Chaty a chalupy pre vašu ideálnu dovolenku

Predošlá Nasledovná 21 - 40 z celkom 1 373 inzerátov

Detský tábor Radosť

Košariská , Hrabušice

Detský tábor Radosť sa nachádza pri turistickom stredisku Podlesok v severnej časti národného parku Slovenský raj. Ubytovanie v chatkách / bungalovoch a v budove.

Drevenice TriMount

Bobrovec , Bobrovec

Ubytovanie v troch zrubových chatkách s celkovou kapacitou 21 osôb. Každý zrub má samostatné izby, kuchyňu, kúpeľňu a spoločenskú miestnosť.

Chata Krpáčovo

Krpaáčvo , Horná Lehota

Ubytovanie na súkromnej chate v prekrásnom horskom prostredí. Obývateľné dve podlažia s celkovou kapacitou 8 osôb. Možnosť lyžovania, turistiky, cykloturistiky, vodných športov.

Chata Lieska

Tajch 390 , Horná Lehota

Ubytovanie v chate s kapacitou 11 osôb, pri chate záhradné posedenie, ohnisko, gril. Možnosť parkovania.

Megaubytovanie.sk

Kollárova 1946/20 , Liptovský Mikuláš

Ubytovací portál s ponukou ubytovania na Slovensku a v Českej republike. Chaty, chalupy, drevenice, apartmány, penzióny, priváty, kempy a ubytovne.

Chata Alpine

Vavrišovo 293 , Pribylina

Chata sa nachádza v malebnom podhorí Západných Tatier, pri obci Vavrišovo. Kapacita chaty 40 osôb. Na každom poschodí sú vždy dve spoločné sociálne zariadenia s umývadlami, sprchovým kútom a s WC.

Chata Čertov

Lazy pod Makytou 666 , Lazy pod Makytou

Ubytovacie zariadenie priamo v centre rekreačného strediska Čertov (obec Lazy pod Makytou) - v blízkosti lyžiarskych vlekov, turistických chodníkov a cyklistických trás.

Chata West

Počúvadlianske jazero 47 , Banská Štiavnica

Ubytovanie s kapacitou 23 pevných lôžok a 6 prísteliek. K dispozícii sú 2 a 3-lôžkové izby a 1 apartmán, kuchyňa, 4 kúpelne, 5 toaliet, bufet s občerstvením, LCD TV a vonkajšie posedenie.

Chata Katka

Počúvadlianske jazero 44 , Banská Štiavnica

Ubytovanie pre 6 až 8 osôb. K dispozícii jedna 1-lôžková a 4-lôžková izba, spoločenská miestnosť s krbom, TV, rozkladacím gaučom, kuchynka, sociálne zariadenie a vonkajšia terasa s posedením.

Chata Alex Liptov

Trstené 120 , Bobrovec

Ubytovanie s kapacitou 8 lôžok, vybavená kuchyňa, spoločenská miestnosť s krbom, kúpeľňa so sprchovacím kútom, záhradné posedenie s ohniskom a grilom, detské ihrisko, pripojenie na internet.

Pónya ubytovanie

Kúpeľná 697/17 , Dunajská Streda

Ubytovanie v Dunajskej Strede pri termálnom kúpalisku. 4 lôžkové apartmány s vybavením - kuchynský kútik s chladničkou a mikrovlnnou rúrou, televízor, rádio.

Ubytovanie Lužbeťák

Lány 301 , Brezovica

Ubytovanie v dvojlôžkových izbách a v trojlôžkovej izbe s podkrovnou ubytovacou časťou s kapacitou 14 lôžok.

Chata Adrian

Slovenského Raja 73/10 , Spišská Nová Ves

Chata v prostredí Slovenského raja, v turistickom stredisku Čingov.

Penzión Enrico Ždiar

Ždiar 209 , Ždiar

Rodinne založený a priateľsky orientovaný Penzión Enrico sa nachádza v malebnej a čarovnej dedinke Ždiar s prekrásnym výhľadom na Belianske Tatry.

Penzión Valachovka

Dolné Stupy 13 , Vyhne

Penzión zabezpečuje ubytovanie v príjemnom prostredí údolia bansko - štiavnických vrchov v dvoch plne vybavených chatách s celkovou možnosťou ubytovania až 39 osôb.

Ubytovanie Vo Dvore

Lazy pod Makytou 1157 , Lazy pod Makytou

Ubytovanie s kapacitu 12 osôb. Na prízemí je kuchyňa, obývačka s TV, balkón, sociálne zariadenie. Na poschodí sú dve 4-lôžkové a 2-lôžková izba. K chate patrí altánok, parkovanie, sklad na lyže.

Chata Krpáčovo

Krpáčovo , Krpáčovo

Celoročný prenájom chaty s kapacitou max. 10 osôb v prostredí Nízkych Tatier.

Chata pod skalkou na Ružine

Jaklovce , Jaklovce

Ubytovanie s celkovou kapacitou 14 lôžok v kategórii turistická ubytovňa. Spoločenská miestnosť s TV, videom, krbom, denný bar a biliard, tenisový kurt s umelým povrchom.

Chatová osada Plejsy

Cintorínska 1173/3 , Krompachy

Chatová osada - ponuka ubytovania v chatkách so štvorposteľovými izbami. Desať zrubových chatiek s vlastným sociálnym vybavením.

Drevenica Šambron

Šambron 59 , Šambron

Ubytovanie s celkovou kapacitou 8 lôžok + 4 prístelky pre deti. K dispozícii je spoločenská miestnosť s televízorom, satelitom a WiFi pripojením. V objekte je kuchyňa a 2x kachľová pec.

Predošlá Nasledovná 21 - 40 z celkom 1 373 inzerátov