Chaty a chalupy pre vašu ideálnu dovolenku

Predošlá Nasledovná 21 - 40 z celkom 1 380 inzerátov

Koliba u dobrého pastiera - ubytovanie

Čremošná ulica 8684 , Ružomberok

Ubytovanie v pevných a prístelkových lôžkach s vlastným sociálnym zariadením. Konferenčná miestnosť, parkovisko s obsluhou.

Cactus Rege Apres-Ski Bar

Regetovka 18 , Zborov

Chata zariadená v alpskom štýle. Ponuka apartmánov s vlastnou kúpeľňou, kuchynkou, balkónom a TV, chatárska kuchyňa a sauna.

Chata Riavka, Krpáčovo

Krpačovo 580 , Krpáčovo

Ubytovanie s kapacitou 10 osôb. Súčasťou je spoločenská miestnosť, krb, TV, kuchyňa, jedáleň, vonkajšie posedenie, krb, ohnisko, kotlík, parkovisko.

Kemp Banský dvor

Tajch 705 , Nová Baňa

Ubytovanie v chatkách a camp, reštaurácia s možnosťou organizovania oslavy, posedenia alebo spoločenskej akcie, prenájom priestorov. Aktivity - detské ihrisko, trampolíny, ihriská a kurty.

Apartmánový dom Bobrovka

Nábrežie Oravskej priehrady , Námestovo

Ubytovanie - 4 samostatné apartmány. Každý apartmán má vlastné sociálne zariadenie, kuchyňu, televízor a balkón. V objekte je veľká spoločenská miestnosť s krbom. Kapacita 16 osôb.

Chata Valéria

Kaluža 8 , Kaluža

Chata s celkovou kapacitou 4 lôžka plus prístelka nachádzajúca sa v blízkosti Zemplínskej Šíravy. K dispozícii je zariadená kuchyňa, kúpeľňa, WC a televízor.

Chata Leštiny

Leštiny , Leštiny

Celoročné ubytovanie v chate v obci Leštiny. Možnosť turistiky na Vyšnokubínske skalky, Choč, ThermalParku Bešeňová.

Ubytovanie u Janky, Kocurany

Kocurany 83 , Kocurany

Ubytovanie s kapacitou 5 osôb. Súčasťou je spoločenská miestnosť, krb, TV, SAT, kuchyňa, WiFi, sociálne zariadenie, vonkajšie posedenie, bazén, parkovisko.

Chalupa Gonda, Zuberec

Andreja Bažíka 226 , Zuberec

Ubytovanie s kapacitou 10 osôb. Súčasťou je sociálne zariadenie, kuchyňa, krb, WiFi, parkovanie.

Víkendový domček NT - home

Trstice 119 , Trstice

Rekreačný dom s celkovou kapacitou 16 lôžok. Spoločenská miestnosť s krbom a kompletne zariadená kuchyňa, klimatizácia, bazén, hojdačka, pieskovisko. Ubytovanie je vhodné pre skupiny a rodiny s deťmi.

Chata Krpo - Relax

Krpáčovo 579 , Krpáčovo

Ubytovanie s kapacitou 8 osôb. Súčasťou je spoločenská miestnosť, krb, CD a DVD prehrávač, TV, kuchyňa, sociálne zariadenie, vonkajšie posedenie, ohnisko, gril, parkovisko.

Chaty Alžbetin dvor

Radava 142 , Radava

Ubytovanie v troch samostatných chatkách. Kapacita 7 osôb - plne vybavená kuchyňa, WC a sprchovací kút. K dispozícii je veľký areál, vonkajší bazén, detské ihrisko a vonkajšie posedenie.

Chata Yeti

Oravice 117 , Oravice

Ubytovanie s celkovou kapacitou 12 lôžok. K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom a televízorom, kompletne zariadená kuchyňa a sociálne zariadenie - sprcha, umývadlo a WC.

Ubytovanie Arison

Markušovského 5 , Štrba

Chata v drevenom prevedení pre 8 osôb - k dispozícií kuchyňa, kávovar, mikrovlnná rúra, 2 kúpeľne, možnosť parkovať v záhrade.

Chata u janíčka, Terchová

Nižné Kamence , Terchová

Chata s kapacitou 18 lôžok. Kompletne vybavená kuchyňa, spoločenská miestnosť s krbom, 2x hygienické zariadenie v blízkosti chaty sa nachádza veľký altánok s možnosťou posedenia, opekania, grilovania.

Chata Čingov

Tatranská 107 , Smižany

Chata Čingov - 37 lôžok, kúpeľňa, WC a rádio.

Chata Eva

Jezersko 18 , Jezersko

Ubytovanie v súkromí v samostatných izbách alebo apartmánoch.

Penzión Ondrík

Vitanová 271 , Vitanová

Ubytovanie v chate s kapacitou 16 osôb - kuchyňa, sociálne zariadenie, spoločenská miestnosť.

Chaty Čiko

Tatranská 79/7 , Stará Lesná

Ubytovanie v dvoch chatách s kapacitou 18 osôb. Súčasťou je spoločenská miestnosť, TV, krb, kuchyňa, sociálne zariadenie, WiFi, terasa, altánok, ohnisko, gril, detské ihrisko, parkovisko.

Bojnická osada - Chalúpka Zobor

Bojnická osada , Bojnice

Ubytovanie v chate s kapacitou 6 osôb - tri izby a možnosťou prístelky. K dispozícii kuchyňa, TV, internetové pripojenie a terasa so záhradným grilom.

Predošlá Nasledovná 21 - 40 z celkom 1 380 inzerátov