Chaty a chalupy pre vašu ideálnu dovolenku

Predošlá Nasledovná 21 - 40 z celkom 1 377 inzerátov

Rekreačné chaty Ráztoka

Ráztoka , Ráztoka

Výstavba 9 chát v rekreačnej oblasti Ráztoka. Murovaná stavba s drevenou odvetranou fasádou. Počet izieb 3, počet lôžok 4 - 6. Pozemok v blízkosti SKI centra Ráztoka.

Chata Štúrovo

Kamenica nad Hronom , Kamenica nad Hronom

Ubytovanie v chate v súkromí. K dispozícii spoločenská miestnosť, vybavená kuchynka, spálne, terasa, detské ihrisko a ohnisko.

Chaty Slovakia

Krpáčovo 55 , Krpáčovo

Ubytovanie v dvoch chatách v blízkosti jazera a lyžiarskych vlekov. Chata s kapacitou 6+2 alebo 4+2 osôb.

Lenka Krbaťová - RANČ INOVEC

Veľká Lehota 586 , Veľká Lehota

Ranč Inovec - individuálna výučba jazdy na koni, vychádzky do prírody, možnosť ubytovania sa v zrube, dovolenky s vlastným koňom.

Chata Ružiná

Divínska strana 55 , Divín

Ubytovanie s kapacitou 9 osôb. Súčasťou je kuchyňa, sociálne zariadenie, spoločenská miestnosť, TV, SAT, krb, vonkajšie posedenie, ohnisko, pieskovisko, parkovisko.

Ranč na samote - Beluša

Farská 1569/63 , Beluša

Ubytovanie na ranči - ubytovanie v izbách pre 30 osôb, k dispozícií kuchyňa, ústredné kúrenie, 3 kúpeľne. Wellness a vonkajší bazén.

Rekreačný dom Vyhne

Vyhne 142 , Vyhne

Ubytovanie - 4 apartmány, každý pre max. 4 osoby, v blízkosti kúpalisko, wellness, lyžovačka, historická Banská Štiavnica, cyklo a turistické trasy.

Chalupa Žák

Blatná 336 , Habovka

Chalupa sa nachádza v blízkosti Roháčov, časti Západných Tatier. V okolí sa nachádza množstvo atrakcií, kultúrnych podujatí.

CK Agentúra O.K. voľný čas spol. s r.o.

Repište 179 , Sklené Teplice

Organizovanie detských táborov, školské výlety, ozdravné pobyty, športové sústredenia, lyžiarske a plavecké výcviky, víkendové pobyty, individuálne ubytovanie, wellness víkendy pre učiteľov.

Chalupa Mariana

Kráľovci 154 , Stará Bystrica

Ubytovanie v chalupe s kapacitou 6 izieb - dvojposteľové s možnosťou prístelky. Izby sú vybavené sociálnym zariadením - kúpeľňa s vaňou a samostatným WC, televízorom, rádiom a pripojením WIFI.

Chalupa Andrew

Špania Dolina 203 , Špania Dolina

Ubytovanie s kapacitou 12 osôb. Súčasťou je TV, sociálne zariadenie, spoločenská miestnosť, DVD prehrávač, kuchyňa,vonkajšie posedenie, ohnisko, gril.

Ubytovanie v súkromí Kubík 665

Pálenická 665 , Liptovský Mikuláš

Ubytovanie v súkromí s prítomnosťou majiteľa, kapacita 6 osôb. Zariadená kuchyňa, kúpeľňa s WC a sprchou.

Rekreačný domček Zuberec Roháče

Pod Kýčerou 440 , Zuberec

Ubytovanie v samostatnej chate a rodinnom dome v apartmáne. Možnosť zúčastniť sa akcií a podujatí, voľný čas - lyžovanie, turistika.

Privát Anna

Radová 337 , Zuberec

Ubytovanie v podkroví rodinného domu v dedine Zuberec Roháče.

Šport chata

Stredisko Bezovec , Piešťany

Chata v pohorí Považský Inovec, dvoj a troj-lôžkové izby, WC, sprcha, kuchyňa, jedáleň, bar, možnosť parkovania pred chatou.

Chata Štefana

Mlynky , Mlynky

Chata pozostáva z 3 apartmánov s vlastným sociálnym zariadením, kuchyňou so sporákom, chladničkou, mikrovlnkou a rýchlovarnou kanvicou, spoločenskou miestnosťou. Kapacita chaty je 16 osôb.

Chalupa Bara

Slovenského raja 258/20 , Hrabušice

Ubytovanie s kapacitou 20 osôb. K dispozícii je 6 izieb, kuchyňa, spoločenská miestnosť s TV, 4 sociálne zariadenie a vonkajšie posedenie.

Domček Bara

Slovenského raja 258/20 , Hrabušice

Ubytovanie s kapacitou 9 osôb. K dispozícii sú 4 izby, kuchynka, spoločenská miestnosť s TV, dve sociálne zariadenia a vonkajšia terasa s posedením.

Katarína Strapková - Chata Tomáš

Demänovská Dolina 217 , Demänovská Dolina

Chata s kapacitou 14 lôžok. K dispozícii sú 2 izby, apartmán, spoločenská miestnosť s krbom, TV, satelitom a biliardom, kuchyňa, 2 kúpelne, 3 WC, WiFi pripojenie a vonkajšie posedenie.

Predošlá Nasledovná 21 - 40 z celkom 1 377 inzerátov