Celoročne obývateľná chata po kompl. rekonštrukcii

Lokalita:Dolný Zemplín (Michalovce) > Okres Michalovce|Dátum:23.06.2022

69 900 € (998,57 €/m²) + Pri serióznom záujme, možná dohoda
69 900 € (998,57 €/m²) + Pri serióznom záujme, možná dohoda
Prímestská, Michalovce
Okres Michalovce
Typ:
Predaj
Druh:
Chata, drevenica, zrub
Stav:
Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha:
70 m²
Zastavaná plocha:
39 m²
Plocha pozemku:
131 m²

S ťažkým srdcom ponúkame na predaj rekreačnú chatu na Zemplínskej Šírave, vhodnú na celoročné bývanie v príjemnej tichej lokalite Biela hora -Prímestská časť.

Chata v priebehu uplynulých dvoch rokov prešla veľkou rekonštrukciou, ktorá obnáša kompletné zateplenie chaty, obitie tatranským profilom, výmena rozvodov vody, nové plastové okná so sieťkami proti hmyzu, obnova strešnej krytiny, vybudovanie dvoch parkovacích státí s prístreškom, vydláždenie vonkajšej terasy, úprava a ošetrenie podláh a obkladu stien. Taktiež pozemok je upravený a kompletne oplotený, čo zaručuje maximálne súkromie.

Dispozične pozostáva z vstupnej priestrannej zastrešenej terasy, cez ktorú prechádzame do hlavnej obývacej miestnosti. Odtiaľ vedú posuvné dvere do kuchyne a následne do kúpeľne s toaletou. Schodiskom z obývačky sa dostaneme do hornej miestnosti, ktorá sa delí na dve spacie časti.

Vo vonkajších priestoroch sa nachádza zastrešený sklad na náradie, kosačky, príp. záhradný nábytok a taktiež vonkajší krb s ohniskom. Chata je napojená na novovybudovanú vlastnú studňu a pripojená na kanalizáciu. Kuchyňa disponuje sporákom, chladničkou a umývačkou riadu, obývačka zasa televíziou a vykurovacím telesom.

Chata je kúpou ihneď voľná. Predáva sa plne zariadená a je určená hlavne pre tých, ktorí hľadajú zaslúžený kľud. Okolie ponúka širokú škálu rôznych foriem oddychu ako prechádzky, trávenie času pri vode, prírodu, reštauračné zariadenia, pivko na terase, detské ihriská a mnoho iného...


Bližšie informácie Vám rád podám telefonicky alebo osobne pri vopred dohodnutej obhliadke. Chata je v osobnom vlastníctve bez akýchkoľvek tiarch a predávame ju ako súkromná osoba z osobných dôvodov.

Kontakt

Milan

Predajca: Milan
(1 inzerát)

Telefón: 0911 ... Zobraziť

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje