PREDAJ - CHATA V JEDINEČNOM PROSTREDÍ ČASŤ UPOHLAV KATASTRÁLNE ÚZEMIE UDIČA POVAŽSKÁ BYSTRICA

Lokalita:Horné Považie (Udiča) > Okres Považská Bystrica|Dátum:23.09.2022

69 900 € (1 398 €/m²)
69 900 € (1 398 €/m²)
Udiča
Okres Považská Bystrica
Typ:
Predaj
Druh:
Chata, drevenica, zrub
Stav:
Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha:
50 m²
Zastavaná plocha:
140 m²
Plocha pozemku:
440 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojacu murovanú chatu s jedinečným pozemkom, situovanú v čarovnom prírodnom prostredí obce Udiča, časť Upohlav.

Chata sa nachádza v rekreačnej usadlosti na polosamote. Je umiestnená na vyvýšenom mieste, čím ponúka nádherné malebné výhľady na okolitú prírodu a hory v pozadí, ideálna na trávenie romantických chvíľ.

Nehnuteľnosť je postavená na slnečnom oplotenom pozemku o výmere 440 m2, o rozmeroch 6 x 7,5 m. Chata je trojpodlažná, so sedlovou plechovou strechou. Vstup do podzemného podlažia vedie samostatne z exteriéru. Toto podlažie pozostáva z kuchynky, sociálneho zariadenia so sprchovacím kútom a WC. Prvé nadzemné podlažie tvorí chodba a obytná denná miestnosť. Komunikačné prepojenie vedie cez drevené schodisko z dennej časti do podkrovia, ktoré je využívané ako oddychová zóna. 

Chata je kompletne a veľmi vkusne zrekonštruovaná. Vykurovanie objektu zabezpečujú krbové kachle, ktoré sú umiestnené v dennej zóne. Voda je riešená z vlastnej vŕtanej studne, odpad je riešený do žumpy, elektrika (220 aj 380 W) je privedená do chatky. 

Súčasťou chatky je vydlaždená terasa, záhradný domček, ktorý je umiestený v zadnej časti dvora, vodná nádrž na dažďovú vodu 1000 litrov, záhrada, ktorá je prispôsobená pestovaniu ovocia a zeleniny a odkladací priestor pre náradie.

Na vkusne upravenom pozemku, ktorý je vysadený trávou sú taktiež zasadené ovocné stromy, kríky - jablone, hruška, slivka, čerešňa, jahody, maliny, ríbezle, egreše...

Okolie ponúka možnosti na turistiku, hubárčenie, cykloturistiku...

Pozemok ponúka cenné súkromie v súlade s prírodou, okolie dotvára harmonické prostredie urastenej zelene. Nehnuteľnosť, ktorá v sebe skrýva veľký potenciál do budúcnosti. Vhodné pre klientov, ktorí hľadajú dostatok súkromia, jedinečnosť, autentickosť a čarokrásnu prírodu.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0907 386 589 alebo na e-maile: capliarova.m@bubyreality.sk. ID ponuky: PB1920791 BuBy reality.

Kontakt

BuBy reality, s.r.o., PB (2 inzeráty)
Maklér

Predajca: Martina Čapliarová

Telefón:  0907 ... Zobraziť

BuBy reality, s.r.o., PB

M. R. Štefánika 162 162

017 01 Považská Bystrica

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje