Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Rozšírené hľadanie

Chaty a chalupy na predaj v Dúbravke

Predošlá Nasledovná 1 - 3 z celkom 3 inzeráty
100 000 € 2 777,78 €/m²

DELTA | Záhradna chata s pozemkom 629m2, Polianky - Dúbravka

Bratislava (Bratislava IV - Dúbravka), okres Bratislava

Delta Property Vám exklúzivne ponúka na predaj záhradnu chatu s pozemkom na ulici Polianky - Dúbravka, Bratislava. CHATA: Záhradná chata má výmeru 36 m2 a pozostáva z prízemia a jednou podkrovnou izbou. Chata nemá pevné základy a má drevenú konštrukciu so zateplenou strechou (minerálna vata 15 cm). Do chaty je dotiahnutá elektrina a mestská voda. 3D VIRTUÁLNA OBHLIADKA: https://my.matterport.com/show/?m=FuwFJC2XUf2 ZARIADENIE: Chata sa predáva čiastočné zariadená. Kuchynská linka vybavená chladničkou, elektrickým sporákom s varnou doskou, kúpeľňa s klasickou vaňou a spojenou toaletou, umývadlo, boiler na ohrev TÚV. POZEMOK: Je rovinatý a má výmeru 629 m2, pričom dĺžka pozemku je 79 m a šírka je 8 m. Na pozemku sa nachádza altánok, žumpa (3 m3), inžinierske siete sa nachádzajú pri pozemku. Spôsob využitia funkčných plôch na pozemku sú zariadenia obchodu, zariadenia výrobných a nevýrobných služieb. LOKALITA: V okolí záhrady sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, sieť obchodov ako je Kaufland, TESCO, nákupné centrum - Galéria lamač, reštaurácie, letné kúpalisko Rosnička, rýchle napojenie na diaľnicu. PARKOVANIE: 2 parkovacie státia priamo pred pozemokom. CENA: 100 000,- EUR  Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.

Stav
Novostavba
Pozemok
629 m²
Úžitková plocha
36 m²
200 000 € 4 000 €/m²

VÝBORNÁ INVESTÍCIA ! Chatka s pozemkom s výhľadom na Iuventu !

Bratislava (Bratislava IV - Dúbravka), okres Bratislava

Ponúkame na predaj veľmi zaujímavú investíciu ! Pozemok, ktorý územný plán definuje ako parcelu na rodinný dom. Firma "Penta" vedľa (cca 150m) ide stavať luxusné rodinné domy. Chatka je 2-izbová, prízemie s jednou veľkou miestnosťou, kuchynkou, kúpeľnou a WC. Poschodie tvorí priestranná izba s terasou. IS sú voda (ZVK), elektrina (ZSE), žumpa a ostatné siete v príprave ku stavbe v cene pozemku. Spevnená komunikácia, ktorá vedie až ku domu bude v dohľadnom čase asfaltová, je to tiež v cene pozemku a domu. Krásny výhľad na IUVENTU, kúpalisko Rosnička, Karlovu Ves a chránený areál SITINA. Bývanie v tichej prírode a zároveň v meste ! Cena za nehnuteľnosť vrátane provízie je: 200.000,- EUR. V prípade, že Vás ponuka zaujala, kontaktujte ma: Ing. Katarína Vrbová, tel.: 0904 477 502 , mail: vrbova@provensreal.sk, www.provensreal.sk. Obhliadky sú vykonávané za prísnych hygienických podmienok, preto žiadame, aby každý záujemca mal rúško! Realitná kancelária ProvensReal s.r.o je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska - www.zrks.sk. Všetky technické údaje podliehajú zmenám a sú založené na informáciách poskytnutých majiteľom.

Stav
Pôvodný stav
Zastavaná plocha
50 m²
Pozemok
418 m²
142 000 € 2 184,62 €/m²

Chata v Dúbravke v časti Strmé sady na predaj

Bratislava (Bratislava IV - Dúbravka), okres Bratislava

Nehnuteľnosť sa nachádza v Dúbravke, časti Strmé sady. Je vhodná na veľmi pokojné víkendové i trvalé bývanie uprostred prírody. Nachádza sa na polosamote, v bezprostrednej blízkosti lesných turistických trás. Na pozemku o rozlohe 600 m2 stojí menší jednoizbový domček – drevostavba, ďalej novostavba – hospodárska budova, ktorá môže slúžiť ako dielňa či garáž pre niekoľko áut. Nehnuteľnosť je zabezpečená elektrikou 220/380, pitnou vodou, odpad je riešený formou žumpy, kúrenie je kombinované: elektrické podlahové kúrenie a na tuhé palivo. Dúbravka je mestská časť Bratislavy ležiaca na východnom úpätí Devínskej Kobyly. Počet obyvateľov sa pohybuje okolo 40 000. Súčasťou mestskej časti sú miestne časti Krčace, Záluhy a Podvornice. I po niekoľko storočí si zachovávala vidiecky ráz, ktorý sa tu uchoval aj po pripojení obce k Bratislave v roku 1946. V starej časti je zachovalých množstvo pamiatok, medzi najvýznamnejšie patria Villa rustica, národná kultúrna pamiatka, zvyšky rímskej provinčnej architektúry, kde sa našli aj pozostatky Keltov a iných kmeňov žijúcich na tomto území. Súčasná občianska vybavenosť Dúbravky je kopmlexná vrámci základných a stredných škôl, lekárov, obchodných centier či kultúrnych stánkov a podujatí. Druh stavby: Drevená Umiestnenie objektu: Polosamota Vzdialenosť ku kúpalisku či jazeru: Do 5 km Vzdialenosť k vleku či lanovke: Do 50 km Vzdialenosť ku golfovému ihrisku: Do 20 km Vzdialenosť do centra obce: Do 5 km Prístupová cesta: Kamenistá Kúrenie: Iné Rok výstavby: 2016

Stav
Novostavba
Zastavaná plocha
65 m²
Pozemok
635 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 3 z celkom 3 inzeráty