Rekreačný dom pre splnenie Vašich snov ID: 105-13-BIDZa

Lokalita:Liptov (Liptovský Mikuláš) > Okres Liptovský Mikuláš|Dátum:10.08.2022

285 000 € (3 097,83 €/m²)
285 000 € (3 097,83 €/m²)
Liptovská Mara, Liptovský Mikuláš
Okres Liptovský Mikuláš
Typ:
Predaj
Druh:
Chalupa, rekreačný domček
Stav:
Novostavba
Úžitková plocha:
92 m²
Zastavaná plocha:
60 m²
Plocha pozemku:
391 m²

ID: 105-16-BIDZa
Túžite tráviť viac času v prekrásnom prostredí Liptova? Tak táto ponuka je práve pre Vás.
Krásy prírody Liptova sa stali najvyhľadávanejšou oblasťou turizmu a práve tu Vám ponúkame na predaj novopostavený Rekreačný dom, ktorý sa nachádza vo výbornej lokalite medzi dvoma najznámejšími aquaparkami Bešeňova a Tatralandi, lyžiari zas ocenia krásu Nízkych tatier Chopok.
Dvojpodlažná Rekreačná chata s úžitkovou plochou 92m2 sa predáva aj s pozemkom o rozlohe 391m2 a podielom na prístupovej ceste
Skolaudovaná bude do 2 mesiacov a ponúka ešte priestor na dotvorenie interiéru podľa vlastných predstáv.
Voda je riešená centrálnou studňou a odpad centrálnou žumpou. Chata je napojená na elektriku a o údržbu okolia ako aj spoločných zariadení sa postará spoločnosť za mesačný poplatok, takže Vy si môžete bezstarostne užívať túto Nehnuteľnosť.
Stavba je zrealizovaná z porfixu o hr. 375mm, zateplená fasádnym polystyrénom o hr. 200mm. Strešná krytina je z falcovaného plechu, izolácia stropu je z fúkanej peny o hr. 350mm, okná plastové 3-sklo, chata sa predáva v štandarde, kde budú zariadené kúpeľne, plávajúce podlahy a interiérové dvere, exteriérové žalúzie na všetkých oknách na 1.NP, predpríprava na klimatizáciu.
V dolnej časti dom disponuje vstupnou chodbičkou, kúpeľnou so sprchovacím kútom a toaletou, krásnou obývacou miestnosťou s kuchyňou, je tu predpríprava na krb, alebo kachlovú pec čiže o teplo domova a príjemnú atmosféru pras-kajúceho dreva je postarané. Nachádza sa tu aj technická miestnosť a úložný priestor pod schodiskom.
Na poschodí sa nachádza priestranná kúpeľňa s vaňou a toaletou a aj odtiaľto je prekrásny výhľad na okolitú prírodu a troma izbami . Z dvoch izieb je ešte výstup na balkón.
Cena 285 000Eur je schválená majiteľom a zahŕňa kompletný právny servis ako aj poplatky spojené s predajom a prevodom Nehnuteľnosti.
Neváhajte a dohodnite si obhliadku ešte dnes, nakoľko k predaju je už len posledný Rekreačný dom.
Video prezentácia : youtu.be/belw1GJDIlg

Kontakt

Ružomberok (77 inzerátov)
Maklér

Predajca: Bianka Dzurišová...

Telefón:  0950 ... Zobraziť

Ružomberok

Námestie A. Hlinku 1875/54 1875/54

034 01 Ružomberok

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje