Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Chaty a chalupy pre vašu ideálnu dovolenku

Predošlá Nasledovná 21 - 40 z celkom 1 388 inzerátov

Mara Camping

Liptovský Trnovec , Liptovský Trnovec

Ubytovanie v chatkách, karavanoch, stanoch. Camp sa nachádza na brehu priehrady Liptovská Mara. V areáli je k dispozícií zdarma Wi-Fi, práčka, potraviny a požičovňa športových potrieb.

Chata Zlatý jeleň

Uhliská 100 , Uhliská

Poľovnícka chata situovaná uprostred lesa, v rámci poľovného revíru, k dispozícií ubytovanie v 12 izbách, bar, jedáleň, vybavená kuchyňa, možnosť ubytovania psov, pripojenie na internet, biliard, TV.

Chata West

Počúvadlianske jazero 47 , Banská Štiavnica

Ubytovanie s kapacitou 23 pevných lôžok a 6 prísteliek. K dispozícii sú 2 a 3-lôžkové izby a 1 apartmán, kuchyňa, 4 kúpelne, 5 toaliet, bufet s občerstvením, LCD TV a vonkajšie posedenie.

Chata Katka

Počúvadlianske jazero 44 , Banská Štiavnica

Ubytovanie pre 6 až 8 osôb. K dispozícii jedna 1-lôžková a 4-lôžková izba, spoločenská miestnosť s krbom, TV, rozkladacím gaučom, kuchynka, sociálne zariadenie a vonkajšia terasa s posedením.

Camping Hôrka

Vinné , Vinné

Sezónne turistické zariadenie v blízkosti Zemplínskej šíravy, možnosť ubytovania vo vlastných stanoch, chatkách a dvoch apartmánoch.

Chatky a apartmány Pod starým orechom

Zakurtaserská , Veľký Meder

Ubytovanie s kapacitou 26 osôb v 5 chatkách a 2 apartmánoch. Chatky aj apartmány disponujú kuchyňou, sociálnym zariadením a vonkajšou terasou s posedením.

Chata Slovenský raj

Košiarny briežok , Spišská Nová Ves

Ubytovanie s kapacitou 14 osôb. Súčasťou je sociálne zariadenie, spoločenská miestnosť, krb, kuchyňa, vonkajšie posedenie, ohnisko, gril, parkovisko.

Chalupa Ida-Slavec

Slavec 5 , Slavec

Ubytovanie pre 14 osôb. K dispozícii 3 izby, spoločenská miestnosť s TV, kuchyňa, sociálne zariadenie a WiFi pripojenie. V letnom období k dispozícii podkrovná izba s vlastným sociálnym zariadením.

Horská chata Limba

Partizánska dolina 534/27 , Banská Bystrica

Chata priamo v lyžiarskom stredisku Skalka arena - Skalka pri Kremnici. Celoročná prevádzka, kapacita až 146 lôžok. Reštaurácia, SKI bar, spoločenská miestnosť. Vonkajší trávnatý štadión, in-line okruh.

Chata Evička

Kapišová 124 , Kapišová

Ubytovanie s kapacitou 5 osôb. Súčasťou je kuchyňa, sociálne zariadenie, TV, internet, altánok, gril, parkovanie.

Chata Raj

Makovickeho 5 , Hrabušice

Ubytovanie v chate s kapacitou 8 lôžok a možnosťou prístelky - dvoj a štvorlôžkové izby, dve kúpeľne, obývacia izba, kuchyňa. K dispozícii parkovanie, gril, detská postieľka a stolička.

Drevenica Jezersko

Jezersko 43 , Kežmarok

Ubytovanie v drevenici v rekreačnej oblasti počas letnej aj zimnej sezóny. Drevenica v klasickom štýle. Lyžiareň a úschovňa bicyklov.

Chata Tomi

Markusova 7 , Šurany

Ubytovanie v útulnej chatičke v lese pod lyžiarskym strediskom Martinské hole. Ideálne pre rodiny s deťmi.

Chata Gora

Kvačany , Kvačany

Ubytovanie v chate Gora v Kvačianskej doline, ubytovacia kapacita 7 postelí, TV, CD prehrávač, elektrické kúrenie i kúrenie drevom, kuchyňa plne vybavená.

Penzión Valachovka

Dolné Stupy 13 , Vyhne

Penzión zabezpečuje ubytovanie v príjemnom prostredí údolia bansko - štiavnických vrchov v dvoch plne vybavených chatách s celkovou možnosťou ubytovania až 39 osôb.

Chata Matúš

Zagrapa 1904 , Oščadnica

Ubytovanie s kapacitou 9 osôb. Súčasťou je kuchyňa, obývacia miestnosť, krb, TV, satelit, vonkajšie posedenie, hojdačka, parkovanie.

Chata u Sovičky

Malinô Brdo , Ružomberok

Ubytovanie s kapacitou 6 osôb. Súčasťou je spoločenská miestnosť, krb, TV, sociálne zariadenie, kuchyňa, terasa, kotlík a gril.

Chata Orava

Oravská Priehrada 2167 , Námestovo

Ubytovanie s kapacitou 9 osôb. Súčasťou je spoločenská miestnosť, krb, TV, kuchyňa, balkón, terasa. altánok, gril a parkovanie.

Chalupa Datko

Zázrivá 228 , Zázrivá

Ubytovanie s kapacitou 12 osôb. Súčasťou je sociálne zariadenie, spoločenská miestnosť, TV, SAT, WiFi, kuchyňa, biliard, stolný futbal, altánok, gril a parkovisko.

Chata Montana

137 , Bobrovec

Ubytovanie v chate s dvoma izbami. Súčasťou je kuchyňa a krb, TV, SAT a sociálne zariadenie.

Predošlá Nasledovná 21 - 40 z celkom 1 388 inzerátov