Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Rozšírené hľadanie

Chaty, drevenice a zruby na predaj na Devíne

Predošlá Nasledovná 1 - 3 z celkom 3 inzeráty
133 000 € 1 015,27 €/m²
Logo

Chata s bazénom v lukratívnej lokalite

Bratislava (Bratislava IV - Devín), okres Bratislava

Ponúkame na predaj výnimočný pozemok s nehnuteľnosťou, ktorá ponúka možnosť obdivovať nádhernú prírodu chránenej krajinnej oblasti Fialková dolina priamo zo svojho bazénu. Kto je odhodlaný investovať, vytvorí si tu raj na zemi. Pozemok sa nachádza priamo v lese a pritom iba na skok od mesta. Pozemok disponuje 1027m² plochy s vybudovanými kaskádami z prírodneho kameňa, z čoho zastavana plocha je 131m². Na pozemku sú elektrické rozvody (v súčastnosti odpojené) a zásobovanie vody je zo studne. Možnosť pripojenia na inžinierske siete je cca 60 m od chaty. Prístupová cesta je v súčasnosti pešia a chata sa nachádza približne 60 m od parkovacieho miesta.Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave z prírodného kameňa a dreva. Pozostáva z dvoch podlaží o výmere 64m² + malé podkrovné podlažie. Na prvom poschodí sa nachádza vstupná izba-kuchyňa, kúpelňa spojená s wc, obytná miestnosť s murovaným krbom a schodisko na druhé poschodie.Na druhom poschodí je obytná miestnosť so vstupom na balkón a ďalšia obytná miestnosť so vstupom na terasu k bazénu. K chate patrí taktiež kôlňa na náradie, priestranný skleník, 2x vonkajšie wc, vodáreň, studňa pri potoku, záhradné posedenie a terasa s veľkým bazénom. Cena je 133 000€ + provízia realitnej kancelárie podľa dohody, v ktorej je zahrnutý aj kompletný právny servis (prípravy zmlúv podľa potreby - rezervačnej, kúpnej, prípadne ešte predkúpnej), notárskych poplatkov a poplatkov za vklad do katastra, ktorý zabezpečíme takisto prostredníctvom nášho advokáta. Rovnako vieme poskytnúť aj hypotekárne poradenstvo.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
1 027 m²
Úžitková plocha
131 m²
Zastavaná plocha
131 m²
133 000 € 1 015,27 €/m²
Logo

Chata v prekrásnom prostredí Devína

Bratislava (Bratislava IV - Devín), okres Bratislava

Ponúkame na  predaj kamennú chatu na Devíne. Kamenná chata s bazénom BA-Devín Výnimočnosť tejto nehnuteľnosti pocíti človek, keď sa tu ocitne a uvidí nádhernú prírodu chránenej krajinnej oblasti Fialková dolina priamo so svojho bazénu. Kto je odhodlaný investovať, dokáže si tu vytvoriť raj na zemi. Pozemok nachádzajúci sa priamo v lese, bez susedov a frekventovaných komunikácií a vďaka svahovitému terénu s nádherným výhľadom na okolitý les. Štebot vtákov, pobehujúce srnky, rôzne cestičky, kaskády, schody z prírodného kameňa, mach, potok.... To všetko 15 min od Bratislavského hradu. Pozemok disponuje s 1027m² plochy s vybudovanými kaskádami z prírodného kameňa, z čoho zastavaná plocha je 131m². Na pozemku sú elektrické rozvody (v súčasnosti odpojené) a zásobovanie vody je zo studne. Možnosť pripojenia na inžinierske siete je cca 60 m od chaty. Prístupová cesta je v súčasnosti pešia a chata sa nachádza približne 60 m od parkovacieho miesta. Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave z prírodného kameňa a dreva. Pozostáva z dvoch podlaží o výmere 64m² +malé podkrovné podlažie. Na prvom poschodí sa nachádza vstupná izba-kuchyňa, kúpeľňa spojená s wc, obytná miestnosť s murovaným krbom a schodisko na druhé poschodie. Na druhom poschodí je obytná miestnosť so vstupom na balkón a ďalšia obytná miestnosť so vstupom na terasu k bazénu. K chate patrí taktiež kôlňa na náradie, priestranný skleník, 2x vonkajšie wc, vodáreň, studňa pri potoku, záhradné posedenie a terasa s veľkým bazénom. Cena nehnuteľnosti je 133.000,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 135.000,-Eur celkom. Mestská časť Devín  disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.   Kontakt: Alexandra Katonová,  katonova@maximreal.sk, tel.: 0911 896 465 K dispozícií je Vám náš hypotekárny špecialista – získajte  najlepší úrok  a znalecký posudok zadarmo! Ukážka  prezentácie môžete vidieť tu: http://maximreal.sk/nehnutelnost/1402214/kvalitna-a-moderna-prezentacia.html Naše služby  vrátane právneho advokátskeho servisu sú pre vás bezplatné, akceptujeme vašu predajnú cenu. Kontakt: Alexandra Katonová,  katonova@maximreal.sk, tel.: 0911 896 465  

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
1 027 m²
Úžitková plocha
131 m²
133 000 € 1 015,27 €/m²
Logo

Rekreačná chata na predaj Bratislava –Devín

Bratislava (Bratislava IV - Devín), okres Bratislava

Ponúkame na predaj chatu s bazénom a lukratívnym pozemkom s nádherným výhľadom priamo na okolitý les v časti Devín- Gronárska -chránená krajinná oblasť Fialková dolina. Chata v pôvodnom stave z prírodného kameňa a dreva, pozostáva z dvoch podlaží o výmere 64m² +malé podkrovné podlažie. Na prvom poschodí sa nachádza vstupná izba- kuchyňa, kúpeľňa spojená s WC, obytná miestnosť s murovaným krbom a schodisko na druhé poschodie. Na druhom poschodí je obytná miestnosť so vstupom na balkón a ďalšia obytná miestnosť so vstupom na terasu k bazénu. K chate patrí taktiež kôlňa na náradie, priestranný skleník, 2x vonkajšie WC vodáreň, studňa pri potoku, záhradné posedenie a terasa s veľkým bazénom. Pozemok disponuje s 1027m² plochy s vybudovanými kaskádami z prírodného kameňa, z čoho zastavaná plocha je 131m². Na pozemku sú elektrické rozvody (v súčasnosti odpojené) a zásobovanie vody je zo studne. Možnosť pripojenia na inžinierske siete je cca 60 m od chaty. Prístupová cesta je v súčasnosti pešia a chata sa nachádza približne 60 m od parkovacieho miesta. Pozemok s chatou sa nachádza priamo v lese, bez susedov, frekventovaných komunikácií s rýchlou dostupnosťou do centra- cca15 min od Bratislavského hradu.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
131 m²
Zastavaná plocha
131 m²
Pozemok
1 022 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 3 z celkom 3 inzeráty