Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Chaty a chalupy pre vašu ideálnu dovolenku

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 473 inzerátov

RIMA

Lisková 656 , Lisková

Ponúkame ubytovanie na strednom Slovensku v obci Turík, Lisková a v meste Ružomberok. Penzión Gazdovský dvor, Penzión Rima a Turistická ubytovňa Ružomberok.

Slovenské hory

Výber ubytovania pomocou digitálnych máp, last minute, priame kontakty na prevádzkovateľa ubytovacích zariadení. Sprievodca, veľa fotografií, on-line kamery, počasie, sneh, doprava, lanovky, ski areály.

Chalupa Mariana

Kráľovci 154 , Stará Bystrica

Ubytovanie v chalupe s kapacitou 6 izieb - dvojposteľové s možnosťou prístelky. Izby sú vybavené sociálnym zariadením - kúpeľňa s vaňou a samostatným WC, televízorom, rádiom a pripojením WIFI.

Chata Pohoda

Jedľovina č.64 , Terchová

Ubytovanie s kapacitou 8 osôb. Súčasťou je kuchyňa, dve obývacie izby, krb, TV, kúpeľňa, ohnisko, vonkajšie posedenie, detské ihrisko.

Chata Alpine

Vavrišovo 293 , Pribylina

Chata sa nachádza v malebnom podhorí Západných Tatier, pri obci Vavrišovo. Kapacita chaty 40 osôb. Na každom poschodí sú vždy dve spoločné sociálne zariadenia s umývadlami, sprchovým kútom a s WC.

Škola v prírode Kysak

Kysak 324 , Kysak

Organizovanie športových aktivít, školení a kurzov, svadobných hostín a rodinných osláv, víkendových akcií, sústredení a duchovných cvičení.

Drevenica Vyhne

Vyhne 378 , Vyhne

Ubytovanie v 3 apartmánoch 4,5 a 6 lôžkových - kuchynka s výbavou, umývadlo, sprchový kút, spálňa, veľký pozemok na loptové hry. Relaxačné masáže a terapie.

Chalupa Liptovské Revúce

Nižná Revúca 84 , Liptovské Revúce

Ubytovanie v chalupe na Liptove s kapacitou 20 osôb. K dispozícii dva samostatné apartmány, terasa s grilom, pripojenie na wifi.

Ubytovanie na Slovensku - Megaubytovanie.sk

Kollárova 1946/20 , Liptovský Mikuláš

Ubytovací portál so širokou ponukou ubytovania na Slovensku a v Českej republike. Chaty, chalupy, drevenice, apartmány, priváty a penzióny.

Chata na Kysuciach

Čierne , Čierne

Chata sa nachádza v obci Čierne. Ponuka ubytovania na Kysuciach.

Chata na Liptovskej Mare

Liptovský Trnovec , Liptovský Trnovec

Celková kapacita zariadenia je 10 lôžok. Na každom podlaží sa nachádza kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom.

Chata Uhorčík

Na Bukovine 1452 , Terchová

Chata sa nachádza v prírode národného parku Malá Fatra. Súčasťou chaty je detské ihrisko, klzisko, streetbalové ihrisko, krbová miestnosť. Ubytovanie je v samostatných izbách s WC a kúpeľňou.

UBYEKOPRO, s.r.o

Bzenica č.294 , Bzenica

Ubytovanie s kapacitou11 osôb. Súčasťou je kuchyňa, kúpeľňa, veranda, pieskovisko, ohnisko, altánok, gril, hojdačka, lanová dráha.

Chata West

Počúvadlianske jazero 47 , Banská Štiavnica

Ubytovanie s kapacitou 23 pevných lôžok a 6 prísteliek. K dispozícii sú 2 a 3-lôžkové izby a 1 apartmán, kuchyňa, 4 kúpelne, 5 toaliet, bufet s občerstvením, LCD TV a vonkajšie posedenie.

Chata Katka

Počúvadlianske jazero 44 , Banská Štiavnica

Ubytovanie pre 6 až 8 osôb. K dispozícii jedna 1-lôžková a 4-lôžková izba, spoločenská miestnosť s krbom, TV, rozkladacím gaučom, kuchynka, sociálne zariadenie a vonkajšia terasa s posedením.

Drevenica Diana

Drevenice 511 , Liptovská Štiavnica

Ubytovanie v dvojpodlažnej drevenici - 2 oddelené spálne, 2 kúpelne a WC, obývacia miestnosť, kuchyňa, kapacita 8 osôb, parkovisko vo dvore.

Chata Čingov

Čingov 1243 , Smižany

Chata Čingov situovaná neďaleko mesta Spišská Nová Ves. Ubytovanie s kapacitou 50 lôžok, parkovanie priamo pri chate. K dispozícii zariadená kuchyňa a vonkajšie posedenie s ohniskom a krbom.

Chata Karolína

Kunerad , Kunerad

Ubytovanie v rekreačnej chate v prírodnom prostredí v chatovej oblasti obce Kunerad.

Chata Havran

Liptovský Ján 2055 , Liptovský Ján

Luxusná rekreačná chata v Liptovskom Jáne - kúpele, v blízkom okolí sa nachádza aquapark Tatralandia a najväčšie lyžiarske centrum na Slovensku Jasná - Chopok-Srdiečko, kapacita 12 osôb.

Chalupa Johana

Zadný Madzín 997 , Veľké Rovné

Ubytovanie s kapacitou 19 osôb. Súčasťou je spoločenská miestnosť, TV, krb, kuchyňa, sociálne zariadenie, vonkajšie posedenie, gril, kotlík, detské ihrisko.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 473 inzerátov