdialeného od mora len 40m. Vila má výmeru 180m2 - pozostáva z kuchyne a veľkej obývacej izby, 1 komory, 5 spální, 2 kúpelní a troch veľkých terás s výhľadom na more. Každá miestonsť je vybavená klimatizáciou. K vile patrí aj garáž s výmerou 40m2. Cena 473 800,00 EUR/celkom. Kúpou tejto nehnuteľnosti získate poukaz na Kanárske ostrovy! Energetická trieda: B. Ev. číslo: 121463 Kontakt maklér: +421905878600, kontakt pobočka: +421917206206. Ďalších 7000 ponúk nájdete na www.realityholding.sk.

Stav
Novostavba
Úžitková plocha
180 m²
Zastavaná plocha
90 m²
Pozemok
420 m²
149 900 € 291,07 €/m²
Logo

Predaj objektu v rekreačnej časti Buková v tesnej blízkosti jazera

Dolné Považie (Buková), okres Trnava

Ponúkame Vám na predaj nehnuteľnosť na  podnikanie,  reštaurácia, bar,  ubytovanie s  možnosťou využitia aj na iné podnikateľské účely. Nehnuteľnosť sa nachádza  v rekreačnej oblasti 3 km od Obci Buková v tesnej blízkosti jazera Buková. Prístup k nehnuteľnosti je priamo z hlavnej cesty Nehnuteľnosť má podlahovú plochu 429 m2, úžitková plocha je 515 m2. Základy nehnuteľnosti sú z monolitického betónu z hydroizoláciou proti vlhkosti. Nosné konštrukcie sú z murovaných tehál a betónových tvárnic. Väčšia časť zastrešenia budovy je z pozinkovaného plechu.  Budova je riešená ako samostatne stojaci jednopodlažný objekt v troch vzájomné prepojených  častiach. Vnútro objektu, sa v súčasnosti využíva ako bar, reštaurácia, je rozdelene do dvoch veľkých priechodných miestností,  ktoré rozdeľujú veľké dvere. V prvej časti nehnuteľnosti je položena nová laminátová podlaha v roku 2016. Nachádzajú sa tu  vysoké murované klenby, ktoré predeľujú miestnosť do troch priechodných častí.  Výška stropu v prvej miestnosti je necelých 8 m, je tu možnosť pristavenia ďalšieho poschodia, pripadne spravenie izieb na ubytovanie. V druhej časti objektu je keramická a betónová dlažba, časť interiéru má drevené obklady. V tejto časti interiéru sa nachádza, krb,  kuchyňa, a sociálne zariadenie členenú na mužskú a ženskú časť. V objekte sú rozvody kúrenia, v časti zázemia kuchyne aj podlahové rozvody a možnosť čiastočného vykurovania pripojením na krb. Rozvody elektriny boli v objekte výmene v roku 2016. Nehnuteľnosť ma dva vstupy jeden od jazera a druhý do príjazdovej cesty. K nehnuteľnosti prislúchajú dve samostatne stojace chatky, ktoré sú v tesnej blízkosti objektu.  Každá chatka má približnú rozlohu 25 m2, samostatné WC a sprchový kút.    Vzhľadom na charakter rekreačnej lokality je objekt najlepšie určený pre využitie v oblasti cestovného ruchu ako reštauračné zariadenie.  Cena: 149.900,-€ vrátane zariadenia. (pri rýchlom jednaní možnosť dohody na cene) V PRÍPADE ZÁUJMU O ĎALŠIE INFORMÁCIE PROSÍM KONTAKTOVAŤ NA 0948 192 844, ALEBO bodriova@omnireal.sk. ĎAKUJEM. PROVÍZIA PRE RK: 3.000,-€ KU KÚPNEJ CENE ZO STRANY KUPUJÚCEHO . PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS, KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS, NOTÁRSKE POPLATKY KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY, MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podľa sadzobníka advokáta) 

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
515 m²
Úžitková plocha
515 m²
17 000 € 680 €/m²
Logo

Slnečný viničný dom, 25 m2, smer M. Ludany, Levice

Tekov (Levice), okres Levice

SaleA- Váš partner v realitách ponúka Vám Viničný dom, 25 m2 a celková výmera pozemku je 1139 m2, smer M. Ludany, Levice. Viničný dom je murovaná a je v pôvodnom stave, ale vo veľmi zachovalom. V domčeku sa nachádza 1 izba, kde sa kúri peterekami na drevo, v suteréne je vstup do peknej klembovej pivnice. Súčasťou domu je pekný balkón na relax s krásnym výhľadom na okolie. Na pozemku sa nachádza , elektrická prípojka. Okolie domčeku je udržiavané. Energetický certifikát nie je k dispozícii. Viac info na adrese skutova@salea.sk, alebo na tel. čísle 0944052013. Cena 17 000 €

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
1 139 m²
Úžitková plocha
25 m²
98 000 € 1 139,53 €/m²
Logo

NOVOSTAVBA! Rekreačná chata, 86 m2 a viničný domček, smer Mýtne Ludany, Levice

Tekov (Levice), okres Levice

SaleA- Váš partner v realitách ponúka Vám na predaj novostavbu- holo dom rekreačnú chatu, 86 m2 a celková výmera pozemku je 783 m2, smer Mýtne Ludany, Levice. V chate sa nachádza vstupná chodba, 2 izby, kuchyňa prepojená s obývačkou, kúpeľňa a samostatné WC. Chata sa predáva ako holo dom, čo Vám umožňuje si ju dokončiť podľa seba. Na stenách je stierka, plastové okná- 3 sklo, plastové vchodové dvere, hotová je elektrika, odpad je vyvedený do 12m3 žumpy, rozvody vody tiež sú urobené a voda je riešená zo studne. Na streche bola použitá betónová škridla a osadené sú odkvapové rúry. Súčasťou chaty je pred príprava na veľkú terasu, ktorá je za chatou, čiže máte chránené súkromie. Na pozemku sa nachádza viničný dom, v ktorom sa nachádzajú 2 miestnosti so vstupom do klembovej pivnice. Výhodu nehnuteľnosti je, že je to novostavba, blízko do Levíc a nachádza sa v kľudnej lokalite. Energetický certifikát nie je k dispozícii. Viac info na adrese skutova@salea.sk, alebo na tel. čísle 0944052013. Cena 98 000 €

Stav
Novostavba
Pozemok
783 m²
Úžitková plocha
86 m²
26 450 € 755,71 €/m²
vrátane energií
Logo

Directreal ponúka Neviete kam s deťmi cez víkendy?Chatka pod lesom s vlastným pozemkom a súpisným čí

Horné Považie (Žilina), okres Žilina

Počet izieb: 2.izbový Celková úžitková plocha m2: 35 Plocha obytnej časti m2: 22 Výmera pozemku m2: 239 Popis: Ponúkame na predaj záhradnú chatku s vlastným pozemkom o veľkosti 239 m2 + podiel na prístupovej ceste.Chatka je v štádiu započatej prestavby, Je zaizolovaná, má obkopané a odizolované betónové základy,novú prístavbu,kt. zväčšila obytnú plochu.Pôvodná drevená chatka stojí na betónových základoch,pod celou starou časťou je betónová pivnica s vonkajším samostatným vchodom.Nová prístavba je na betónových pätkách. Je možnosť si pod prístavbou dorobiť odkladací priestor, rovnako aj pod strechou.Vo vnútri chatky sa nachádza ešte kumbál,kt. je momentálne využívaný na odkladanie náradia. Celá chatka je zateplená 10 mm polystyrénom, má plastové okná/okrem jedného/ s vonkajšími parapetami, novú fasádu, novú strechu a odkvapové rýne. Na jednej časti sú tieto vyvedené do galónu na dažďovú vodu. Chatka je pripojená na elektrinu, má úžitkovú vodu s vlastným vodomerom. Chatka ponúka možnosť dorobenia si interiéru podľa vlastných predstáv. Možnosť aj celoročného bývania v príjemnom prostredí v blízkosti rekreačnej zóny mesta Žilina, okolie poskytuje množstvo voľnočasových aktivít tak v zime ako aj v lete, hubárčenie v blízkom lese, cykloturistiku, bežkovanie, tenisové kurty v neďalekej obci Strečno, outdoorové ihrisko priamo v obci, kvalitné detské ihrisko, futbalové ihrisko, rybolov, vodné športy, korčulovanie, beh..... Na pozemku majú majitelia vysadené kanadské čučoriedky, maliny, joštu, biele, červené a biele ríbezle, jabloň. Vlastná záhrada ponúka možnosť dopestovania si vlastnej sezónnej zeleniny, či ovocia, podľa vkusu a potrieb budúceho majiteľa. Ak ste typ ,že hľadáte možnosť úniku do prírody,alebo rybár, kt.hľadá skvelú rybačku,tak táto ponuka je práve pre Vás. Neváhajte, kontaktujte ma na tel.:0948666832 Zastavaná plocha m2: 22 Pozemok: Rovinatý Konštrukcia domu: Drevo Príjazdová cesta: Asfalt Podpivničený: Áno čiastočne Skolaudovaný v roku: 0000 Rok poslednej rekonštrukcie: 2019 Inžinierske siete: Elektrina Kúrenie: Elektrické Počet nadzemných podlaží: 1 Forma vlastníctva: Osobné Garáž: Parkovacie státie 1x Rekonštrukcie: Fasáda, Strecha Elektrický prúd: 220/380 V Spoločenské možnosti: Kúpalisko, Turistika, Zimné športy, Cyklistické trasy, Tenisové kurty Možnosti využitia: Trvalé bývanie, Rekreácia Viac informácií: http://y9.sk/mbi Obhliadky a ďalšie informácie: Ing.Katarína Ratulovská 0948 666 832 k.ratulovska@directreal.sk Poskytujeme kompl. právny servis – úhradu základných poplatkov – notár + kataster; vybavíme výhodný hypotekárny úver; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
35 m²
Zastavaná plocha
22 m²
Pozemok
239 m²
Cena dohodou
vrátane energií
Logo

Directreal ponúka Krásna chalupa vhodná aj na trvalé bývanie pre náročného klienta

Tekov (Veľká Lehota), okres Žarnovica

Počet izieb: 6.izbový Celková úžitková plocha m2: 380 Plocha obytnej časti m2: 361 Výmera pozemku m2: 5984 Popis: Ponúkame vám na predaj štýlovú rekreačnú chatu pre náročných klientov v krásnom horskom prostredí, neďaľeko lyžiarskeho strediska. Samotná chata je zrekonštruovaná v modernom štýle, zariadená krásnym nábytkom.. Vstup do samotného objektu je cez veľkú kovanú bránu, vydláždenými chodníkmi a priestorom na vonkajšie parkovanie. Chodníkom sa prejdeme okolo krásnej skalky, ktorú urobila šikovná ruka záhradníka , dvoch garáží , ktoré majú brány na diaľkové ovládanie. Z garáží je aj vstup do chaty.Pri samotnom vstupe na veľkú presklenú terasu je vírivka pre 5 osôb. Vo vstupnej chodbe nás privíta veľké drevené schodisko . Na prízemí sa nachádza veľká spálňa, veľká kúpeľňa so sprchovým kútom, samostatné, WC, kuchyňa jedáleň s krbom. Na poschodí je ďalšia kúpeľňa s rohovou vaňou a WC, dve izby a veľká spoločenská miestnosť , z ktorej vedie východ na veľkú presklenú terasu.Odtiaľ je krásny výhľad na celé okolie. Kúrenie je elektrické podlahové , ktoré sa dá ovládať cez telefón. Strecha je sedlová,pokrytá škridlou. Pred vstupom je veľký bazén. V zadnej časti pozemku, kde prejdeme cez malý mostík, je naprojektované jazero s ostrovom, v inej časti je vŕtaná studňa s hĺbkou 80 m. Na dvore je aj podzemná vínna pivnica a technická miestnosť na ovládanie bazénu. V zadnej časti pozemku je technická miestnosť na ovládanie zavlažovania. Možnosti využitia sú široké, či na rekreačnú chatu, trvalé bývanie, firemné využitie. Chata sa predáva aj so všetkým zariadením, nábytkom. Neváhajte sa ozvať, rada vás prevediem touto nádhernou nehnuteľnosťou, ktorá vás určite očarí. Zastavaná plocha m2: 361 Pozemok: Mierne svahovitý Konštrukcia domu: Tehla Príjazdová cesta: Asfalt Podpivničený: Áno čiastočne Skolaudovaný v roku: 2010 Inžinierske siete: Elektrina, Septik Kúrenie: Elektrické, Na tuhé palivo Počet nadzemných podlaží: 2 Forma vlastníctva: Firemné Garáž: Dvojgaráž Vybavenie domu: Bazén, Terasa Rekonštrukcie: Po kompletnej rekonštrukcii Terasa: Áno Elektrický prúd: 220/380 V Spoločenské možnosti: Kúpalisko, Turistika, Zimné športy, Cyklistické trasy Možnosti využitia: Trvalé bývanie, Rekreácia, Sídlo firmy Typ strechy: Sedlová Viac informácií: http://y9.sk/kzS Obhliadky a ďalšie informácie: Jana Gábrišová 0908 591 761 j.gabrisova@directreal.sk Poskytujeme kompl. právny servis – úhradu základných poplatkov – notár + kataster; vybavíme výhodný hypotekárny úver; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu.

