Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Chaty a chalupy pre vašu ideálnu dovolenku

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 400 inzerátov

Chata Vladimír - Duchonka

Gagarinova 1578/B , Topoľčany

Ubytovanie v chate s kapacitou do 11 osôb v rekreačnej oblasti Duchonka. WC, kúpeľňa, plne vybavená kuchyňa, hala s krbom, fa­rebný TV, terasa, posedenie a grilovanie pri ohnisku, parkovanie.

Motorest Branisko

Široké , Široké

Motorest. Poskytovanie ubytovania v chatkách s piatimi lôžkami. Prevádzkovanie reštaurácie. Príprava denného menu a hotových jedál. Dovoz obedového menu.

Apartmány MARGUS

Oščadnica 1775 , Oščadnica

Prevádzkovanie ubytovania v apartmánoch v rodinnom dome s kuchyňou, sociálnym zariadením a raňajkovou miestnosťou.

Autokemp Borová Sihoť

Liptovský Hrádok , Liptovský Hrádok

Ubytovanie v hoteli - vlastné sociálne zariadenia (vaňa alebo sprcha), televízor so satelitným príjmom, rádio, telefón, WiFi HotSpot. Reštaurácia a kaviareň v hoteli.

Chata Gilianka

Bolešov , Bolešov

Ubytovanie v trojpodlažnej murovanej chate s centrálnym vykurovaním. 2, 3 a 4 posteľové izby s vlastnou kúpeľňou a WC. Stravovanie, spoločenské akcie, školy v prírode.

Anežka Buznová - ubytovanie

Lazany 312 , Lazany

Celoročné ubytovanie v chate - 2-posteľové izby, apartmán, podkrovie s 8 lôžkami. na chate sa nachádza záhradné posedenie, gril, hojdačka, TV, parkovanie, kúpeľňa, kuchyňa, sporák, chladnička.

Chata Vyšná Boca

Vyšná Boca , Vyšná Boca

Ubytovanie v tichom atraktívnom prostredí Národného parku Nízke Tatry s lyžiarskymi terénmi. Kapacita 7 osôb (2, 2, 3), spoločenská miestnosť, kuchynka, 2x WC a kúpeľňa.

Chata Mýto pod Ďumbierom

Mýto pod Ďumbierom , Mýto pod Ďumbierom

Ubytovanie v tichom atraktívnom prostredí Národného parku Nízke Tatry s lyžiarskymi terénmi. Kapacita 10 osôb (2, 2, 3, 3), spoločenská miestnosť, kuchynka, 2x kúpeľňa s WC.

Chalupa na Liptově

Partizánska Ľupča 185 , Partizánska Ľupča

Poskytovanie ubytovania v chalupe na Liptove. Informácie o možnosti ubytovania, rezervácia ubytovania. Chalupa má kapacitu 10 lôžok a 2 prístelky.

LG TRADE, s.r.o.

Námestie sv. Egídia 44 , Poprad

Sprostredkovanie pobytov na Slovensku a v okolitých európskych krajinách. Prekladateľské a tlmočnícke služby. Organizovanie konferencií, seminárov, školení, výstav. Jazykové kurzy.

Pavilón D

Nový Smokovec 8 , Vysoké Tatry

Apartmánový dom - ubytovanie vhodné pre rodiny s deťmi. Každý apartmán má svoju vlastnú samostatnú sprchu a WC. Súčasťou apartmánov je zariadený kuchynský kútik, TV, rádio.

Ubytovanie u Zelinu

Rejdová 183 , Rejdová

Chalupa v Slovenskom krase - maximálne pre 6 osôb. V objekte sa nachádza 1 izba, kuchyňa, kúpelňa, sprcha, WC, chladnička, TV. Kúrenie plynové alebo na tuhé paliva. Parkovanie vo dvore.

Chata Mária

Stred 425 , Zázrivá

Ubytovanie na samote s výhľadom na pohorie Malá Fatra a Rozsutec. Celoročné ubytovanie pre 5 - 8 osôb.

Drevenica na Donovaloch

Donovaly , Donovaly

Ponuka letného i zimného ubytovania v horskej drevenici v blízkosti lyžiarskeho strediska. Obývacia miestnosť s vybavením, WC, kúpeľňa, dve izby s posteľami.

Chata u Romana

Drábsko , Drábsko

Ubytovanie v Slovenskom Rudohorí v dvoch samostaných apartmánoch s kapacitou 6 lôžok.

Chaty Oščadnica

Oščadnica , Oščadnica

Celoročný prenájom drevenice a chalupy v rekreačnom stredisku Snowparadise Veľká Rača, Oščadnica. Možnosť celodenného stravovania v penzióne nachádzajúceho sa 7m od drevenice, parkovanie.

Chatka Anna

Vŕštek 443 , Liptovská Osada

Ubytovanie v drevenej chatke, jedna dvojlôžková a jedna trojlôžková izba v podkroví, vlastná kúpeľňa s vaňou a vybavená kuchynka.

Chalupa Jozef

Edmunda Petra Bardoša 233/55 , Habovka

Ubytovanie - kapacita 20 osôb, 1 štvorlôžková a 2 štvorlôžkové izby, plne vybavená kuchyňa, spoločenská miestnosť s krbom, jedáleň, Wifi pripojenie na internet.

Chata Žiar

Rajecká Lesná 537 , Rajecká Lesná

Ubytovanie na samote v chatách s kapacitou 70 osôb v horskom centre pre lyžovanie, turistiku, rodinné pobyty, firemné akcie, kurzy, tábory, team buildingy.

Chata Stálica

Rekreačná oblasť , Bojnice

Ubytovanie na chate s kapacitou 35 osôb - dvoj a viac posteľové izby, WC a kúpeľňa na chodbách alebo na izbe. Stravovanie v priestoroch jedálne. Organizovanie firemných a spoločenských akcií.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 400 inzerátov