Ako inzerovať na Chaty.sk

Inzeráty, ktoré sa zobrazia na www.chaty.sk je potrebné pridať cez inzertný realitný portál www.nehnutelnosti.sk


Cena inzercie pre súkromné osoby je spoplatnená sumou 12,00 €, inzerát je zverejnený na 30 dní od dátumu pridania. Inzerát je potrebné pridať cez Nehnutelnosti.sk a pre zverejnenie zaslať SMS na číslo 8877 v tvare INZ 40IDinzerátu (ID inzerátu je číslo inzerátu uvedené v jeho detaile). Zverejnenie inzerátu pre Súkromných inzerentov je predplatená služba t.j. posledný deň bude automaticky predĺžená o 30 dní pokiaľ Používateľ neodošle SMS správu s požiadavkou o zastavenie automatickej obnovy zverejnenia inzerátu v tvare INZ STOP 40IDinzeratu (ID inzerátu nájdete pri inzeráte) na SMS číslo 8877.

Pre realitné kancelárie, developerov je inzercia spoplatnená podľa cenníka, ktorý Vám na vyžiadanie zašle obchodné oddelenie.


inzercia ( zavinac ) nehnutelnosti ( bodka ) sk

  Juraj Laššo +421 915 898 046 juraj.lasso ( zavinac ) unitedclassifieds ( bodka ) sk
  Juraj Zorkóci +421 905 713 318 juraj.zorkoci ( zavinac ) unitedclassifieds ( bodka ) sk
  Daniela Hrubová +421 905 439 699 hrubova ( zavinac ) nehnutelnosti ( bodka ) sk
  Nikola Králiková +421 917 397 258 kralikova ( zavinac ) nehnutelnosti ( bodka ) sk

Automatický import pre firmy

Pre realitné kancelárie, ktoré používajú na administráciu svojej ponuky vlastnú internetovú stránku, ponúkame službu automatického importu v balíčku s Nehnutelnosti.sk. Znamená to, že na základe zabezpečenia technickej kompatibility internetovej stránky predajcu a systému Chaty.sk môže byť ponuka RK sťahovaná bez toho, aby ju musela manuálne zadávať a spravovať na 2 miestach. Kvôli aktuálnosti ponuky je import uskutočňovaný každých 12 hodín. V prípade záujmu o import je potrebné kontaktovať administrátora Chaty.sk (kontakt ( zavinac ) chaty ( bodka ) sk), aby zabezpečil spustenie služby a kompatibilitu oboch systémov.

Realitné softvéry

Pre realitné kancelárie ponúkame možnosť importovať svoju ponuku prostredníctvom realitného softvéru Realsoft v balíčku s Nehnutelnosti.sk. V prípade záujmu o import je potrebné kontaktovať obchodné oddelenie Chaty.sk (kontakt ( zavinac ) chaty ( bodka ) sk).