NOVÁ CENA ! Chata v Zázrivej priamo pri vleku !

Lokalita:Orava (Zázrivá) > Okres Dolný Kubín|Dátum:11.07.2022

260 000 € (1 238,10 €/m²)
260 000 € (1 238,10 €/m²)
Zázrivá
Okres Dolný Kubín
Typ:
Predaj
Druh:
Chata, drevenica, zrub
Stav:
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha:
210 m²
Plocha pozemku:
1 100 m²

Ponúkame na predaj chatu v lukratívnej časti obce Zázrivá v doline Havrania, s dvomi samostatnými bytovými jednotkami evidovanú ako rodinný dom. Chata je vhodná pre väčšiu rodinu, alebo na podnikanie, vďaka lyžiarskemu vleku, ktorý sa nachádza v pešej dostupnosti nad chatou. V doline sú potraviny, hotel s výbornou kuchyňou.

Pozemok o výmere 1100m2 má svahovitý charakter. Z miestnej komunikácie vedie k domu vlastná prístupová cesta, na ktorej môžu parkovať štyri autá.

Celková úžitková plocha domu je 210 m2, z toho prízemie 125 m2 a podkrovie 85 m2.

Chata je napojená na prameň, vlastnú studňu a žumpu. Ústredné kúrenie je jednookruhové v kombinácii krbu na drevo s vodným výmenníkom a centrálnym elektrickým kotlom s možnosťou diaľkového ovládania GSM. Na pozemku sú postavené dve hospodárske stavby, prístrešok na drevo a zastrešený sušič na prádlo.

Prízemie a podkrovie sú riešené tak aby sa dali využívať ako samostatné obytné jednotky. V dome sú tri kúpeľne. Kúpeľne v podkroví sú kombinované s WC. Na prízemí je samostatná kúpeľňa a samostatné WC. Chata má päť spální, tri spoločenské miestnosti a dve kuchyne. Súčasťou prízemia je komora a väčšia technická miestnosť s vlastným výstupom na dvor.

Prízemie pozostáva zo zádveria a vstupnej chodby, z ktorej sú dvere do WC, dvere do obývacej izby, ktorá je prepojená s kuchyňou. Z kuchyne sa prechádza do komory a ďalej do technickej miestnosti. Z obývačky vedú dvere do spálne. Z vstupnej chodby sa tiež vchádza do predizby pred voľnočasovou miestnosťou, v ktorej je krb. Táto miestnosť môže slúžiť ako cvičebňa, herňa alebo spoločenská miestnosť. Vo vstupnej chodbe je schodisko do podkrovia. Z chodby v podkroví sú dvere do dvoch samostatných izieb a kúpeľne s WC. Z chodby sú tiež dvere do centrálnej miestnosti s kuchyňou, jedálenským kútom a voľnočasovým priestorom. Z tejto miestnosti je vstup do druhej časti s dvomi prepojenými izbami s kúpeľňou a WC. Podkrovie aj prízemie majú svoje vlastné vchody. Z centrálnej miestnosti v podkroví sa cez vstupnú chodbu vychádza do exteriéru kde je altánok s murovaným grilom.

Všetky technické údaje podliehajú zmenám a sú založené na informáciách poskytnutých majiteľom.

Kontakt

MIRUS, spol. s r. o. (1 inzerát)
Maklér

Predajca: Ing. Katarína Vrbová

Telefón:  0904 ... Zobraziť

MIRUS, spol. s r. o.

Nám.hraničiarov 2

851 03 Bratislava-Petržalka

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje