Chaty a chalupy pre vašu ideálnu dovolenku v regióne Stredné Považie

Predošlá Nasledovná 41 - 60 z celkom 1 405 inzerátov

Katarína Strapková - Chata Tomáš

Demänovská Dolina 217 , Demänovská Dolina

Chata s kapacitou 14 lôžok. K dispozícii sú 2 izby, apartmán, spoločenská miestnosť s krbom, TV, satelitom a biliardom, kuchyňa, 2 kúpelne, 3 WC, WiFi pripojenie a vonkajšie posedenie.

Chata Žihľava

Športová 386/6 , Divín

Ubytovanie s kapacitou 9 osôb. K dispozícii 3 spálne, spoločenská miestnosť s krbom, TV, satelitom a DVD prehrávačom, kuchyňa, sprchovací kút, dve toalety a vonkajšie posedenie.

Rekreačné zariadenie DEVÍN

Bojnice , Bojnice

Prenájom a spravovanie chaty Devín v Bojniciach. Poskytovanie dodatkových dovoleniek zamestnancov a rodinných rekreácií počas celého roka, samostatné WC, umývadlo, sprchový kút, chladničku, TV, video.

Chalupa Lívia

Na Kapustnice 321 , Vernár

Ubytovanie s kapacitou 20 osôb. Súčasťou je spoločenská miestnosť, krb, TV, kuchyňa, altánok s grilom, detské ihrisko. Možnosť rybolovu.

Chata u Paliho

Tri vody , Pribylina

Ubytovanie s možnosťou výberu z dvoch chát v polohe Liptovskej kotliny a Západných Tatier. Kuchynská linka, umývačka riadu, mikrovlnka, chladnička.

Woodpark.sk

Valčianska dolina , Valča

Ubytovanie v chate vo Valčianskej doline pre rodiny a partie priateľov. Dominantou je presklená stena s výhľadom na Malú Fatru a lyžiarske stredisko Snowland.

Chalupa Mariana***

Kráľovci 154 , Stará Bystrica

Ubytovanie v samostatnej chalupe v dvojposteľových izbách. Max. kapacita 14 osôb. Izby majú kúpeľnu, WC, televízor, rádio budík a Wifi. Jej súčasťou je aj sauna, hydromasážny bazén.

Chata Stálica

Rekreačná oblasť , Bojnice

Ubytovanie na chate s kapacitou 35 osôb - dvoj a viac posteľové izby, WC a kúpeľňa na chodbách alebo na izbe. Stravovanie v priestoroch jedálne. Organizovanie firemných a spoločenských akcií.

Chata Deák

Diakovce , Diakovce

Ubytovanie v areáli termálneho kúpaliska. 4 samostatné apartmány s interiérom v drevenom štýle.

Chata Slanícka Osada

Slanicka osada 2227 , Námestovo

Ubytovanie v chate s kapacitou 8 osôb - krytý altánok s ohniskom, krb, terasa, elektrické kúrenie, kuchyňa, kúpeľne, záhradný gril.

Turistická chata CHOPOK

Demänovská Dolina 70 , Demänovská Dolina

Ubytovanie s kapacitou 43. K dispozícii fínska sauna a spoločenská miestnosť s krbom. Vonkajšie posedenie s altánkom, grilom, ohniská, ražne, kotlík na guláš, preliezky pre deti. Ski bus pred Chatou.

Chata Barbi

Stará Myjava , Stará Myjava

Ubytovanie v blízkosti vodnej priehrady v pohorí Bielych Karpát - pre 10 osôb. Kuchynka, spoločenská miestnosť, sociálne zariadenia, parkovisko.

Chata u Joštíka

Tále , Horná Lehota

Ubytovanie v chate - tri trojposteľové izby, spoločenská miestnosť, kuchyňa, sprchový kút, TV so satelitom.

Chaty Alpiny

Tatranská 50/187 , Stará Lesná

Chaty vybavené kuchyňou s chladničkou a plynovým sporákom, veľkou kúpeľňou, toaletami, jedálňou a spoločenskou miestnosťou.

Chata Pod lipami

Sebechleby 202 , Sebechleby

Ponuka ubytovania pre kolektívne a individuálne pobyty. Päť dvojlôžkových izieb, jedna štvorlôžková a jedna šesťlôžková izba.

Chata pod Jedľovinou

Pod Jedľovinou 713 , Varín

Služby v oblasti ubytovania a stravovania. Ubytovanie na chate.

Chatová osada Zrub

Vinné 467 , Vinné

6 zrubových chát s kapacitou 36 osôb na Šírave. V každej je kuchynka - chladnička, varič, kanvica, riad a príbor, WC + sprcha s teplou vodou.

Chata Mešter

Veľké Pole 279 , Veľké Pole

Ubytovanie pre jednotlivcov, páry a ideálne podmienky pre dovolenku s deťmi. Priestory sú vhodné aj na rodinné oslavy, krstenia ale i menšie svadby.

Chata Fedák

Mlynčeky 12 , Mlynčeky

Ubytovanie s kapacitou 50 osôb v trojlôžkových izbách s možnosťou prísteliek, spoločenská miestnosť, pingpongový stôl. Dostupnosť autom, možnosť parkovať v blízkosti objektu.

Predošlá Nasledovná 41 - 60 z celkom 1 405 inzerátov