Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Chaty a chalupy pre vašu ideálnu dovolenku

Predošlá Nasledovná 21 - 40 z celkom 1 464 inzerátov

Chalupa Viktor Terchová

Vrátňanská 466 , Terchová

Ubytovanie - kapacita 2 - 5 osôb - dve samostatné spálne s televízorom, slnečná vstupná veranda so sedením a rozkladacím gaučom, vonkajšie posedenie pod altánkom, k dispozícií gril, hojdačka pre deti.

Marián Tetík - ubytovanie

Hrady 301 , Zuberec

Ubytovanie s kapacitou 17 osôb. 2 x dvojposteľová izba, 1 x troj a štvorposteľová izba, 1 x rodinné ubytovanie, kuchyňa, spoločenská miestnosť, terasa. Záhradný altánok s krbom. Parkovanie.

Pavol Tetík - ubytovanie

Hrady 311 , Zuberec

Ubytovanie na priváte s kapacitou 7 osôb a 2 prístelky, kuchyňa so spoločenskou miestnosťou, TV, balkón, sociálne zariadenie. Možnosť posedenia v záhradnom altánku s krbom. Parkovanie vo dvore.

Chata Eva

Jezersko 18 , Jezersko

Ubytovanie v súkromí v samostatných izbách alebo apartmánoch.

Chata Lucia

Donovaly 301 , Donovaly

Ubytovanie s kapacitou 6 osôb. Súčasťou je spoločenská miestnosť, krb, kuchyňa, sociálne zariadenie, vonkajšie posedenie, ohnisko, gril.

Chata Lipjan

Do Políka 257 , Liptovský Ján

Ubytovanie pre 6 osôb, dve trojlôžkové spálne, kúpeľňa, spoločenská miestnosť, elektrické kúrenie.

Rekreačný domček Tižina

Tižina 112 , Terchová

Ubytovanie s kapacitou 7 osôb. K dispozícii sú 3 spálne, TV, dve sociálne zariadenia, kuchyňa, WiFi pripojenie a vonkajšia terasa.

Chatová osada OKÁL

Patince , Patince

Ubytovanie v 14 samostatných chatkách v rekreačnom areáli kúpeľov Patince. Chatky majú k dispozícii 4-lôžkovú spálňu s TV, kuchyňu, sociálne zariadenie a vonkajšiu terasu.

Chata Veronika

Patince , Patince

Ubytovanie v rekreačnom areáli kúpeľov Patince s kapacitou 20 osôb. K dispozícii je 7 izieb, spoločenská miestnosť, 2 kuchyne a 2 sociálne zariadenia.

Chata Anna

Patince , Patince

Ubytovanie v rekreačnom areáli kúpeľov Patince s kapacitou 7 osôb. K dispozícii sú 2 izby, spoločenská miestnosť s TV, kuchynka a sociálne zariadenie.

Chata Panda

Patince , Patince

Ubytovanie v rekreačnom areáli kúpeľov Patince s kapacitou 7 osôb. K dispozícii sú dve izby, kuchyňa, spoločenská miestnosť a kúpeľňa.

Rekreačný domček pred Šípom

Železničná 43/30 , Ľubochňa

Ubytovanie s kapacitou 12 osôb v 4 izbách a 1 apartmáne. Izby majú k dispozícii TV, sociálne zariadenie a spoločnú kuchynku. Apartmán má 2 sociálne zariadenia, spoločenskú miestnosť s TV a kuchynku.

Eva Mažgútová - Chata Junáčik

Mládežnícka 2047 , Terchová

Ubytovanie s kapacitou 9 osôb. K dispozícii dve sociálne zariadenia, dve spoločenské miestnosti s TV, kuchynský kútik, detská postieľka a WiFi pripojenie.

Chalúpka pri mlyne

Svrčková , Podbiel

Ubytovanie s kapacitou 10 osôb. Súčasťou je spoločenská miestnosť, krb, TV, rádio, kuchyňa, jedáleň, sociálne zariadenie, vonkajšie posedenie, gril, kotlík, detské ihrisko, parkovisko.

Chalupa Marsim

Hasičská 5/5 , Lučivná

Ubytovanie s kapacitou 6 osôb. Súčasťou je kuchyňa, spoločenská miestnosť, sociálne zariadenie, TV, vonkajšie posedenie, ohnisko, gril.

Chata Drotár

Vyšný koniec , Oščadnica

Ubytovanie s kapacitou 9 osôb. Súčasťou je spoločenská miestnosť, krb, TV, DVD prehrávač, rádio, kuchyňa, sociálne zariadenie, vonkajšie posedenie, kotlík, gril, hojdačky a pieskovisko.

Chata Jelka

Lieskovec č. 3003 , Tatranská Štrba

Ubytovanie v chate s celkovou kapacitou 12 lôžok. Spoločenská miestnosť s televízorom a rádiom, kompletne vybavená kuchyňa a sociálne zariadenie, vonkajšie posedenie, gril, ohnisko a veľká záhrada.

Chata Emily

Slanická osada 2101 , Námestovo

Chata s celkovou kapacitou 12 lôžok v štyroch troj lôžkových izbách. K dispozícií spoločenská miestnosť a kompletne zariadená kuchyňa, krb, vonkajšie posedenie s možnosťou grilovania a opekania.

Chalupa Bella

Potok 28 , Potok

Ubytovanie s kapacitou 12 osôb. Chalupa sa skladá z 2 častí. Možnosť prenájmu ako celku, alebo samostatne ako 2 apartmány. Každý apartmán má WC, kúpeľňu, kuchynku, chladničku, mikrovlnku, TV.

Predošlá Nasledovná 21 - 40 z celkom 1 464 inzerátov