Chaty a chalupy pre vašu ideálnu dovolenku v regióne Tekov

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 408 inzerátov

CK Agentúra O.K. voľný čas spol. s r.o.

Repište 179 , Sklené Teplice

Organizovanie detských táborov, školské výlety, ozdravné pobyty, športové sústredenia, lyžiarske a plavecké výcviky, víkendové pobyty, individuálne ubytovanie, wellness víkendy pre učiteľov.

Chalupa Mariana

Kráľovci 154 , Stará Bystrica

Ubytovanie v chalupe s kapacitou 6 izieb - dvojposteľové s možnosťou prístelky. Izby sú vybavené sociálnym zariadením - kúpeľňa s vaňou a samostatným WC, televízorom, rádiom a pripojením WIFI.

Chalupa Andrew

Špania Dolina 203 , Špania Dolina

Ubytovanie s kapacitou 12 osôb. Súčasťou je TV, sociálne zariadenie, spoločenská miestnosť, DVD prehrávač, kuchyňa,vonkajšie posedenie, ohnisko, gril.

Ubytovanie v súkromí Kubík 665

Pálenická 665 , Liptovský Mikuláš

Ubytovanie v súkromí s prítomnosťou majiteľa, kapacita 6 osôb. Zariadená kuchyňa, kúpeľňa s WC a sprchou.

Rekreačný domček Zuberec Roháče

Pod Kýčerou 440 , Zuberec

Ubytovanie v samostatnej chate a rodinnom dome v apartmáne. Možnosť zúčastniť sa akcií a podujatí, voľný čas - lyžovanie, turistika.

Privát Anna

Radová 337 , Zuberec

Ubytovanie v podkroví rodinného domu v dedine Zuberec Roháče.

Šport chata

Stredisko Bezovec , Piešťany

Chata v pohorí Považský Inovec, dvoj a troj-lôžkové izby, WC, sprcha, kuchyňa, jedáleň, bar, možnosť parkovania pred chatou.

Chata Štefana

Mlynky , Mlynky

Chata pozostáva z 3 apartmánov s vlastným sociálnym zariadením, kuchyňou so sporákom, chladničkou, mikrovlnkou a rýchlovarnou kanvicou, spoločenskou miestnosťou. Kapacita chaty je 16 osôb.

Chalupa Bara

Slovenského raja 258/20 , Hrabušice

Ubytovanie s kapacitou 20 osôb. K dispozícii je 6 izieb, kuchyňa, spoločenská miestnosť s TV, 4 sociálne zariadenie a vonkajšie posedenie.

Domček Bara

Slovenského raja 258/20 , Hrabušice

Ubytovanie s kapacitou 9 osôb. K dispozícii sú 4 izby, kuchynka, spoločenská miestnosť s TV, dve sociálne zariadenia a vonkajšia terasa s posedením.

Katarína Strapková - Chata Tomáš

Demänovská Dolina 217 , Demänovská Dolina

Chata s kapacitou 14 lôžok. K dispozícii sú 2 izby, apartmán, spoločenská miestnosť s krbom, TV, satelitom a biliardom, kuchyňa, 2 kúpelne, 3 WC, WiFi pripojenie a vonkajšie posedenie.

Chata Žihľava

Športová 386/6 , Divín

Ubytovanie s kapacitou 9 osôb. K dispozícii 3 spálne, spoločenská miestnosť s krbom, TV, satelitom a DVD prehrávačom, kuchyňa, sprchovací kút, dve toalety a vonkajšie posedenie.

Rekreačné zariadenie DEVÍN

Bojnice , Bojnice

Prenájom a spravovanie chaty Devín v Bojniciach. Poskytovanie dodatkových dovoleniek zamestnancov a rodinných rekreácií počas celého roka, samostatné WC, umývadlo, sprchový kút, chladničku, TV, video.

Chalupa Lívia

Na Kapustnice 321 , Vernár

Ubytovanie s kapacitou 20 osôb. Súčasťou je spoločenská miestnosť, krb, TV, kuchyňa, altánok s grilom, detské ihrisko. Možnosť rybolovu.

Chata u Paliho

Tri vody , Pribylina

Ubytovanie s možnosťou výberu z dvoch chát v polohe Liptovskej kotliny a Západných Tatier. Kuchynská linka, umývačka riadu, mikrovlnka, chladnička.

Woodpark.sk

Valčianska dolina , Valča

Ubytovanie v chate vo Valčianskej doline pre rodiny a partie priateľov. Dominantou je presklená stena s výhľadom na Malú Fatru a lyžiarske stredisko Snowland.

Chalupa Mariana***

Kráľovci 154 , Stará Bystrica

Ubytovanie v samostatnej chalupe v dvojposteľových izbách. Max. kapacita 14 osôb. Izby majú kúpeľnu, WC, televízor, rádio budík a Wifi. Jej súčasťou je aj sauna, hydromasážny bazén.

Chata Stálica

Rekreačná oblasť , Bojnice

Ubytovanie na chate s kapacitou 35 osôb - dvoj a viac posteľové izby, WC a kúpeľňa na chodbách alebo na izbe. Stravovanie v priestoroch jedálne. Organizovanie firemných a spoločenských akcií.

Chata Deák

Diakovce , Diakovce

Ubytovanie v areáli termálneho kúpaliska. 4 samostatné apartmány s interiérom v drevenom štýle.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 408 inzerátov