Na predaj chata Orava, chata Zazrivá

Lokalita:Orava (Zázrivá) > Okres Dolný Kubín|Dátum:29.10.2022

325 000 € (1 083,33 €/m²)
325 000 € (1 083,33 €/m²)
Zázrivá
Okres Dolný Kubín
Typ:
Predaj
Druh:
Chata, drevenica, zrub
Stav:
Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha:
300 m²
Zastavaná plocha:
173 m²
Plocha pozemku:
800 m²

Na predaj chata Zázrivá, investičná príležitosť
Na PREDAJ chata Zázrivá, Chata na Orave, Zázrivá, investičná príležitosť

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívnu chatu na predaj na Orave v najvyhľadávanejšej obci Zázrivá.
Ak hľadáte nezabudnuteľnú dovolenku alebo bývanie pre seba, pre firmu alebo investičnú príležitosť, ktorá leží v krásnom prostredí na Orave, máme pre Vás riešenie. Presvedčte sa sami.
Pozemok: 800 m2

Väčšia chata disponuje so 6-timi miestnosťami na spanie, kde je možné ubytovať komfortne 22 osôb. Kuchyňa vybavená kuchynskou linkou a spojená s obývačkou si Vás získa atmosférou praskajúceho dreva v krbe.

Chata prešla kompletnou rekonštrukciou. Malé ratolesti sa vyhrajú v detskom parku a Vy si oddýchnete aj na vonkajšom posedení, či už pri grile, na terase ale výhľadom na Rozsutec.

IS: voda, elektrika, žumpa s prepadom, vlastná studňa
Vykurovanie: krb + peletková pec

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Chata bola vybudovaná s cieľom poskytovať služby aktívneho cestovného ruchu. Majiteľ apartmánov má možnosť poskytovania krátkodobého ubytovania, čím vie svoju nehnuteľnosť investične zhodnotiť formou prenájmu rýchlejšie. Výška dosiahnutého výnosu závisí vyťaženosti apartmánu a výnos vie byť majiteľovi pomerne veľmi rýchlo. Bližšie informácie o investičnom zámere a dosahovaných výnosoch vám radi poskytneme osobne.

LOKALITA: Nehnuteľnosti sa nachádzajú v krásnej prírode pod Rozsutcom a pod Magurou, ktorú pozná celé Slovensko, ale aj zahraniční turisti. Výborná poloha chaty zaručuje, že si tu na svoje prídu tí čo túžia po oddychu v tichej prírode, ale aj tí čo túžia po adrenalíne a aktívnej dovolenke ako napr. cykloturistika, turistika, lyžiarske strediská (Malá Lučivná, Zázrivá Havrania – SKI Kozinec, Kubínska Hoľa, Gavúrky Terechová, SKI park Racibor, Malinô brdo, Vrátna, Free Time Zone, Jánošíkove diery, Šútovský vodopád, relaxačno-informačné centrum Terchovec, Aquarelax Dolný Kubín, Železnica Oravská Lesná, kúpele Lúčky, Zuberec, Oravská priehrada, Čičmany, Liptovská Mara

FINANCOVANIE: Zabezpečujeme zdarma financovanie formou úveru a kompletný právny a popredajný servis vrátane prepisov energií.

Kontakt

RE/MAX Slovakia (54 inzerátov)
Maklér

Predajca: Škvarka Martin

Telefón:  0910 ... Zobraziť

RE/MAX Slovakia

Cesta na Senec 2/A

821 04 Bratislava II - Ružinov

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje