NOVÝ PROJEKT ISTRINKA - APARTMÁNY S VÝHĽADOM NA VYSOKÉ TATRY

Lokalita:Tatry (Mlynica) > Okres Poprad|Dátum:21.08.2022

205 990 € (3 886,60 €/m²)
205 990 € (3 886,60 €/m²)
Mlynica
Okres Poprad
Typ:
Predaj
Druh:
Iný objekt na rekreáciu
Stav:
Novostavba
Úžitková plocha:
53 m²

POKOJNÉ BÝVANIE V OBKLOPENÍ PRÍRODY S VÝHĽADOM NA VYSOKÉ TATRY.

Apartmán má výmeru 53 m2 a prislúcha k nemu 73 m2 záhrada.

ISTRINKA je jedinečný projekt nachádzajúci sa v novovytvorenej časti podtatranskej obce Mlynica. Pokojné bývanie v obklopení prírody s výhľadom na Vysoké Tatry osloví aj tých najnáročnejších klientov. Spätosť s prírodou umocňuje nápaditý urbanizmus lokality v tvare listu. Či ste už milovníkomg turistiky, lyžovania, cyklistiky alebo sa radi započúvate do ticha prírody, toto miesto si určite zamilujete. Bezprostredná blízkosť mesta Poprad, dobrá občianska vybavenosť a výborná dopravná dostupnosť zabezpečia vytvorenie príjemného prostredia pre rodinné domy, či rekreáciu.

ISTRINKA sa nachádza v podtatranskej obci Mlynica. Jednoznačnou výhodou lokality je výborná dopravná dostupnosť - do 5 km napojenie na diaľnicu D1, priamo v obci sa nachádza letisko pre malé lietadlá a letisko Poprad Tatry je vzdialené 5 km. Obec sa nachádza na hranici TANAPu, 10 km od mesta Poprad a 8 km od mesta Vysoké Tatry. Dynamicky rozvíjajúci sa región s potenciálom rastu cien púta pozornosť nielen tých, ktorí hľadajú bývanie, ale rovnako aj tých, ktorí majú záujem o kúpu investičnej nehnuteľnosti.

Obec s kompletnou občianskou vybavenosťou je vo výbornej dostupnosti turisticky obľúbených destinácií. Pokojné bývanie v novovytvorenej časti obce v obklopení prírody s výhľadom na Vysoké Tatry osloví aj tých najnáročnejších klientov. Primárnym cieľom projektu je poskytnúť záujemcovi nový byt na bývanie alebo relax.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Barbara Mruškovičová
mruskovicova@levelreal.sk

Kamil Kralič
kralic@levelreal.sk

Kontakt

LEVEL REAL, s.r.o. (6 inzerátov)
Maklér

Predajca: Barbara Mruškovičová

Telefón:  0911 ... Zobraziť

LEVEL REAL, s.r.o.

Ivanská cesta 30/B

821 01 Bratislava-Ružinov

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje