Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Chaty a chalupy pre vašu ideálnu dovolenku

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 388 inzerátov

Chata LUNA

Kováčová 20 , Kováčová

Prenájom chaty v chatovej oblasti obce Kováčová pri Zvolene - 27 miest na spanie, jedáleň, terasa, spoločenská miestnosť s televízorom.

Chata TARA

Kováčová , Kováčová

Prenájom chaty v chatovej oblasti obce Kováčová pri Zvolene. V chate je 18 miest na spanie v troch izbách a spoločenskej miestnosti.

Chata SOLUTA

Kováčová , Kováčová

Prenájom chaty v chatovej oblasti obce Kováčová pri Zvolene. V chate je 34 miest na spanie vrátane rozkladacích kresiel a poschodových postelí v šiestich izbách, WC na 3 podlažiach, sprchovací kút.

Megaubytovanie.sk

Kollárova 1946/20 , Liptovský Mikuláš

Ubytovací portál s ponukou ubytovania na Slovensku a v Českej republike. Chaty, chalupy, drevenice, apartmány, penzióny, priváty, kempy a ubytovne.

Chalupa Božka

Biely Potok - Solisko 703 , Terchová

Celoročné ubytovanie v Terchovej na chalupe s 2-lôžkovými izbami, veľkou spoločenskou miestnosťou, TV, SAT, krb, posedenie s grilom, detské ihrisko, parkovisko.

Chatková osada - Bungalovy*

Podhájska 493 , Podhájska

Nachádza sa vedľa hotela Borinka ***. Celková kapacita chatiek je 64 lôžok. Súčasťou každej chatky je kuchynský kútik, spoločenská miestnosť, sociálne zariadenie, rádio a televízia.

Chatky Vadaš

Pri Vadaši 2 , Štúrovo

Ubytovanie v areáli termálneho kúpaliska - vybavenie závisí od typu chatky.

EL PASO, s.r.o. - Penzión ELPASO Vadaš Štúrovo

Kasárenská 1260 , Štúrovo

Ubytovanie v dvojlôžkových izbách a štvorlôžkových apartmánoch v areáli kúpaliska. K dispozícií nekrytý bazén s umelým vlnobitím, cvičenie v bazéne, večerné kúpanie, tobogány, športová hala a fitness.

Chalupa v alpskom štýle

Podbýkovo 22 , Látky

Ubytovanie - celková kapacita chalupy 14 lôžok s možnosťou 4 prísteliek. Manželské izby, kuchyňa, sociálne zariadenie, WiFi pripojenie na internet.

Chatové apartmány Danka a Janka

Svätuša 925/924 , Podhájska

Ubytovanie v dvoch rekreačných chatkách. Obe chatky majú kapacitu 15 osôb a k dispozícii 3 apartmány, kuchyňu, TV so satelitom, kúpeľňu so sprchovým kútom a samostatnú toaletu.

Drevenice Amulet a Amuletik

Hnilčík 261 , Hnilčík

Dve drevenice s kapacitou max. 8 + 5 osôb, priamo v lyžiarskom stredisku. Wifi internet, TV, záhrada, kuchyňa s vybavením, altánok, krb, hojdačky.

EXPRESSO J & J - ubytovanie v chate

Oravský Biely Potok 21 , Oravský Biely Potok

Ubytovanie v chate s kapacitou 6 osôb. K dispozícií vybavená kuchyňa, WC, kúpelňa s vaňou, spoločenská miestnosť s krbom, záhradné posedenie pri krbe s grilom, tenisový kurt.

Ubytovanie pod lesom

Hendrichovce 37 , Hendrichovce

Ubytovanie vo vidieckej chalupe s kapacitou 10 miest, k dispozícii krytý prístrešok s ohniskom a grilom, bazén, bezplatné parkovanie áut.

Chata Julkin dvor

Plášťovce 479 , Plášťovce

Ubytovanie v chate - k dispozícií 5 izieb s celkovou kapacitou 11 lôžok, 2 kúpeľne a 3 WC, s spoločenská miestnosť s TV a satelitom, spoločná kuchynka.

Chalupa na vŕšku

Kozinská 71 3000 , Zázrivá

Ubytovanie s celkovou kapacitou 10 lôžok. K dispozícií kuchyňa, spoločenská miestnosť, sociálne vybavenie a záhradné posedenie s grilom, ohniskom, hojdačkou a pieskoviskom.

Drevenica Sever

Valaská Dubová 174 , Valaská Dubová

Ubytovanie na hranici Liptova a Oravy. Apartmán v drevenici - k dispozícii kuchyňa so spoločenskou miestnosťou, kúpeľňa s WC. Vinotéka s vonkajším posedením a záhradným grilom.

Horáreň a wellness Šišoretné

Šišoretné , Dolné Orešany

Ponuka ubytovania v dvoch chatách s celkovou kapacitou 32 osôb. Súčasťou je spoločenská miestnosť, krb, kuchyňa, terasa, ohnisko, ihrisko a wellness.

Chata Sebastián

Vyšné Ružbachy 1014 , Vyšné Ružbachy

Chata pre 20 osôb. Kompletne vybavená kuchyňa hygienické zariadenia, spoločenská miestnosť s LCD televízorom, s krbom, gaučom.

Chata Lesník

Kolonia Hviezda 141 , Martin

Ubytovanie v chate s kapacitou 50 osôb v dvoj,a troj posteľových izbách, stravovanie, prenájom konferenčnej miestnosti. Možnosť usporiadať firemné a rodinné oslavy, svadby, školy v prírode.

Chata Koliesko

Demänovská Dolina 90 , Demänovská Dolina

Najvyššie položená chata v Demänovskej Doline. Ponuka ubytovania, reštaurácia pre 55 osôb a kongresová miestnosť pre 20 osôb. Organizovanie súkromných osláv, firemných stretnutí, školení.

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 1 388 inzerátov