Stav
Novostavba
Úžitková plocha
380 m²
Zastavaná plocha
361 m²
Pozemok
5 984 m²
29 800 € 1 752,94 €/m²
vrátane energií
Logo

Directreal ponúka Pekná záhrada s chatkou pre relax a voľný čas v prírode

Dolné Považie (Sereď), okres Galanta

Počet izieb: 1.izbový Celková úžitková plocha m2: 17 Plocha obytnej časti m2: 15 Výmera pozemku m2: 295 Popis: Ponúkame na predaj pekne udržiavanú záhradku s chatkou v blízkosti rieky Váh. Chatka je murovaná s plastovými oknami, novou plechovou strechou a novšími dverami, zo zariadenia môžu ostať skrinky, poličky, chladnička a sedačka. Záhrada je vysadená okrasnými drevinami a ovocnými stromami (jablone, hruška, slivka, čerešňa). Na pozemku je vlastná voda, elektrická energia, suché WC a záhradný domček na náradie. Súčasťou chatky je aj samostatný úložný priestor a pivnica cca 9m2. K dispozícii je drevená pergola pre záhradné sedenie. Ak hľadáte pokojné miesto pre oddych, letné grilovačky alebo len kúsok prírody pre relax neďaleko mesta, radi pre vás zabezpečíme obhliadku nehnuteľnosti na tel. č. 0905 674 932 Zastavaná plocha m2: 17 Pozemok: Rovinatý Konštrukcia domu: Kváder Príjazdová cesta: Kombinácia Podpivničený: Áno čiastočne Skolaudovaný v roku: 1990 Inžinierske siete: Elektrina, Studňa Počet nadzemných podlaží: 1 Forma vlastníctva: Osobné Garáž: Nie Vybavenie domu: Terasa Rekonštrukcie: Fasáda, Strecha Terasa: Áno Elektrický prúd: 220/380 V Možnosti využitia: Rekreácia Typ strechy: Rovná Viac informácií: http://y9.sk/mck Obhliadky a ďalšie informácie: Mgr. Katarína Máčaiová 0905 674 932 k.macaiova@directreal.sk Poskytujeme kompl. právny servis – úhradu základných poplatkov – notár + kataster; vybavíme výhodný hypotekárny úver; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
17 m²
Zastavaná plocha
17 m²
Pozemok
295 m²
19 900 € 1 047,37 €/m²
Logo

Viničný dom Nová Ves nad Žitavou, Vráble - Nitra

Dolná Nitra (Nová Ves nad Žitavou), okres Nitra

Ponúkame na predaj murovaný viničný domček vo veľmi dobrom zachovalom stave s kamennou pivnicou v blízkosti rybníka v katastri obce Nová Ves nad Žitavou, Vráble - Nitra s pozemkom o výmere 734 m2 s rozmermi 5x154m. Domček má zastavanú plochu 19 m2 a úžitkovú plochu 36 m2. Pozemok je vyčistený a pripravený na výsadbu viniča, alebo ovocných stromov. IS nie sú zavedené: elektrina v blízkosti 100m, spoločná dostupná studňa vo vzdialenosti cca 30m. V cene je kompletné právne poradenstvo a vybavenie HÚ s poistením nehnuteľnosti na jeden rok zdarma. ARCHEUS sieť realitných kancelárií je úspešná realitná spoločnosť, ktorá používa svoj unikátny partnerský systém spolupráce. V súčasnosti máme 13 samostatných pobočiek v rámci celého Slovenska. Naším klientom ponúkame komplexný servis vrátane právneho poradenstva a pomoc s financovaním nehnuteľnosti. Predávajte či kupujte s nami a o nič sa nemusíte starať!

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
734 m²
Úžitková plocha
19 m²
Zastavaná plocha
19 m²
19 900 € 1 047,37 €/m²
Logo

Viničný dom Nová Ves nad Žitavou, Vráble - Nitra

Dolná Nitra (Nová Ves nad Žitavou), okres Nitra

Ponúkame na predaj murovaný viničný domček vo veľmi dobrom zachovalom stave s kamennou pivnicou v blízkosti rybníka v katastri obce Nová Ves nad Žitavou, Vráble - Nitra s pozemkom o výmere 734 m2 s rozmermi 5x154m. Domček má zastavanú plochu 19 m2 a úžitkovú plochu 36 m2. Pozemok je vyčistený a pripravený na výsadbu viniča, alebo ovocných stromov. IS nie sú zavedené: elektrina v blízkosti 100m, spoločná dostupná studňa vo vzdialenosti cca 30m. V cene je kompletné právne poradenstvo a vybavenie HÚ s poistením nehnuteľnosti na jeden rok zdarma. ARCHEUS sieť realitných kancelárií je úspešná realitná spoločnosť, ktorá používa svoj unikátny partnerský systém spolupráce. V súčasnosti máme 13 samostatných pobočiek v rámci celého Slovenska. Naším klientom ponúkame komplexný servis vrátane právneho poradenstva a pomoc s financovaním nehnuteľnosti. Predávajte či kupujte s nami a o nič sa nemusíte starať!

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
734 m²
Úžitková plocha
19 m²
Zastavaná plocha
19 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 168 inzerátov