Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ako inzerovať na Chaty.sk

Inzeráty, ktoré sa zobrazia na www.chaty.sk je potrebné pridať cez inzertný realitný portál www.nehnutelnosti.sk


Cena inzercie pre súkromné osoby je spoplatnená sumou 5,90 €, inzerát je zverejnený na 3 mesiace od dátumu pridania. Inzerát je potrebné pridať cez Nehnutelnosti.sk a pre zverejnenie zaslať SMS na číslo 8877 v tvare INZ 40IDinzerátu (ID inzerátu je číslo inzerátu uvedené v jeho detaile). Pre realitné kancelárie, developerov je inzercia spoplatnená podľa cenníka, ktorý Vám na vyžiadanie zašle obchodné oddelenie.


inzercia ( zavinac ) nehnutelnosti ( bodka ) sk

  Gabika Dzurčaninová +421 911 927 001 dzurcaninova ( zavinac ) nehnutelnosti ( bodka ) sk
  Juraj Laššo +421 915 898 046 juraj.lasso ( zavinac ) unitedclassifieds ( bodka ) sk
  Juraj Zorkóci +421 905 713 318 juraj.zorkoci ( zavinac ) unitedclassifieds ( bodka ) sk
  Bc. Oľga Drgoňová +421 903 674 599 drgonova ( zavinac ) nehnutelnosti ( bodka ) sk
  Nikola Králiková +421 917 397 258 kralikova ( zavinac ) nehnutelnosti ( bodka ) sk

Automatický import pre firmy

Pre realitné kancelárie, ktoré používajú na administráciu svojej ponuky vlastnú internetovú stránku, ponúkame službu automatického importu v balíčku s Nehnutelnosti.sk. Znamená to, že na základe zabezpečenia technickej kompatibility internetovej stránky predajcu a systému Chaty.sk môže byť ponuka RK sťahovaná bez toho, aby ju musela manuálne zadávať a spravovať na 2 miestach. Kvôli aktuálnosti ponuky je import uskutočňovaný každých 12 hodín. V prípade záujmu o import je potrebné kontaktovať administrátora Chaty.sk (kontakt ( zavinac ) chaty ( bodka ) sk), aby zabezpečil spustenie služby a kompatibilitu oboch systémov.

Realitné softvéry

Pre realitné kancelárie ponúkame možnosť importovať svoju ponuku prostredníctvom realitných softvérov Living, Lojzo, Areality (Pantheon2) a backOFFICE v balíčku s Nehnutelnosti.sk. V prípade záujmu o import je potrebné kontaktovať obchodné oddelenie Chaty.sk (kontakt ( zavinac ) chaty ( bodka ) sk).