Chaty a chalupy pre vašu ideálnu dovolenku v regióne Horné Považie

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 405 inzerátov

Chata Alpine

Vavrišovo 293 , Pribylina

Chata sa nachádza v malebnom podhorí Západných Tatier, pri obci Vavrišovo. Kapacita chaty 40 osôb. Na každom poschodí sú vždy dve spoločné sociálne zariadenia s umývadlami, sprchovým kútom a s WC.

Chata Čertov

Lazy pod Makytou 666 , Lazy pod Makytou

Ubytovacie zariadenie priamo v centre rekreačného strediska Čertov (obec Lazy pod Makytou) - v blízkosti lyžiarskych vlekov, turistických chodníkov a cyklistických trás.

Chata West

Počúvadlianske jazero 47 , Banská Štiavnica

Ubytovanie s kapacitou 23 pevných lôžok a 6 prísteliek. K dispozícii sú 2 a 3-lôžkové izby a 1 apartmán, kuchyňa, 4 kúpelne, 5 toaliet, bufet s občerstvením, LCD TV a vonkajšie posedenie.

Chata Katka

Počúvadlianske jazero 44 , Banská Štiavnica

Ubytovanie pre 6 až 8 osôb. K dispozícii jedna 1-lôžková a 4-lôžková izba, spoločenská miestnosť s krbom, TV, rozkladacím gaučom, kuchynka, sociálne zariadenie a vonkajšia terasa s posedením.

Chata Alex Liptov

Trstené 120 , Bobrovec

Ubytovanie s kapacitou 8 lôžok, vybavená kuchyňa, spoločenská miestnosť s krbom, kúpeľňa so sprchovacím kútom, záhradné posedenie s ohniskom a grilom, detské ihrisko, pripojenie na internet.

Chata Raj

E. Makovického 5 , Hrabušice

Ubytovanie s kapacitou 8 osôb. K dispozícii 3 spálne, spoločenská miestnosť s krbom a TV, kuchynka, dve toalety, jedna kúpeľňa so sprchovým kútom a vonkajšia terasa s posedením.

Pónya ubytovanie

Kúpeľná 697/17 , Dunajská Streda

Ubytovanie v Dunajskej Strede pri termálnom kúpalisku. 4 lôžkové apartmány s vybavením - kuchynský kútik s chladničkou a mikrovlnnou rúrou, televízor, rádio.

Ubytovanie Lužbeťák

Lány 301 , Brezovica

Ubytovanie v dvojlôžkových izbách a v trojlôžkovej izbe s podkrovnou ubytovacou časťou s kapacitou 14 lôžok.

Chata Adrian

Slovenského Raja 73/10 , Spišská Nová Ves

Chata v prostredí Slovenského raja, v turistickom stredisku Čingov.

Penzión Enrico Ždiar

Ždiar 209 , Ždiar

Rodinne založený a priateľsky orientovaný Penzión Enrico sa nachádza v malebnej a čarovnej dedinke Ždiar s prekrásnym výhľadom na Belianske Tatry.

Penzión Valachovka

Dolné Stupy 13 , Vyhne

Penzión zabezpečuje ubytovanie v príjemnom prostredí údolia bansko - štiavnických vrchov v dvoch plne vybavených chatách s celkovou možnosťou ubytovania až 39 osôb.

Ubytovanie Vo Dvore

Lazy pod Makytou 1157 , Lazy pod Makytou

Ubytovanie s kapacitu 12 osôb. Na prízemí je kuchyňa, obývačka s TV, balkón, sociálne zariadenie. Na poschodí sú dve 4-lôžkové a 2-lôžková izba. K chate patrí altánok, parkovanie, sklad na lyže.

Chata Krpáčovo

Krpáčovo , Krpáčovo

Celoročný prenájom chaty s kapacitou max. 10 osôb v prostredí Nízkych Tatier.

Chata pod skalkou na Ružine

Jaklovce , Jaklovce

Ubytovanie s celkovou kapacitou 14 lôžok v kategórii turistická ubytovňa. Spoločenská miestnosť s TV, videom, krbom, denný bar a biliard, tenisový kurt s umelým povrchom.

Chatová osada Plejsy

Cintorínska 1173/3 , Krompachy

Chatová osada - ponuka ubytovania v chatkách so štvorposteľovými izbami. Desať zrubových chatiek s vlastným sociálnym vybavením.

Drevenica Šambron

Šambron 59 , Šambron

Ubytovanie s celkovou kapacitou 8 lôžok + 4 prístelky pre deti. K dispozícii je spoločenská miestnosť s televízorom, satelitom a WiFi pripojením. V objekte je kuchyňa a 2x kachľová pec.

Chalupa Karol

Sliezska osada 169 , Dvorec

Ubytovanie s kapacitou 6 ľudí - TV, chladnička, mikrovlnná rúra a parkovisko pri dome, altánok s grilom, WiFi pripojenie.

Chalupa Klára

Sliezska osada 198 , Dvorec

Ubytovanie - kúpeľňa s WC a sprchovým kútom, kuchyňa s chladničkou a elektrickým sporákom a obývačka.

Rekreačné chaty Ráztoka

Ráztoka , Ráztoka

Výstavba 9 chát v rekreačnej oblasti Ráztoka. Murovaná stavba s drevenou odvetranou fasádou. Počet izieb 3, počet lôžok 4 - 6. Pozemok v blízkosti SKI centra Ráztoka.

Chata Štúrovo

Kamenica nad Hronom , Kamenica nad Hronom

Ubytovanie v chate v súkromí. K dispozícii spoločenská miestnosť, vybavená kuchynka, spálne, terasa, detské ihrisko a ohnisko.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 405 inzerátov