Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Rozšírené hľadanie

Inzercia chát v Čičmanoch

Predošlá Nasledovná 1 - 5 z celkom 5 inzerátov
129 400 € 718,89 €/m²

Predaj, Rekreačný domček Čičmany, Okres Žilina

Horné Považie (Čičmany), okres Žilina

Ponúkame na predaj Rekreačný dom v Čičmanoch vzdialený 20km od Rajca. Dom s úžitkovou plochou 180m2 sa rozprestiera na troch poschodiach. Dom je kompletne podpivničený. Na prvom poschodí sa nachádza vstupná chodba, kuchyňa, jedáleň spojená s obývačkou, kúpeľňa s vaňou a samostatné WC. Na druhom poschodí sa nachádzajú tri útulné izby. Z dvoch izieb sa vychádza na západne orientovaný balkón s výhľadom na dedinu. Na opačnej strane poschodia sa nachádza WC a terasa s výhľadom na vrch Kľak a zjazdovku v Čičmanoch. V pivnici sa nachádza oddychová miestnosť, sauna a herňa. Objekt je výborný na rekreaciu ako aj na celoročné bývanie, prípadne kombinácia bývania a rekreovania aj s možnosťou ďalšieho prenajímania. V blízkom okolí je množstvo zelene, obchod, zastávka. Čičmany sú zaradné do kulturného dedičstva UNESCO. Pre viac informácií volajte 0904904330

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
180 m²
Zastavaná plocha
80 m²
Pozemok
520 m²
129 000 € 1 612,50 €/m²

Domček na predaj v rázovitej dedinke Čičmany kúsok od lyžiarskych svahov

Horné Považie (Čičmany), okres Žilina

Domček na predaj v rázovitej dedinke Čičmany kúsok od lyžiarskych svahov, skolaudovaný koncom roku 2006, bol doteraz využívaný na chalupárčenie a je v stave okamžitého užívania bez nutnosti úprav aj na trvalé bývanie. Jedná sa o kompletne podpivničenú stavbu s dvomi podlažiami, priestornou vstupnou verandou a povalou. Na prvom podlaží je obývacia miestnosť spojená s kuchyňou a jedálenským kútom. Tvorí akési spoločenské srdce domu, už aj vďaka teplému krbu, ktorý okrem atmosféry vyčarí príjemné teplo dokonca aj na druhom podlaží, kde sú vyvedené teplovzdušné rozvody. Zvyšok vyhrejú elektrické radiátory. Na prízemí sú aj samostatné WC a kúpeľňa s vaňou. WC s umývadlom je takisto na druhom podlaží, kde sa nachádzajú tri samostatné izby. Z dvoch sa vychádza na balkón, z chodby na podlaží zase na terasu s výhľadmi na skalnatý vrchol Kľaku a zjazdovky. Výlezom po sklápacích schodoch je navyše k dispozícii aj povalový priestor pod strechou. Pivničné priestory sú využiteľné aj ako denné miestnosti vďaka osvetleniu prirodzeným svetlom, či už ako herňa, technická miestnosť a dokonca je tu zriadená fínska sauna s elektrickou pieckou a ochladzovacia miestnosť. Súčasťou predaja je aj citlivo zrekonštruované humno, slúžiace nateraz ako odkladací priestor a dielňa. Pozemky, ktoré sú vedené ako zastavané plochy sú osadené udržiavaným trávnikom a okrasnou zeleňou. Na dvore je tiež altánok s posedením a parkovacie miesta pred chalupou. Celá nehnuteľnosť pôsobí príjemným dojmom a cítiť tu citlivú, starostlivú ruku majiteľa. Rodinný dom má skvelú polohu v bočnej uličke na okraji obce, už mimo svetoznámej rezervácie tradičnej ľudovej architektúry UNESCO. Takto si nový majiteľ môže vychutnať dostatok pokoja a súkromia a pritom mať v pešom dosahu unikátne centrum dedinky s obchodíkmi, penziónmi, reštauráciami, kultúrnymi pamiatkami, alebo lyžiarske stredisko Javorinka s umelým zasnežovaním. Okolité hory sú rajom pre hubárov, poľovníkov, peších aj cykloturistov. V dosahu pešej túry je dominanta Malej Fatry Kľak (1352 m. n. m.) aj najvyšší vrchol Strážovských vrchov Strážov ( 1213 m.n.m.). Menej ako 25 kilometrov sú vzdialené kúpele Rajecké Teplice, Golf-park Rajec, pútnické miesto Rajecká Lesná so Slovenským Betlehemom. Do okresného a zároveň krajského mesta Žilina je to 40 kilometrov, Trenčína 55 km a do Bratislavy 175 km. Druh stavby: Zmiešaná Umiestnenie objektu: Kľudná časť obce Vzdialenosť ku kúpalisku či jazeru: Do 20 km Vzdialenosť k vleku či lanovke: Do 200 m Vzdialenosť ku golfovému ihrisku: Do 20 km Vzdialenosť do centra obce: Do 200 m Prístupová cesta: Asfaltová Kúrenie: Lokálne - elektrické

Stav
Pôvodný stav
Zastavaná plocha
80 m²
Pozemok
520 m²
165 000 € 1 299,21 €/m²

Na predaj nová drevenica/chata, TYP "B", Čičmany

Horné Považie (Čičmany), okres Žilina

Ponúkame Vám na predaj novostavbu chaty/drevenice v krásnej a tichej novovzniknutej lokalite v obci Čičmany. Objekt má na prízemí dennú a na poschodí nočnú časť. Denná časť je tvorená z obývacej izby spojenej s jedálňou, kuchyne so vstupom do komory, vstupnej haly so vstupom do toalety s umývadlom a zo skladovacieho priestoru s vlastným vstupom priamo z exteriéru. Nočná časť sa skladá z dvoch detských izieb, spálne, samostatnej toalety a kúpeľne. Všetky tieto priestory sú prístupné z chodby prístupnej schodiskom z prízemia z priestoru obývacej izby. Z obývacej izby je na prízemí prístupná vonkajšia zastrešená terasa, nad ktorou sa nachádza balkón prístupný z poschodia zo spálne a z detskej izby 2. Stavba z drevených hranolov s murovanými priečkami. Zastavaná plocha 84,70 m2, úžitková 127,30 m2. Okná s izolačným trojsklom s drevenným rámom. Jednoprieduchový komín s napojením na krb. Sedlová strecha. Dom bude obsahovať elektrický kotol na prípravu tepla a teplej úžitkovej vody. Rozvody, rozdeľovač a radiátory. Výhodou novovzniknutej lokality je aj športovisko, ktoré bude umiestnené na začiatku o veľkosti 18 x 32 m (rozmer vyhovujúci pre tenis, basketbal alebo minifutbal). K športovisku bude vyčlenených päť parkovacích miest. Drevenice sa predávajú v štádiu holodom, po dohode možnosť dokončiť "na kľúč". Jej výstavba začne po zarezervovaní pozemku konkrétnym klientom. Cena rovnaká ako u developera! Pre viac informácií kontakt: 0903 370 805, infolinka: 0944 543 222.

Stav
Novostavba
Pozemok
732 m²
Úžitková plocha
127 m²
Zastavaná plocha
84 m²
145 000 € 1 464,65 €/m²

Na predaj nová drevenica/chata, TYP "A", Čičmany

Horné Považie (Čičmany), okres Žilina

Ponúkame Vám na predaj novostavbu chaty/drevenice v krásnej a tichej novovzniknutej lokalite v obci Čičmany. Objekt má na prízemí dennú a na poschodí nočnú časť. Denná časť je tvorená z obývacej izby spojenej s jedálňou, kuchyne so vstupom do komory, vstupnej haly so vstupom do toalety s umývadlom a zo skladovacieho priestoru s vlastným vstupom priamo z exteriéru. Nočná časť sa skladá z dvoch detských izieb, spálne, samostatnej toalety a kúpeľne. Všetky tieto priestory sú prístupné z chodby prístupnej schodiskom z prízemia z priestoru obývacej izby. Z obývacej izby je na prízemí prístupná vonkajšia zastrešená terasa, nad ktorou sa nachádza balkón prístupný z poschodia zo spálne a z detskej izby 2. Zastavaná plocha 67,90 m2, úžitková plocha 99,64 m2. Stavba z drevených hranolov s murovanými priečkami. Okná s izolačným trojsklom s drevenným rámom. Jednoprieduchový komín s napojením na krb. Sedlová strecha. Dom bude obsahovať elektrický kotol na prípravu tepla a teplej úžitkovej vody. Rozvody, rozdeľovač a radiátory. Výhodou novovzniknutej lokality je aj športovisko, ktoré bude umiestnené na začiatku o veľkosti 18 x 32 m (rozmer vyhovujúci pre tenis, basketbal alebo minifutbal). K športovisku bude vyčlenených päť parkovacích miest. Drevenice sa predávajú v štádiu holodom, po dohode možnosť dokončiť "na kľúč". Jej výstavba začne po zarezervovaní pozemku konkrétnym klientom. Cena rovnaká ako u developera! Pre viac informácií kontakt: 0903 370 805, infolinka: 0944 543 222.

Stav
Novostavba
Pozemok
476 m²
Úžitková plocha
99 m²
Zastavaná plocha
67 m²
63 990 € 799,88 €/m²

Tradičná drevenica - Čičmany + 3D Obhliadka

Horné Považie (Čičmany), okres Žilina

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj tradičnú drevenicu vo vyhľadávanej lokalite v obci Čičmany.  Virtuálna obhliadka: https://my.matterport.com/show/?m=nDV8A5hmRTM   . Objekt je udržiavaný a aktuálne trvalo obývaný. Je to jednopodlažná zrubová drevenica, samostatne stojaci dvojdom so sedlovou strechou. Objekt má na prízemí dennú časť a na poschodí nočnú časť s kúpeľnou a WC. Prízemie tvorí kuchyňa a spoločenská miestnosť. Drevenica prešla čiastočnou rekonštrukciou: podlahy, nové omietky, zateplené podkrovie, strecha, kúpeľňa, atď. .  Vykurovanie je zabezpečené prostredníctvom krbových kachlí, murovanej pece, elektrickými ohrievačmi alebo prostredníctvom infra panelov. Dom je napojený na obecný vodovod, elektrickú sieť a má vlastnú ČOV. Na rovinatom pozemku (274 m2) sa nachádza aj hospodárska budova s garážou. Obec Čičmany je vyhľadávaná turistická atrakcia pre milovníkov tradičnej slovenskej architektúry, krásnej prírody a športu. Odporúčam. Viac informácií Vám poskytneme na tel. č. 0940 843 133.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
274 m²
Úžitková plocha
80 m²
Zastavaná plocha
40 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 5 z celkom 5 inzerátov