Rozšírené hľadanie

Inzercia chát v Devínskej Novej Vsi

Predošlá Nasledovná 1 - 6 z celkom 6 inzerátov
299 900 € 1 666,11 €/m²
Logo

HERRYS - Na predaj hrubá stavba rekreačného domu na úpätí Devínskej Kobyly

Bratislava (Bratislava IV - Devínska Nová Ves), okres Bratislava

HERRYS - Na predaj hrubá stavba rekreačného domu na úpätí Devínskej Kobyly Realitná kancelária HERRYS ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj hrubú stavbu rekreačného domu na úpätí Devínskej Kobyly. Dvojpodlažný dom umiestnený v extraviláne obce medzi zástavbou rodinných domov v obľúbenej lokalite pod Srdiečkom má vydané stavebné povolenie a nachádza sa na pozemku s rozlohou 846 m2, ktorý sa za domom zvažuje a je vhodný na terasovitú úpravu. Ponuka je ideálna pre všetkých, ktorí si chcú bývanie dokončiť podľa vlastných predstáv. Lokalita tiež ponúka príjemné výhľady. Spodná časť stavby je tehlová, horné poschodie je drevodom so sedlovou strechou a podkrovím. Dom je umiestnený približne v strede pozemku, v prednej časti je priestor na parkovanie alebo vybudovanie prístrešku či garáže. Prístup je zabezpečený asfaltovou cestou. Na pozemku sa nachádza prívod vody aj elektrina, možnosť vybudovania čističky. BENEFITY •stavba s platným stavebným povolením •možnosť dokončenia podľa vlastných predstáv •veľký slnečný pozemok •výborný prístup •kompletná občianska vybavenosť v okolí •bezproblémové parkovanie DISPOZÍCIA Dispozične sa dom skladá z dvoch podlaží, technického zázemia a celkom piatich izieb. Dispozíciu je však možné meniť v prípade záujmu, keďže je dom v stave hrubej stavby. K domu prislúchajú terasy. LOKALITA Stavba rekreačného domu je umiestnená na slnečnom pozemku v zastavanej lokalite na úpätí Devínskej Kobyly pod Srdiečkom s bezprostredným prístupom do lesa. Asfaltová príjazdová cesta zabezpečuje komfortný prístup k pozemku aj bez terénneho vozidla a pešia vzdialenosť do centra Devínskej Novej Vsi s kompletnou občianskou vybavenosťou vrátane školy, škôlky, zdravotného strediska aj niekoľkých potravín je len 15 minút. CENA Cena 299.900,- EUR (vrátane právneho servisu a provízie pre RK) © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.

Stav
Vo výstavbe
Pozemok
846 m²
Úžitková plocha
180 m²
69 000 €
Logo

NAJREAL | 3D virtuálna prehliadka, Záhradná chata, Murnice, Bratislava- Devínska Nová Ves

Bratislava (Bratislava IV - Devínska Nová Ves), okres Bratislava

Realitná kancelária NAJREAL ponúka na predaj Záhradná chata, Murnice, Bratislava- Devínska Nová Ves. 3D virtuálna prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=BJvfsk3r3ea ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: • rozloha pozemku: 284m2 • úžitková plocha: 30m2 • chata je podpivničená • IS: voda, elektrina DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: •predsieň, kuchyňa, izba, wc, pivnica. LOKALITA: Lokalita poskytuje pestrú možnosť rekreácie a športových aktivít. CENA NEHNUTEĽNOSTI: 69 000 €. V cene provízie sú zahrnuté všetky služby ponúkané realitnou kanceláriou NAJREAL vrátane kompletného právneho servisu. KONTAKT NA MAKLÉRA: 0919 187 141 info@najreal.sk © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie NAJREAL s. r. o.. Fotografie spolu s vizualizáciami majú informačný charakter a môžu sa líšiť od skutočného prevedenia.

305 000 € 5 083,33 €/m²
Logo

Predaj drevodomu na celoročné užívanie v DNV - Vukovarská ul.

Bratislava (Bratislava IV - Devínska Nová Ves), okres Bratislava

Ponúkame na predaj rekreačný dom na celoročné užívanie Bratislava - Devínska Nová Ves - Vukovarská ul. Ponúkaná nehnuteľnosť typu drevodom sa nachádza na pozemku o rozlohe 310 m2, zastavaná plocha 60 m2 . Na pozemku je betónová pivnica o rozmere 3 x 2 m so stálou teplotou 15 stupňov, studňa s hĺbkou 80 m, elektrina, mestská voda, kanalizácia, optický kábel. Pozemok , na ktorom dom stojí je rovinatý, inak sú pozemky umiestnené kaskádovito. Je v uzavretom areáli s pár domami a ekektricky ovládanou bránou. Dom je zateplený 18 cm Novasilom, strecha Blacho Trapez, okolo domu zámková dlažba, položené plastové zatrávňovače, ktoré zabraňujú, aby po autách ostávali stopy na trávniku. Dom má vysoké stropy, pozostáva z obývačky prepojenej s kuchynskou časťou, dve samostatné spálne a kúpeľne s toaletou. Kúrenie domu je pomocou invertorovej úspornej klimatizácie, ktorá zabezpečuje ako aj kúrenie tak aj chladenie. Je nainštalovaná v každej miestnosti, v dome je taktiež predpríprava na krb. Predpokladané mesačné náklady sú okolo 100 €. Pozemok je oplotený z troch strán. Na pozemku sa nachádzajú ovocné stromy - čerešňa, slivka, broskyňa, jabloň, marhuľa, hruška. Z domu sú pekné výhľady na zeleň, niekoľko metrov od domu je nákupné centrum a ďalšia občianska vybavenosť. Lokalita, na ktorej sa dom nachádza je v tesnej blízkosti lesa. Nehnuteľnosť nie je skolaudovaná, kolaudáciu zabezpečí predajca. ***BM Real Estate*** je realitná kancelária s dennou on-line ponukou nehnuteľností na nete, zaoberajúca sa kúpou, predajom a prenájmom nehnuteľností... ďalej kompletnou projekčnou, inžinierskou a stavebnou činnosťou. Ostatné informácie a obhliadky: Dvorská Zuzana 0908 444 205, on-line ponuka www.bmre.sk, e-mail: dvorska@bmre.sk

Stav
Novostavba
Pozemok
310 m²
Úžitková plocha
60 m²
285 000 € 4 750 €/m²
Logo

Predaj drevodomu na celoročné užívanie v DNV - Vukovarská ul.

Bratislava (Bratislava IV - Devínska Nová Ves), okres Bratislava

Ponúkame na predaj rekreačný dom na celoročné užívanie Bratislava - Devínska Nová Ves - Vukovarská ul. Ponúkaná nehnuteľnosť typu drevodom sa nachádza na pozemku o rozlohe 280 m2, zastavaná plocha 60 m2 . Na pozemku je betónová pivnica o rozmere 3 x 2 m so stálou teplotou 15 stupňov, studňa s hĺbkou 80 m, elektrina, mestská voda, kanalizácia, optický kábel. Pozemok, na ktorom sa dom nachádza je rovinatý, inak sú pozemky umiestnené kaskádovito. Je v uzavretom areáli s elektricky ovládanou bránou. Dom je zateplený 18 cm Novasilom, strecha Blacho Trapez, okolo domu zámková dlažba, položené plastové zatrávňovače, ktoré zabraňujú, aby po autách ostávali stopy na trávniku. Dom má vysoké stropy, pozostáva z obývačky prepojenej s kuchynskou časťou, dve samostatné spálne a kúpeľne s toaletou. Kúrenie domu je pomocou invertorovej úspornej klimatizácie, ktorá zabezpečuje ako aj kúrenie tak aj chladenie. Je nainštalovaná v každej miestnosti, v dome je taktiež predpríprava na krb. Predpokladané mesačné náklady sú okolo 100 €. Pozemok je oplotený z troch strán. Na pozemku sa nachádzajú ovocné stromy - jabloň, marhuľa, broskyňa, ríbezle, arónia, malina. Z domu sú pekné výhľady na zeleň, niekoľko metrov od domu je nákupné centrum a ďalšia občianska vybavenosť. Lokalita, na ktorej sa dom nachádza je v tesnej blízkosti lesa. Nehnuteľnosť nie je skolaudovaná, kolaudáciu zabezpečí predajca. ***BM Real Estate*** je realitná kancelária s dennou on-line ponukou nehnuteľností na nete, zaoberajúca sa kúpou, predajom a prenájmom nehnuteľností... ďalej kompletnou projekčnou, inžinierskou a stavebnou činnosťou. Ostatné informácie a obhliadky: Dvorská Zuzana 0908 444 205, on-line ponuka www.bmre.sk, e-mail: dvorska@bmre.sk

Stav
Novostavba
Pozemok
28 m²
Úžitková plocha
60 m²
9 000 000 € 120 000 €/m²
Logo

Vymenim

Bratislava (Bratislava IV - Devínska Nová Ves), okres Bratislava

Vymenim murovanu chatu v Bratislave IV, Devinske Jazero, mestsky vodovod, elektrina, 2 izby, kuchyna, wc, sprchovy kut, na pozemku 388 m2, vsetko v osob.vlastnictve za 1-izb.byt alebo garsonku v Bratislave.

Stav
Pôvodný stav
Zastavaná plocha
75 m²
Pozemok
380 m²
75 000 € 4 687,50 €/m²
Logo

Na predaj rekreačná chata s výhľadom na rieku Moravu,Devínska Nová Ves

Bratislava (Bratislava IV - Devínska Nová Ves), okres Bratislava

Ponúkame na predaj 2 podlažnú chatu o zastavanej ploche 16m2, ktorá sa nachádza na pozemku o výmere 439m2 + 6m2 vinica. Dispozícia : Chata má 2 podlažia. V spodnom podlaží sa nachádza kuchyňa odkiaľ je prístupná vínna pivnica. Na poschodí sa nachádza spálňa so zdvíhacou posteľou a terasa s výhľadom na rieku Moravu. Pozemok je svahovitý a záhrada je upravená do kaskád. Na pozemku sa nachádza elektrina a sezónna voda od BVS. Lokalita : Pozemok s chatou sa nachádza v záhradkárskej oblasti medzi Devínskou Novou Vsou a Devínom. Ak hľadáte miesto kde nájdete priestor na oddych a relax je pre Vás táto nehnuteľnosť ideálna. Nehnuteľnosť je umiestnená uprostred prírody no stále na skok od centra mesta.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
461 m²
Zastavaná plocha
16 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 6 z celkom 6 inzerátov