Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Chaty a chalupy pre vašu ideálnu dovolenku

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 469 inzerátov

RIMA

Lisková 656 , Lisková

Ponúkame ubytovanie na strednom Slovensku v obci Turík, Lisková a v meste Ružomberok. Penzión Gazdovský dvor, Penzión Rima a Turistická ubytovňa Ružomberok.

Slovenské hory

Výber ubytovania pomocou digitálnych máp, last minute, priame kontakty na prevádzkovateľa ubytovacích zariadení. Sprievodca, veľa fotografií, on-line kamery, počasie, sneh, doprava, lanovky, ski areály.

Chalupa Mariana***

Kráľovci 154 , Stará Bystrica

Ubytovanie v samostatnej chalupe v dvojposteľových izbách. Max. kapacita 14 osôb. Izby majú kúpeľnu, WC, televízor, rádio budík a Wifi. Jej súčasťou je aj sauna, hydromasážny bazén.

Chalupa pri vodopáde

Lúčky 287 , Lúčky

Ubytovanie s kapacitou 7 osôb. K dispozícii sú 3 spálne, spoločenská miestnosť s TV a rádiom, kuchynka, sociálne zariadenie a vonkajšie posedenie.

Zrub Malachov

Ortútska 208 , Malachov

Prenájom zrubu pri lyžiarskom stredisku Medvedica - Malachov pre 12 osôb. V chate sa nachádza vybavená kuchyňa, kúpeľňa, spoločenská miestnosť s krbom, plazmová TV, DVD prehrávač, krytá terasa.

Rodinný dom Kechnec

Kechnec 186 , Kechnec

Ubytovanie pre rodiny, robotníkov alebo skupiny turistov. K dispozícii tri trojlôžkové izby a jedna štvorlôžková izba. Parkovanie pri dome. Altánok s možnosťou opekania a grilovania.

Rekreačné zariadenie DEVÍN

Bojnice , Bojnice

Prenájom a spravovanie chaty Devín v Bojniciach. Poskytovanie dodatkových dovoleniek zamestnancov a rodinných rekreácií počas celého roka, samostatné WC, umývadlo, sprchový kút, chladničku, TV, video.

Horský hotel KĽAK

Salaš Kľak 146 , Kľačno

Ubytovanie a stravovanie v horskej chate KĽAK v lyžiarskom stredisku Fačkovské Sedlo - Kľak.

Salaš Kľak - apartmány

Salaš Kľak , Kľačno

Ubytovanie v apartmánoch s kapacitou od 4 do 6 osôb. Apartmán je vybavený obývacou miestnosťou s LED TV, šatníková skriňa, sociálne zariadenie, wifi a bar. Stravovanie v reštaurácii Salaša Kľak.

Chalupa Zuzana Apartmány

A.Pavču 272 , Habovka

Ubytovanie v samostatnej chalupe. 2x 4-lôžková izba s balkónom, sprcha, wc, spoločenská miestnosť s TV-SAT, kuchyňa.

Chalupa Ida-Slavec

Slavec 5 , Slavec

Ubytovanie pre 14 osôb. K dispozícii 3 izby, spoločenská miestnosť s TV, kuchyňa, sociálne zariadenie a WiFi pripojenie. V letnom období k dispozícii podkrovná izba s vlastným sociálnym zariadením.

Penzión Kamenec

Poriečie 23 , Zákamenné

Ubytovanie v penzióne v izbách s vaňou/ sprchovým kútom a WC. Prenájom chatky pre 6 osôb.

Autocamp Ipeľ

Záhradná 34 , Šahy

Autocamp Ipeľ poskytuje ubytovanie v chatkách, stanoch alebo karavanoch. V areáli kempu je reštaurácia a stánky s občerstvením.

Penzión Hrubjak* - František Vorčák

Oravská Polhora 577 , Oravská Polhora

Penzión Hrubjak situovaný v prostredí prírody Oravských Beskýd. Možnosť zimných športov, lyžiarska sezóna, bežky, cyklistické i turistické chodníky.

Chata Záhradky

Demänovská Dolina , Liptovský Mikuláš

Chata Záhradky - ubytovanie v Demänovskej doline, chata v lyžiarskom stredisku Jasná na Záhradkách.

Ubytovanie Zelený domček***

Krížna 245/61 , Heľpa

Zelený domček s kompletne vybavenou kuchyňou, jedáleň pre 22 osôb, spoločenská miestnosť s krbom a TV-SAT s LCD obrazovkou. Možnosť pripojenia na bezkáblový internet. Parkovanie vo dvore.

Rekreačný dom v Chľabe

Chľaba 267 , Chľaba

Ubytovanie s kapacitou 8 osôb. Súčasťou je spoločenská miestnosť, TV, SAT, jedáleň, kuchyňa, sociálne zariadenie, vonkajšie posedenie, gril, parkovanie.

Bungalovy Podbanské

Podbanské , Podbanské

Ubytovanie v chate pre 6 až 8 ľudí. K dispozícii 4 - posteľová izba, dve 2 - posteľové izby, obývacia izba s krbom a sedacou súpravou, kuchyňa. Kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC a teplou vodou.

Chata Opalisko

Iľanovská cesta 512 , Závažná Poruba

Ubytovanie v chate a bungalovoch - štvor a trojposteľové izby. Volejbalové a futbalové ihrisko, ohniská, tenisový kurt, tréningové plochy, telocvičňa, lyžiarske kurzy, škola v prírode.

Bungalov Lúčky

Lúčky , Demänovská Dolina

Ubytovanie v samostatne vykurovanom bungalove v horskom prostredí. 2 izby po 2 lôžka, 1 spoločenská miestnosť s 1 lôžkom, Tv/Sat, kuchynský kút s chladničkou, sprcha a WC.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 469 inzerátov