Usadlosť vhodná na bývanie, aj podnikanie s 3 ha pozemkom na Záhorí na predaj, len u nás

Lokalita:Záhorie (Moravský Svätý Ján) > Okres Senica|Dátum:05.08.2022

365 000 € (2 433,33 €/m²)
365 000 € (2 433,33 €/m²)
Moravský Svätý Ján
Okres Senica
Typ:
Predaj
Druh:
Chata, drevenica, zrub
Stav:
Pôvodný stav
Úžitková plocha:
150 m²
Plocha pozemku:
30 330 m²

Vo výhradnom zastúpení vám ponúkame na predaj usadlosť na Záhorí, s 3 ha pozemkom, obklopenú lesmi a pasienkami, nachádzajúcu sa neďaleko rieky Morava. Je označená ako rekreačná stavba, má potenciál na celoročné bývanie, rekreáciu,podnikanie, napr. na farmu, chov koní, skladové, výrobné priestory, prípadne na cestovný ruch. V minulosti sa budovy využívali na obytné a následne výrobné priestory. Nachádza sa tu päť miestností, ktoré sa dajú využiť ako obytné, je tu viacero soc. zariadení, výrobné a hospodárske budovy a aj štýlová klenbová pivnica.
Usadlosť sa nachádza na polosamote, s dobrým prístupom. Okolie poskytuje veľa možností na turistiku, cykloturistiku, jazdu na koni, rybolov, vodné športy, hubárčenie, golf, návštevu historických pamiatok, alebo len na oddych v nádherných romantických zákutiach rieky Morava.

V obci sa nachádzajú obchody a reštaurácie, zdravotné stredisko, lekáreň, ZŠ, MŠ, športový areál, železničná stanica atď. Pôsobia tu rôzne kultúrne a športové spolky a organizácie, ktoré v priebehu roka organizujú zaujímavé podujatia.

Obec Moravský Svätý Ján je vzdialená 15 km od diaľničného privádzača Kúty, okresné mesto Senica sa nachádza 30 km, Malacky 20 km, Bratislava 55 km, hraničný prechod do Rakúska Moravský Sv. Ján - Hohenau 10 km.

Kontakt

Romantické chalupy, s.r.o. (277 inzerátov)
Maklér

Predajca: Róbert Vach

Telefón:  0903 ... Zobraziť

Romantické chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67

841 02 Bratislava IV - Dúbravka

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje