Privátny maklér | Hľadá sa šikovný chalupár pre túto krásnu chalupu v Perneku

Lokalita:Záhorie (Pernek) > Okres Malacky|Dátum:14.08.2022

135 000 € (1 616,77 €/m²) + 30 €/mes. energie
135 000 € (1 616,77 €/m²) + 30 €/mes. energie
Pernek 36, Pernek
Okres Malacky
Typ:
Predaj
Druh:
Chata, drevenica, zrub
Stav:
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha:
84 m²
Zastavaná plocha:
98 m²
Plocha pozemku:
2 380 m²

Privátny maklér Marek Cvengroš ponúka na predaj vyše 100-ročnú chalupu na pozemku s výmerou viac ako 2 000m2 v obci Pernek. Chalupa je oficiálne vedená ako rodinný dom so súpisným číslom.

Táto ponuka je šitá na mieru všetkým tým, ktorí sa počas koronových lockdownov pozerali von oknom a snívali o úniku z bytu aj s celou svojou rodinou. Pokiaľ vám táto túžba ostala, aj keď lockdowny už (snáď) nehrozia, vydajte sa 40 kilometrov severne od Bratislavy do malej obce Pernek na úpätí Malých Karpát. Nájdete tam stodva (102) ročný rodinný dom, ktorý sa časom premenil na víkendovú chalupu. Takže ak máte dostatok energie alebo len chcete unaviť neposedné deti, práca na chalupe je na to ideálna. Izieb má viac ako dosť a pozemku ešte viac. Avšak najviac má tých nádherných momentov pohody, radosti, relaxu a času stráveného s najbližšími. K tomu samozrejme patrí aj nejaký ten žúr. Tak sa príďte presvedčiť na vlastnej koži, či táto nehnuteľnosť dokáže naplniť práve tú vašu túžbu.

Zaujala vás táto ponuka? Nechajte sa presvedčiť ďalšími fotkami či doplnkovými informáciami. Požiadavku pošlite na cvengros@privatnymakler.sk alebo mi zavolajte.

Medzi hlavné benefity radím:
+ blízkosť prírody a lyžiarskeho strediska
+ pošta aj potraviny doslova na skok
+ výborná dostupnosť do Bratislavy
+ krásny veľký pozemok
+ možnosť ďalšej výstavby
+ zachovalá, čiastočne zrekonštruovaná stavba
+ vhodná na celoročné bývanie
+ nízke mesačné náklady
+ množstvo úložného priestoru
+ bazén s filtráciou
+ vlastná studňa
+ krb
+ kamerový systém
+ klimatizácia
+ altánok

Rodinný dom ponúka rozlohu interiéru 83,5m2, polouzavretý altánok vo výmere vyše 14m2 a ďalšie miestnosti v podobe senníka, šopy, drevárne, dielne a pod. Izby sa nachádzajú nielen na spodnom podlaží ale aj v podkroví. Nehnuteľnosť bola postavená v roku 1920, čo jej dodáva punc pravého sedliackeho bývania. Stavba bola v minulosti upravená na dve nehnuteľnosti (predná a zadná) a rozdelená medzi dvoch vlastníkov, pričom na predaj je jej zadná časť. Prístup z ulice k nej vedie cez dvor prednej, na ktorom sú zradené vecné bremená prístupu a uloženia sietí v prospech vlastníka zadnej časti. Postavená bola z kombinácie pálenej aj nepálenej tehly a kameňa, na betónových základoch, zakrytá klasickou škridlou. Jej takmer 60cm hrubé múry, severozápadná orientácia a bazén z nej robia ideálne útočisko počas horúcich letných dní. V rámci inžinierskych sietí má vlastnú studňu, spoločnú žumpu s prednou časťou, elektriku a v prípade záujmu je možné ju pripojiť na obecný vodovod a plyn. Od roku 1995 na nej prebiehajú sústavne menšie aj väčšie rekonštrukcie, počas ktorých bola napr. vymenená elektrika, zrekonštruovaná kúpeľňa, namontovaná klimatizácia, kamerový systém, pribudli ďalšie izby, podkrovné priestory a pod. Vykurovaná je predovšetkým krbom v obývacej izbe, kachľovými pecami, elektrickým radiátorom aj peterkami v altánku.

Pernek je malebná obec na úpätí Malých Karpát v Bratislavskom kraji, spadajúca pod okres Malacky. Rozprestiera sa v chránenej krajinnej oblasti v blízkosti športového a rekreačného strediska Pezinská Baba, pričom známy je aj horský prechod Pernek - Pezinská Baba - Pezinok. Obec má menej ako 1 000 obyvateľov, vybudovaný obecný vodovod a postupne buduje aj kanalizáciu. Blízkosť Bratislavy (len 40 km) a zachovaná krása prírodnej diverzity Pernek priam predurčuje ako rekreačné zázemie hlavného mesta. Svojou základnou občianskou vybavenosťou dokáže zabezpečiť všetko potrebné pre prácu na dome či pozemku ako aj pre relax a oddych.

Cena: 135 000€ pričom táto cena zahŕňa všetky poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti
Výmera: pozemok 2 380m2, interiér 83,5m2, altánok 14m2
Náklady: +30€/mesiac (elektrika)

Fotografie sú autorským dielom a mojim výhradným majetkom. Proces predaja a kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí vykonávam osobne ako privátny realitný maklér. Viac informácií o mne, mojich skúsenostiach a výsledkoch práce nájdete na www.marekcvengros.sk

Kontakt

Marek Cvengroš - privátny maklér (1 inzerát)
Maklér

Predajca: Marek Cvengroš

Telefón:  0919 ... Zobraziť

Marek Cvengroš - privátny maklér

Vajnorská 100A

831 04 Bratislava III - Nové Mesto

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje