Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Chaty a chalupy pre vašu ideálnu dovolenku

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 464 inzerátov

RIMA

Lisková 656 , Lisková

Ponúkame ubytovanie na strednom Slovensku v obci Turík, Lisková a v meste Ružomberok. Penzión Gazdovský dvor, Penzión Rima a Turistická ubytovňa Ružomberok.

Chata Joniska

Dolne Stupy 900 , Vyhne

Ubytovanie s kapacitou 12 osôb. Spoločenská miestnosť s krbom, DVD, TV, kuchyňa, jedáleň, sociálne zariadenie, vonkajšie posedenie, krb, ohnisko, kotlík, gril.

Apartmánová chata Elza

Patince , Patince

Apartmánová chata, kapacita 8 osôb, kuchynka - hriankovač, varná kanvica plynová dvojplatnička, chladnička, mikrovlnná rúra, kúpeľňa, WC, TV, súkromné parkovisko pre dve osobné autá.

Chata Ľubica Gôtovany

Fiačice 187 , Fiačice

Rekreačná chalupa pri vodnej nádrži Liptovská Mara. Dvoj až troj lôžkové izby. Spoločenská miestnosť s krbom, TV. Kuchyňa s vybavením, sociálne zariadenie.

Chata Majdán

Horné Orešany , Horné Orešany

Chata v Malých Karpatoch. Ponuka jazdy na koni. Kapacita chaty 12 osôb - vlastná televízia, sprcha a WC. Možnosť prístelky. Poľovnícka reštaurácia v chate s bohatým výberom jedál z diviny a rýb.

Turistická ubytovňa CHATA FAJN

Zemplínska Šírava , Kaluža

Ubytovanie v chate pri Zemplinskej Šírave. Murované rekreačné zariadenie s dvoj a štvor lôžkovými izbami. V izbách umývadlo, chladnička. Sprcha a WC na poschodí. Kapacita chaty 26 postelí.

AZ ubytovanie Podhájska

Senčianska 107/21 , Podhájska

Ubytovanie v malých a veľkých chatkách v jarnom, letnom a jesennom období.

Chata Zlatá rybka

Vinohrady , Podhájska

Chata s celkovou kapacitou 15 lôžok. V izbách sa nachádza kompletné sociálne zariadenie, chladnička, rýchlovarná kanvica a TV. K dispozícii je vonkajšie posedenie s možnosťou grilovania.

Vila Fiesta

Športová 442 , Šintava

Ubytovanie s kapacitou 15 lôžok s možnosťou prístelky. Klimatizovaná sála vhodná na organizovanie spoločenských a firemných akcií.

Chalupa u Kubíka

Hlavná 63 , Belá

Chalupa na vidieku, celoročné využitie,oddych, relax. Spoločenská miestnosť, bar, detské ihrisko.

Villa u Slava

Lazy pod Makytou 870 , Lazy pod Makytou

Ubytovanie v chate - TV, krb, telefón, ohnisko, parkovisko, poľovná izba, vonkajšie posedenie s grilom, spoločenská miestnosť, kuchyňa.

Bojnická osada - Chalúpka Zobor

Bojnická osada , Bojnice

Ubytovanie v chate s kapacitou 6 osôb - tri izby a možnosťou prístelky. K dispozícii kuchyňa, TV, internetové pripojenie a terasa so záhradným grilom.

Chata Julie

Oravice 30 , Oravice

Ubytovanie v prostredí Oravskej prírody v turisticko-rekreačnej oblasti Oravice. Ubytovanie pre 8 osôb, parkovisko, zariadená kuchynka. Možnosť turistiky a lyžovania.

Chata Anna

Vavrišovo , Vavrišovo

Turistická chata s kapacitou 40 hostí. K dispozícii sú 2 zariadené kuchyne a jedáleň, spoločenská miestnosť s TV, posilňovňa a suchá sauna v suteréne chaty, 2 terasy so sedením pod slnečníkmi.

Chata Petronella

Pavčina Lehota 311 , Liptovský Mikuláš

Chata v chatovej osade pri Pavčinej Lehote pre 8 osôb. K dispozícií spoločenská miestnosť s krbom, sociálne vybavenie, záhradné posedenie a sauna.

Chata Autora

Košiarny briežok 45 , Smižany

Dvojpodlažná chata v Slovenskom raji na Košiarnom Briežku s kapacitou 16 lôžok, spoločenská miestnosť s kozubom prepojená s kuchynskou časťou, ubytovanie v 4 izbách, kúpeľňa a 2 WC, altánok.

František Brňák - chata Aška

Oravská Lesná 825 , Oravská Lesná

Ubytovanie v dvoch samostatných častiach. Každá časť má na poschodí dve 4-lôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením. Na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť, kuchynka a toaleta.

Autocamping Turiec s.r.o.

Kolónia Hviezda 92 , Martin

Ubytovanie v autokempingu v chatách, k dispozícii spoločenská miestnosť, kuchynka, kryté ohnisko, sprchy a WC pre ženy a mužov.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 464 inzerátov