Rekreačný dom na podnikanie - 2 oddelené apartmány - Bešeňová

Lokalita:Liptov (Bešeňová) > Okres Ružomberok|Dátum:24.11.2022

370 000 € (1 681,82 €/m²) + 150 €/mes. energie
370 000 € (1 681,82 €/m²) + 150 €/mes. energie
Bešeňová
Okres Ružomberok
Typ:
Predaj
Druh:
Chalupa, rekreačný domček
Stav:
Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha:
220 m²
Zastavaná plocha:
110 m²
Plocha pozemku:
450 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Bešeňová, vhodný či už na vlastné bývanie, ale aj na podnikanie. Dom je rozdelený na 2 nadštandardne veľké a moderné apartmány – každý s podlahovou plochou 110 m2, samostatným vchodom a vlastným parkoviskom. Predáva sa kompletne zariadený a je pripravený na nasťahovanie sa. Každý apartmán má kapacitu 7 osôb, takže celková kapacita je 14 ľudí.


Apartmán na prízemí disponuje obývacou miestnosťou prepojenou s kuchyňou, 2 spálňami, kúpeľňou so sprchou a samostatným WC + chodbou so šatníkom. Je nový, veľmi vkusne zariadený a kompletne vybavený. Interiér je ladený do dreveného hnedého dekoru. Apartmán na poschodí má veľkú obývaciu miestnosť spojenú s kuchyňou, 2 veľké spálne a kúpeľňu s WC. Je priestranný a vzdušný, s veľmi príjemnou atmosférou. K dispozícii je priestranná udržiavaná záhrada a aj moderný a plne vybavený altánok o výmere 50 m2 s plynovým grilom, kuchynkou a posedením. Pred altánkom je veľké parkovisko pre 3 vozidlá.

Rekonštrukcia horného apartmánu prebehla v roku 2015, bola menená aj strecha. Spodný apartmán spolu so záhradou a altánkom prešli rekonštrukciou v roku 2019. Dom je tehlový a kompletne zateplený. Oba apartmány majú diaľkové ovládanie na vykurovanie nastaviteľné cez mobilnú aplikáciu. Je možné aj pripojenie krbovej vložky. Taktiež je okolo celého domu zavedený kamerový systém.

Energie: 180,-€/ mesiac

V prípade záujmu o pokračovanie podnikania v krátkodobom ubytovaní, apartmánový dom má zabehnutú klientelu s celoročným pokrytím a s vysokou známkou kvality - 9,7 (booking.com). V prípade záujmu vie majiteľ odovzdať celú agendu aj know-how.
Je však možné ho okamžite a bez stavebných úprav používať buď na súkromné účely - na trvalé bývanie, alebo ako víkendový dom, prípadne dlhodobý prenájom, závisí to od potreby a očakávaní.

Dom sa nachádza v centre obce, len cca 600 metrov od Vodného parku Bešeňová. V okolí je možné sa venovať lyžovaniu, cyklistike a pešej turistike. Archeologický park Havránok je vzdialený 4,3 km a vodná nádrž Liptovská Mara 5 km. Najbližšia reštaurácia je vzdialená 100 metrov a obchod s potravinami sa nachádza vo vzdialenosti 200 metrov.

Viac informácii Vám radi poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o.

Kontakt

Pobočka Ružomberok (12 inzerátov)
Maklér

Predajca: Vítězslav Mareš

Telefón:  0918 ... Zobraziť

Pobočka Ružomberok

Bystrická cesta 5649/4A

034 01 Ružomberok

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje