Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Chaty a chalupy pre vašu ideálnu dovolenku

Predošlá Nasledovná 21 - 40 z celkom 1 391 inzerátov

Chata pod Končitou

Rekreačná oblasť PÍLY 9 , Kamenec pod Vtáčnikom

Chata na úpätí pohoria Vtáčnik v nadmorskej výške 1346 m n. m.. s kapacitou 8 ľudí. Spoločenská miestnosť s TV, možnosť stravovania, záhradné posedenie s grilom, vonkajšie ohnisko.

Chata Uja Jána

Stred 433 , Zázrivá

Ubytovanie s kapacitou 10 osôb. Súčasťou je obývacia miestnosť, kuchyňa, TV, satelit, krb, sociálne zariadenie, vonkajšie posedenie, gril, ohnisko a parkovanie.

Chata Gabriela

Kuneradská cesta 49/62 , Rajecké Teplice

Ubytovanie v rekreačnej chate. K dispozícii kompletne zariadená kuchyňa, spoločenská miestnosť s jedálňou, TV-SAT, otvorený krb a krytá terasa. Dve samostatné lôžka a poschodová posteľ.

Chata Anča

Vyšná Boca 247 , Vyšná Boca

Ubytovanie s kapacitou 8 osôb s možnosťou prístelky. Spoločenská miestnosť, krb, rádio, TV, kuchyňa, sociálne zariadenie, vonkajšie posedenie, ohnisko a gril.

Chata Jedľa

Vyšné Ružbachy , Vyšné Ružbachy

Chata vo Vyšných Ružbachoch s kapacitou 10 lôžok, s komplet zariadenou kuchyňou, 2 sociálnymi zariadeniami, spoločenskou miestnosťou, záhradou.

Chalupa Viktor Terchová

Vrátňanská 466 , Terchová

Ubytovanie - kapacita 2 - 5 osôb - dve samostatné spálne s televízorom, slnečná vstupná veranda so sedením a rozkladacím gaučom, vonkajšie posedenie pod altánkom, k dispozícií gril, hojdačka pre deti.

Ranč U Edyho

Oravská priehrada , Námestovo

Ranč s možnosť aktívneho využitia voľného času, firemné akcie, školenia a semináre, jazdecké kurzy. Ponuka ubytovania v hotelovej časti v dvoj a trojlôžkových izbách a v chatkách pre 8 osôb.

Chalupa Zdenka

Prosiek 43 , Prosiek

Ubytovanie s kapacitou 12 osôb. Súčasťou je spoločenská miestnosť, TV, kuchyňa, jedáleň, sociálne zariadenie, altánok s krbom, ohniskom a kotlíkom, hojdačka, bazén, WiFi, parkovanie.

Chata Prvosienka

Valča 1047 , Valča

Ubytovanie s kapacitou 8 lôžok + 3 prístelky, kuchyňa s kompletným zariadením, kúpeľňa a spoločenská miestnosť.

Goralská chata

13 , Spišské Hanušovce

Ubytovanie s kapacitou 8 osôb, izby aj s manželskou posteľou. Vonku pri chate je altánok s posedením, gril a ohnisko s kotlíkom na guláš.

Drevenica Šambron

Šambron 59 , Šambron

Ubytovanie s celkovou kapacitou 8 lôžok + 4 prístelky pre deti. K dispozícii je spoločenská miestnosť s televízorom, satelitom a WiFi pripojením. V objekte je kuchyňa a 2x kachľová pec.

Chata Krpáčovo

Krpaáčvo , Horná Lehota

Ubytovanie na súkromnej chate v prekrásnom horskom prostredí. Obývateľné dve podlažia s celkovou kapacitou 8 osôb. Možnosť lyžovania, turistiky, cykloturistiky, vodných športov.

Chata Júlia

Stará Lesná 487 , Stará Lesná

Ubytovanie pre 8 osôb. V chate sa nachádza spoločenská miestnosť s krbom a TV, sprchovací kút s WC, kuchyňa, záhradné posedenie pri ohnisku.

Privát Vyhliadka

Antošovský vrch 60 , Ždiar

Ubytovací komplex - spoločenská miestnosť s kozubom, TV/SAT, apartmán s 2 lôžkami, sociálne zariadenie, posedenie v záhrade pri krbe, hojdačka.

Zrubova chata

Antošovský vrch 60 , Ždiar

Zrekonštruované drevenice z roku 1930. Kapacita jednej chaty 7 osôb a druhej 5 osôb. K dispozícií kuchyňa, spoločenská miestnosť, kúpeľňa s WC.

Chata Skalka

Malinô Brdo , Hrabovo

Ubytovanie s celkovou kapacitou 42 lôžok v dvojposteľových izbách s možnosťou prístelky a sprchou na izbe. WC je spoločné na chodbách. Hostia majú k dispozícii jedáleň, bar.

Chalupa pod Lipami

Vyšné Kamence 10 , Terchová

Ubytovanie s kapacitou 12 lôžok, možné prístelky. Každá izba má vlastnú sprchu a WC, káblovú TV a kuchynský kútik, wifi.

Chata Diana

Patince 63 , Patince

Ubytovanie v chate s dvoma spálňami, dvoma detskými izbami, spoločenskou miestnosťou, sprchovým kútom a toaletou v blízkosti kúpaliska.

Chata Lieska

Tajch 390 , Horná Lehota

Ubytovanie v chate s kapacitou 11 osôb, pri chate záhradné posedenie, ohnisko, gril. Možnosť parkovania.

Ubytovanie v chatkách

Kollárova 48 , Banská Bystrica

Ubytovanie v chatkách pre štyri osoby v areáli Habakuky vybavených poschodovými posteľami.

Predošlá Nasledovná 21 - 40 z celkom 1 391 inzerátov