BOSEN | Zrubový dom vo vyhľadávanej lokalite, Terchová, časť Kvočkovci

Lokalita:Horné Považie (Terchová) > Okres Žilina|Dátum:20.09.2022

69 900 € (1 487,23 €/m²)
69 900 € (1 487,23 €/m²)
Kvočkovci, Terchová
Okres Žilina
Typ:
Predaj
Druh:
Chata, drevenica, zrub
Stav:
Pôvodný stav
Úžitková plocha:
47 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj rekreačný dom v obľúbenej lokalite obec Terchová, časť Kvočkovci,.


REKREAČNÝ DOM: Drevený zrubový dom s výmerou 47 m2 je čiastočne podpivničený, so sedlovou strechou. Dom je na liste vlastníctva zapísaný ako rodinný dom čo je veľký benefit v prípade hypotekárneho financovania. Dom je pripojený na inžinierske siete ( elektrina). Pripojenie na obecnú vodu je momentálne v riešení. Odpad je možné dobudovať formou septiku. Momentálne je toaleta riešená formou latríny.


Na prízemí sa nachádza kuchyňa a izba. V kuchyni sa nachádza pec zo šamotových tehiel, čím je zabezpečené kúrenie v celom dome. Pod časťou domu je kamenná pivnica s rozlohou 23,85. Pochôdzne podkrovie je možné prerobiť na ďalšie izby. Kôlňa na pozemku je momentálne využívaná na odkladanie dreva. Tento rodinný dom má veľký potenciál a nový majiteľ si ho vie prerobiť podľa vlastných predstáv.


POZEMOK: Výmera pozemku je 207 m2 a prislúcha k tomuto ešte prislúcha pozemok o celkovej výmere 60 m2 v podiele 1/2. Pozemok je mierne vo svahu. Príjazdová cesta ku chate v súčasnosti nie je. Pešo ku chate je to cca. 70m od obecnej komunikácie. Predmetom predaja je aj pozemok o výmere 218 m2.


LOKALITA: Vyhľadávaná rekreačná oblasť Terchová, časť Kvočkovci je vzdialená 30 km od krajského mesta Žilina 30 km a od Bratislavy 230 km. Unikátna poloha na úpätí Malej Fatry ponúka nespočetné možnosti turistiky a cykloturistiky. Po náročnom dni si môžete oddýchnuť vo wellnesse, ktorý ponúkajú viaceré hotely v Terchovej. V blízkosti je aj rekreačné lyžiarske stredisko Vrátna či Paseky. Na svoje si tu prídu aj skialpinisti či bežkári. Táto lokalita ponúka naozaj celoročné športové vyžitie.


CENA: 69.900 EURDOM JE VOĽNÝ IHNEĎ.


REALITNÝ MAKLÉR: JUDr. Veronika Pfundtnerová


Realitná kancelária Bosen Group je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena bol konečná, zahŕňala províziu realitnej kancelárie a právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou a poradenstvo pri prenájme nehnuteľnosti.

Kontakt

Bosen Group, s.r.o. (2 inzeráty)
Maklér

Predajca: JUDr. Veronika Pfundtnerová

Telefón:  0905 ... Zobraziť

Bosen Group, s.r.o.

Pažítková 3 3

821 01 Bratislava-Ružinov

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje