Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ako inzerovať na Chaty.sk

Inzeráty, ktoré sa zobrazia na www.chaty.sk je potrebné pridať cez inzertný realitný portál www.nehnutelnosti.sk


Cena inzercie pre súkromné osoby je spoplatnená sumou 12,00 €, inzerát je zverejnený na 30 dní od dátumu pridania. Inzerát je potrebné pridať cez Nehnutelnosti.sk a pre zverejnenie zaslať SMS na číslo 8877 v tvare INZ 40IDinzerátu (ID inzerátu je číslo inzerátu uvedené v jeho detaile). Zverejnenie inzerátu pre Súkromných inzerentov je predplatená služba t.j. posledný deň bude automaticky predĺžená o 30 dní pokiaľ Používateľ neodošle SMS správu s požiadavkou o zastavenie automatickej obnovy zverejnenia inzerátu v tvare INZ STOP 40IDinzeratu (ID inzerátu nájdete pri inzeráte) na SMS číslo 8877.

Pre realitné kancelárie, developerov je inzercia spoplatnená podľa cenníka, ktorý Vám na vyžiadanie zašle obchodné oddelenie.


inzercia ( zavinac ) nehnutelnosti ( bodka ) sk

  Juraj Laššo +421 915 898 046 juraj.lasso ( zavinac ) unitedclassifieds ( bodka ) sk
  Juraj Zorkóci +421 905 713 318 juraj.zorkoci ( zavinac ) unitedclassifieds ( bodka ) sk
  Daniela Hrubová +421 905 439 699 hrubova ( zavinac ) nehnutelnosti ( bodka ) sk
  Nikola Králiková +421 917 397 258 kralikova ( zavinac ) nehnutelnosti ( bodka ) sk

Automatický import pre firmy

Pre realitné kancelárie, ktoré používajú na administráciu svojej ponuky vlastnú internetovú stránku, ponúkame službu automatického importu v balíčku s Nehnutelnosti.sk. Znamená to, že na základe zabezpečenia technickej kompatibility internetovej stránky predajcu a systému Chaty.sk môže byť ponuka RK sťahovaná bez toho, aby ju musela manuálne zadávať a spravovať na 2 miestach. Kvôli aktuálnosti ponuky je import uskutočňovaný každých 12 hodín. V prípade záujmu o import je potrebné kontaktovať administrátora Chaty.sk (kontakt ( zavinac ) chaty ( bodka ) sk), aby zabezpečil spustenie služby a kompatibilitu oboch systémov.

Realitné softvéry

Pre realitné kancelárie ponúkame možnosť importovať svoju ponuku prostredníctvom realitného softvéru Realsoft v balíčku s Nehnutelnosti.sk. V prípade záujmu o import je potrebné kontaktovať obchodné oddelenie Chaty.sk (kontakt ( zavinac ) chaty ( bodka ) sk).