Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Chaty a chalupy pre vašu ideálnu dovolenku

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 481 inzerátov

Slovenské hory

Výber ubytovania pomocou digitálnych máp, last minute, priame kontakty na prevádzkovateľa ubytovacích zariadení. Sprievodca, veľa fotografií, on-line kamery, počasie, sneh, doprava, lanovky, ski areály.

RIMA

Lisková 656 , Lisková

Ponúkame ubytovanie na strednom Slovensku v obci Turík, Lisková a v meste Ružomberok. Penzión Gazdovský dvor, Penzión Rima a Turistická ubytovňa Ružomberok.

Chatka Polhora

Oravská Polhora 1006 , Oravská Polhora

Chatka Polhora. Dve 12 lôžžkové chatky. V chatkách je sprcha, kuchynka, WC aj TV.

Penzión Ondrík

Vitanová 271 , Vitanová

Ubytovanie v chate s kapacitou 16 osôb - kuchyňa, sociálne zariadenie, spoločenská miestnosť.

Chata NK

Duchonka , Prašice

Chata s celkovou kapacitou 11 lôžok. K dispozícii spoločenská miestnosť s kachľovou pecou, televízorom, kompletne zariadená kuchyňa, kúpeľňa, vonkajšie posedenie v altánku s možnosťou grilovania.

Chata Joniska

Dolne Stupy 900 , Vyhne

Ubytovanie s kapacitou 16 osôb. Spoločenská miestnosť s krbom, DVD, TV, kuchyňa, jedáleň, sociálne zariadenie, vonkajšie posedenie, krb, ohnisko, kotlík, gril.

Chata Rea

Jezersko , Jezersko

Ubytovanie s kapacitou 25 osôb. K dispozícii je 5 izieb, 4 sociálne zariadenia, spoločenská miestnosť s TV, satelitom, DVD, CD prehrávačom a rádiom, kuchyňa, kúpacia kaďa s vyhrievanou vodou a altánok

Chalupa Stará Myjava

Stará Myjava 205 , Stará Myjava

Ubytovanie v jednej 2 a jednej 4-lôžkovej izbe. Izby majú samostatnú toaletu. K dispozícii je spoločenská miestnosť, kuchyňa, sociálne zariadenie a drevený altánok.

Chata Píla

Majer 492 , Hrabušice

Ponuka ubytovania v blízkosti Slovenského Raja - dve dvojposteľové izby s možnosťou prístelky, WC, sprcha a vaňa. Veľká spoločenská miestnosť s krbom a televízorom, kuchyňa a terasa so slnečníkom.

Ubytovanie Tatra holiday

Andice 38 , Liptovský Mikuláš

Prenájom dvoch celodrevených chatiek pre rodiny s deťmi v Liptovskom Mikuláši - Andice. Každá chatka má 2 dvojlôžkové izby, TV, krb, kúpeľňu s WC a sprchovým kútom. Pri chatkách je detské ihrisko.

Chata Autora

Košiarny briežok 45 , Smižany

Dvojpodlažná chata v Slovenskom raji na Košiarnom Briežku s kapacitou 16 lôžok, spoločenská miestnosť s kozubom prepojená s kuchynskou časťou, ubytovanie v 4 izbách, kúpeľňa a 2 WC, altánok.

Ubytovanie Oščadnica - Chata Snežienka

Lalíky 1840 , Oščadnica

Chata Snežienka Oščadnica sa nachádza 500 metrov lyžiarskeho strediska Snowparadise - Veľká Rača s kapacitou ubytovania 8 až 9 osôb. Súčasťou chaty je fínska sauna, vírivka, altán so záhradným krbom.

Ubytovanie Oščadnica - Chata Nezábudka

Oščadnica 5685/1 , Oščadnica

Chata Nezábudka Oščadnica - Lalíky sa nachádza 2,5 km od lyžiarskeho strediska Snowparadise Veľká Rača s kapacitou ubytovania 8 osôb. Súčasťou chaty je fínska sauna, wifi, parkovanie priamo pri chate.

Donovaly - Bully - ubytovanie

Donovaly , Donovaly

Možnosť prenajať si rekreačný dom na Donovaloch - 8 lôžok, kuchyňa, ústredné kúrenie, satelitná televízia, sauna.

Chata u Joštíka

Tále , Horná Lehota

Ubytovanie v chate - tri trojposteľové izby, spoločenská miestnosť, kuchyňa, sprchový kút, TV so satelitom.

Rekreačné zariadenie Podskalie

Podskalie , Pružina

Ubytovanie v rekreačnom stredisku - bungalovy a chatky s kompletným sociálnym vybavením. Bazén a možnosť požičania bicyklov. Poskytovanie stravovacích služieb.

Chata Hodruša

Hámre 1187 , Hodruša - Hámre

Poskytovanie ubytovania v chate s piatimi izbami pri Hodrušskom jazere - turistika, kúpanie, rybolov, lyžovanie.

Chata Erika

Bachledova dolina , Ždiar

Ubytovanie v Ždiari - 9 menších a 9 väčších izieb so sociálnym zariadením, jedáleň, bar, spoločenské miestnosti, desiatkové kuchynky s príslušenstvom. K dispozícií výrivka Jakuzzi pre 7 osôb, 2 sauny.

Drevenica Dúbrava

Dúbrava 102 , Liptovský Mikuláš

Ubytovanie v drevenici s celoročnou prevádzkou. Kapacita 6 osôb, spoločenská miestnosť s krbom a TV, kuchyňa, kúpeľňa, parkovanie v uzavretom dvore.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 481 inzerátov