Predám rodinný/rekreačný dom celoročne obývateľný

Lokalita:Tekov (Levice) > Okres Levice|Dátum:23.06.2022

235 000 € (1 895,16 €/m²)
235 000 € (1 895,16 €/m²)
Horša, Levice
Okres Levice
Typ:
Predaj
Druh:
Vidiecky dom
Stav:
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha:
124 m²
Zastavaná plocha:
500 m²
Plocha pozemku:
3 000 m²

Levice - Horša,rekreačný dom 124 m2 na 30a svahovitom pozemku v súkromí bez kontaktu so susedmi.
Predám zariadený rekreačný rodinný dom ( možnosť využívania aj ako víkendové sídlo s celoročným bývaním ) v krásnom prostredí Horšianskej doliny (Levice, časť Horša) na rozľahlom pozemku (30 árov). Na pozemku sa nachádza rodinný dom (124m2), samostatná murovaná stavba (44m2) s kuchyňou s možnosťou využívania ako garáž, prípadne bistro ,kde súčasťou je biliardový stôl, dvojpodlažná klenbová pivnica (14 m2), náraďovňa (23m2).

Slnečný pozemok sa nachádza na okraji obce, priamo susediaci s chránenou krajinnou oblasťou Horšianska dolina.

Dom je situovaný v hornej časti pozemku so samostatným prístupom. Pri dome je terasa s nádherným výhľadom na dolinu a skaly.
Na prízemí je obývačka, kúpeľňa (WC, bidet, vaňa), kuchyňa, jedáleň s krbovou pieckou s výmenníkom. Na poschodí sú dve spálne, samostatné WC, kúpeľňa so sprchovacím kútom. Jedna spálňa je s balkónom a druhá so strešným oknom.
Okná sú plastové s izolačným dvojsklom a vonkajšími plastovými roletami. V dome sú nástenné elektrické ohrievače a v kuchyni elektrické podlahovévykurovanie.

Garáž/bistro je v spodnej časti pozemku, pri ceste s ďalším samostatným prístupom. Nachádza sa v ňom 2 x WC, spoločné umývadlo, kuchynka, komora.Objekt má vykurovanie plynovými nástennými ohrievačmi. Izolačné dvojsklo v garážovej bráne aj drevenom okne.
Poschodie / povala objektu je prístupná schodiskom zvonku a plocha 38m2 je možná dodatočne zatepliť a zobytniť.
Zvnútra objektu sa vstupuje na schodisko, ktoré vedie dolu do dvojpodlažnej pivnice. Prvé podlažie je v hĺbke 2,7m s plochou 6,5m2 a o 1,2m hlbšie je ďalšie podlažie s plochou 7,5m2. Pivnica je klenbová tehlová novo-postavená spolu s objektom.

Náraďovňa je drevená stavba na betónovej doske s asfaltovou krytinou. Nachádza sa na protiľahlej časti záhrady v rovnakej úrovni ako dom.

Kontakt

Miroslav Kovacik

Predajca: Miroslav Kovacik
(1 inzerát)

Telefón: 0903 ... Zobraziť

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje