Rozšírené hľadanie

Inzercia chát v Podunajských Biskupiciach

Predošlá Nasledovná 1 - 4 z celkom 4 inzeráty
98 000 € 217,78 €/m²
Logo

JKV Real ponúka na predaj záhradu s chatkou

Bratislava (Bratislava II - Podunajské Biskupice), okres Bratislava

JKV Real so súhlasom majiteľa ponúka na predaj záhradu so záhradnou chatkou v lokalite Podunajské Biskupice. Záhradná chatka je v pôvodnom stave. Výmera záhrady je 4,5a. Záhradná chatka je vhodná aj na sezónne ubytovanie nakoľko jej súčasťou je aj kuchynka, v ktorej sa nachádza kuchynský kút, menší jedálenský stôl a váľanda. K dispozícií je taktiež menší úložný priestor. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka, úžitková voda Prečo povedať ÁNO pre túto nehnuteľnosť: + udržiavaný stav + kľudná lokalita U NÁS STE SPRÁVNE: - Prvotriedny kompletný servis a služby! - Na našom webe nájdete stovky nehnuteľností! - Stovky spokojných klientov! - Poradíme Vám ako najlepšie kúpiť alebo predať nehnuteľnosť! - Naši makléri sú pravidelne preškolení! - Pri exkluzívnych zmluvách robíme aj video-obhliadky! - Inzerujeme na viac ako 200 portáloch! - Zmluvy garantované právnikom! - Robíme všetko preto, aby sme boli stále lepší! Bližšie informácie, prípadne termín obhliadky Vám rada na poskytnem na 0940 104 026 alebo na drabova@jkvreal.sk, neváhajte ma kontaktovať. © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie JKV REAL!

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
450 m²
99 900 € 99 900 €/m²
Logo

REZERVOVANÉ - Rekreačná chata s pozemkom o výmere 765 m2 na ulici Svornosti-Podunajské Biskupice.

Bratislava (Bratislava II - Podunajské Biskupice), okres Bratislava

Ponúkam na predaj rekreačnú chatu so zastavanou plochou 32m2 a pozemkom o rozlohe 765 m2 v Podunajských Biskupiciach na ulici Svornosti. Chata je čiastočne podpivničená v dobrom technickom stave. Inžinierske siete: elektrina, voda zo studne, septik. Pozemok je slnečný, rovinatý s dostatočným priestorom na rekreáciu i pestovanie plodín. Dispozícia: vstup, kuchyňa s jedálňou, izba, sprchový kút a WC, pivnica má samostatný vstup. Chata má potenciál aj na trvalé bývanie. V prípade záujmu je možné odčleniť z pozemku 150 m2 a ponížiť predajnú cenu. Kontakt: georgehegyi@gmail.com alebo 0949 612 650 Konečná cena zahŕňa: -kompletný právny servis -vypracovanie rezervačnej zmluvy, -vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy -vypracovanie návrhu na vklad, -poplatok za vklad vlastníckeho práva -poplatok za overenie podpisov -prepis nehnuteľnosti vrátane energií (voda, elektrika, bytové družstvo a pod.) -vybavenie financovania akoukoľvek bankou -promptnejšie vybavenie znaleckých posudkov -poistenie nehnuteľnosti, poistenie úveru -po-predajový servis Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť alebo sprostredkovať predaj.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
765 m²
Úžitková plocha
1 m²
Zastavaná plocha
32 m²
79 900 € 4 700 €/m²
Logo

Rekreačný objekt - CHATKA v záhradkárskej zóne - BA II - Ružinov - Slovnaftská

Bratislava (Bratislava II - Podunajské Biskupice), okres Bratislava

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj rekreačný objekt v záhradkárskej osade na Slovnaftskej ulici. Chatka má súpisné číslo a jedná sa o novo - postavenú rekreačnú chatku s vlastnou záhradou. Tiché miesto, vzrastlé stromy a zeleň vytvárajú atmosféru, kde si dokonale oddýchnete. Neďaleko sa nachádza napojenie na obchvat aj obchody, Kaufland a Malý Dunaj, no bezprostredné okolie záhrady je dokonale tiché. VIDEO : https://www.youtube.com/watch?v=ZY71tVrZCtY POPIS CHATKY: Chatka je napojená na elektrinu, voda je riešená cez záhradkársky spolok a je dovedená do záhrady aj do interiéru chatky. V chatke sa nachádza kupeľňa, kde sa možete počas letných dní osprchovať ako aj malá kuchyňa. Ozajstné špeciality si pripravíte na grile s výhľadom na celú záhradu. Odpad je riešený iba vsakom - možnosť vyriešenia žumpy / čističky. Objekt je zhotovený z tvárnic a má kvalitný drevený krov, ktorý vytvára nad priestorom chatky podkrovie. Výstavba prebiehala v roku 2017 - 2018. POPIS ZÁHRADA: V záhradke sa nachádza 11 mladých 4 - 5 ročných stromčekov, ktoré v najbližších sezonach začnú dosahovať vrchol rodivosti. Dva druhy jabloní, 2 druhy sliviek, višňa, hruška, jedlý gaštan, figovník a orech. Rovnako su v záhrade kríky malín, černíc a ríbezlí. Nájdete tu aj vyčlenené miesto s pôdou pripravenou na pestovanie zeleniny, stačí priniesť priesady. Na záhradku je krásny pohľad z prestrešenej teresy. Môžete si tu vychutnať grilovanie a slnenie až do neskorého večera - orientácia pozemku je totiž západná. Na konci záhrady sa nachádza uzamykateľná búdka na náradie. Prostredie v ktorom nebudete nikoho rušiť ani keď si zavoláte večer priateľov, oblasť je dobre zabezpečená a vstup do zóny je umožnený iba majiteľom záhrad cez bránu na diaľkové ovládanie. Parkovanie je možné aj mimo pozemku. POPIS LOKALITA: Kaufland : 1.0km (10 min pešo) Obchvat : 3.0km (5 min autom) Hrádza - Malý Dunaj : 1.0km (10 min pešo) Pumpa OMV : 1.1km (3 min autom) Slovnaft Relax Fitness : 1.1km (12 min pešo) Centrum Bratislava : 6km (11 min autom) MESAČNÉ NÁKLADY: 50 EUR / rok / voda 10 EUR / mesiac / elektrina DISPOZÍCIA: Rekreačná chatka poskytuje jeden otvorený priestor s kuchyňou, samostatnú kúpeľňu / technickú miestnosť. Terasa je kompletne prestrešená a je z nej prístup do podkrovia. Dispozícia je bližšie špecifikovaná v priložených pôdorysoch. Celková plocha pozemku: 281m2 Celková úžitková plocha rekreačného objektu: 16.5m2 Zastrešená terasa: 6.2m2 Zastavaná plocha rekreačný objekt: 17m2 + podiely na príjazdovej ceste CENA: 79 900 EUR Za kompletný servis realitnej kancelárie RE/MAX s garanciou kvality ISO 17024. Všetky poplatky sú zahrnuté v cene. Doporučujem vidieť © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie RE/MAX

Stav
Novostavba
Pozemok
281 m²
Úžitková plocha
17 m²
Zastavaná plocha
17 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 4 z celkom 4 inzeráty