Dvojapartmánová štýlová drevenica Mýto... Nízke Tatry

Lokalita:Horehronie (Mýto pod Ďumbierom) > Okres Brezno|Dátum:07.07.2022

470 000 € (1 880 €/m²)
470 000 € (1 880 €/m²)
Mýto pod Ďumbierom, Mýto pod Ďumbierom
Okres Brezno
Typ:
Predaj
Druh:
Chalupa, rekreačný domček
Stav:
Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha:
250 m²
Zastavaná plocha:
128 m²
Plocha pozemku:
717 m²

Drevenica sa nachádza v podtatranskej dedinke Mýto pod Ďumbierom, známej tiež ako obľúbené lyžiarske stredisko. Je situovaná na pokojnom mieste, na rovinatom slnečnom pozemku o výmere 717m2 .

Dvojpodlažná stavba o zastavanej ploche 128m2 bola v roku 2017 kompletne zrekonštruovaná. Skladá sa z dvoch samostatných dvojpodlažných 4i apartmánov.

Apartmán č.1 prízemie: vstupná chodba, obývacia izba s krbom a jedálenským kútom, kuchyňa, samostatná izba, kúpeľňa s toaletou.
Apartmán č.1 podkrovie: chodba, dve samostatné izby, toaleta s umývadlom.
Apartmán č.2 prízemie: vstupná chodba, obývacia izba s krbom, kuchyňa s jedálenským kútom, terasa, kúpeľňa s toaletou.
Apartmán č.2 podkrovie: chodba, tri samostatné izby, balkón.

Stavba je vykurovaná elektrickým priamo výhrevným kúrením a krbmi s teplovzdušnými rozvodmi, je napojená na vodovod a odpad je zvedený do žumpy.

Na pekne upravenom oplotenom pozemku je miesto na parkovanie pre viac áut. Nachádza sa tu posedenie s ohniskom, samostatné posedenie pri drevenici, altánok s grilom a druhý altánok so stolnotenisovým stolom. Ako sklad výborne poslúži dreváreň o výmere 72m2.

Stavba je vedená ako rodinný dom, je priamo napojená na verejnú komunikáciu. Je vhodná na trvalé bývanie, na rekreáciu aj na krátkodobý prenájom.

Približne jeden kilometer od domu je spomínané lyžiarske stredisko s umelým zasnežovaním, sedačkovou lanovkou a bike parkom (kopeczabavy.sk). V blízkom okolí je zvieracia farma s jazdou na koňoch a ďalšie lyžiarske strediská na Táľoch a Chopku (tale.sk a jasna.sk), taktiež 18 jamkové majstrovské a obojstranne hrateľné 9 jamkové golfové ihrisko aj wellness hotel s vodným svetom (hotelbystra.sk). Na všetky lyžiarske strediská v zime premáva skibus, ktorý má zástavku len pár minút pešo od drevenice (horehronie.sk).

Podrobné informácie a ďalšie ponuky nájdete na CHATYpodTATRAMI.sk a na našich sociálnych sieťach.

Kontakt

CHATY pod TATRAMI (11 inzerátov)
Maklér

Predajca: Martin Marko RSc.

Telefón:  0905 ... Zobraziť

CHATY pod TATRAMI

Švermova 40 40

977 01 Brezno

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje