TOP: na predaj penzión v obci Podhájska !

Lokalita:Podunajsko (Podhájska) > Okres Nové Zámky|Dátum:11.11.2022

235 000 €
235 000 €
Podhájska
Okres Nové Zámky
Typ:
Predaj
Druh:
Iný objekt na rekreáciu
Stav:
Kompletná rekonštrukcia

Ponúkame Vám na predaj murovaný penzión s tromi samostatnými apartmánmi v obci Podhájska s termálnym kúpaliskom, vďaka čomu v obci prekvitá cestovný ruch. Penzión je postavený na samostatnom pozemku 640 m2, obsahuje tri samostatné apartmány, každý má samostatný vchod, vlastnú terasu. Na pozemku je spoločný bazén, vírivka a vonkajšia kuchynka. Apartmán má 50 m2, plus terasa, pozostáva z kuchyne, dvoch spální, kúpelky a WC. Penzión má zabehnutú klientelu, s možnosťou celoročného využívania. Pred penziónom je parkovisko pre vozidlá. Vzdialenosť od kúpaliska je 300 m, pod lesíkom s pekným výhľadom na obec a kúpalisko. Predáva sa so všetkým zariadením, ako je na foto. Cena nehnuteľnosti je 235 000.-€. Bližšie informácie k nehnuteľnosti vám ochotne poskytne maklér Ing. Štefan Ölvecký na č.t.: 0902 442 125, email.: olvecky@dobrereality.sk, Viber, WhatsApp.

Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov a ponúkame najvýhodnejšie podmienky! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera

Kontakt

Nové Zámky - POBOČKA (17 inzerátov)
Maklér

Predajca: Ing. Štefan Ölvecký

Telefón:  0902 ... Zobraziť

Nové Zámky - POBOČKA

P. Várdayho 21 21

940 01 Nové Zámky

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje