Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Rozšírené hľadanie

Chaty, drevenice a zruby na predaj v Dolnej Marikovej

Predošlá Nasledovná 1 - 3 z celkom 3 inzeráty
99 000 €
Logo

Historická drevenica uprostred lesa

Horné Považie (Dolná Mariková), okres Považská Bystrica

Realitná kancelária To pravé bývanie vám ponúka na predaj historickú drevenicu v chatovej oblasti Kátlina (osada Zigovci) v obci Dolná Mariková. Obec Dolná Mariková sa nachádza len 15 km od mesta Považská Bystrica. Nehnuteľnosť je ideálna pre tých, ktorí túžia mať vlastnú chalupu v krásnom prostredí pohoria Javorníky, včelára, hubára, poľovníka a pre tých, ktorí chcú ujsť z ruchu mesta. K drevenici prislúchajú pozemky s výmerou 33 500 m2. Nehnteľnosti sa nachádzajú v tichom a pokojnom prostredí listnatého lesa, ideálnom na zber hríbov a lesných plodov. Pozemok je orientovaný na južnú stranu s pekným výhľadom na dolinu a okolité kopce, a preto budete mať dostatok slnka po celý deň. Možnosť realizovať sa v oblasti údržby ovocného sadu. V sade sa nachádza viac ako 100 rodiacich ovocných stromov napríklad slivky, hrušky, 5 druhov jabloní, 3 druhy hrušiek, 5 stromov orecha kráľovského, 3 stromy čerešní. Drevenica prešla čiastočnou rekonštrukciou. V lokalite je zavedená elektrina. Drevenica sa nachádza v kopcovitom teréne približne 1 km od asfaltovej cesty, ktorá končí v osade Hadoše. Prístup k pozemku je zabezpečený po lesnej ceste vhodnou na peší výstup, prípadne na off-road terénnom vozidle s pohonom 4x4, štvorkolke alebo cross motorke. Peší výstup trvá približne 15 minút. Cena je 99 000,- EUR.V prípade rýchleho jednania možná DOHODA. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri a poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti. V prípade vážneho záujmu nás prosím kontaktujete telefonicky na tel. č. 0911 370 501 alebo e-mailom na adrese info@topravebyvanie.sk.

54 980 € 1 145,42 €/m²
Logo

Len u nás! Na predaj rekreačná chalupa v obci Dolná Maríková 280m2

Horné Považie (Dolná Mariková), okres Považská Bystrica

TUreality výhradne ponúka vidiecke sídlo v pôvodnom stave, v obci Dolná Maríková. Chalupa stojí na pozemku o rozlohe 280 m2 a spolu s ňou aj drevená stodola. Prístup k pozemku je po obecnej ceste, ktorá je v trochu prudšom stúpaní. V zimných mesiacoch je pre prístup potrebné auto s pohonom všetkých kolies. Lokalita ponúka výborné podmienky pre rekreáciu na vidieku s kompletnou občianskou vybavenosťou. Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať na: majercik@tureality.sk +421 904 299 111.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
48 m²
Zastavaná plocha
55 m²
Pozemok
280 m²
38 000 € 633,33 €/m²
Logo

Pôvodná drevenica v pokojnej časti Dolnej Marikovej na predaj

Horné Považie (Dolná Mariková), okres Považská Bystrica

Pôvodná drevenica v pokojnej časti Dolnej Marikovej na predaj. Pozostáva z verandy, kuchyne, obývacej izby a komory s výstupom na pôjd. V roku 1989 bola vymenená strecha, , v roku 1980 podlaha v kuchyni a komore a od roku 1970 je chalupa napojená na vodu z horského rezervoáru. Pôjd je zachovalý, možnosť úpravy na podkrovné izby. Pivnica je pod polovicou domu, je tu prípojka vody a možnosť sa napojiť na verejnú kanalizáciu vo vzdialenosti 80 m. Drevenica je suchá, zdravá a čaká na rekonštrukciu podľa predstáv nových majiteľov. Vedľa domu je záhrada, kde je priestor na relax, oddych, či pestovanie, vedľa stojí plechová garáž, rozloha pozemku je 220 m2 a asi 10 m nižšie je pozemok o rozlohe 77 m2 vhodný na záhradkárčenie a podobne. Výhodou tejto nehnuteľnosti je dobrý prístup aj v zime, tiché miesto na kraji obce, avšak nie ďaleko od centra, kde sú obchody. Okolitá krásna príroda láka na romantické prechádzky, hubárčenie, celoročnú turistiku a cykloturistiku s mnohými trasami. Lyžovanie môžte využiť v SKI Ráztoka v Hornej Marikovej vzdialenej 13 km alebo SKI Čertov 40 km. Možnosti vodných športov a rybolovu ponúka 14 km vzdialený Váh. Výjazd z diaľnice je v Púchove vzdialenom 20 km, odtiaľ do Bratislavy 165 km a do Žiliny 50 km. Druh stavby: Drevená Umiestnenie objektu: Kľudná časť obce Vzdialenosť ku kúpalisku či jazeru: Do 20 km Vzdialenosť k vleku či lanovke: Do 20 km Vzdialenosť ku golfovému ihrisku: Do 5 km Vzdialenosť do centra obce: Do 500 m Prístupová cesta: Asfaltová Kúrenie: Lokálne - tuhe palivo Rok výstavby: 1932 Rok rekonštrukcie: 1989

Stav
Pôvodný stav
Zastavaná plocha
60 m²
Pozemok
297 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 3 z celkom 3 inzeráty