ZEMPLÍNSKA ŠÍRAVA - ROZPRÁVKOVÁ CHATA S VÝHĽADOM NA ŠÍRAVU

Lokalita:Dolný Zemplín (Vinné) > Okres Michalovce|Dátum:21.06.2022

99 000 € (1 867,92 €/m²)
99 000 € (1 867,92 €/m²)
Vinné
Okres Michalovce
Typ:
Predaj
Druh:
Chata, drevenica, zrub
Stav:
Čiastočná rekonštrukcia
Zastavaná plocha:
53 m²
Plocha pozemku:
768 m²

Rozmýšľate nad tým, kde budete tráviť voľné chvíle s rodinou či priateľmi? Zvažujete kúpu nehnuteľnosti ale neviete či je pre Vás lepšia chata alebo chalupa? Ak máte radi prírodu a zároveň si chcete užívať bývanie pri vode s úžasnými západmi slnka a výhľadom na jazero, máme pre Vás fantastickú ponuku.

CHM REALITY Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj murovanú chatu s úžasným výhľadom na Šíravu, ktorá sa nachádza vo vyhľadávanom stredisku Medvedia hora na Zemplínskej Šírave. Chata sa nachádza na pozemku o výmere 768 m2, zastavaná plocha 53m2.

Chata je trojpodlažná, celá podpivničená. Na prízemí sa nachádza jedáleň, malá kuchyňa a spací kút. Na prvom poschodí je priestranná dvojlôžková spálňa s výstupom na balkón s nádherným výhľadom na Šíravu. Chata je podpivničená, takže máte dostatok miesta aj pre svoje náradie. Na veľkorysej záhrade sú nasadené ovocné stromy, ihličnany, vinič aj ríbezle.

Nehnuteľnosť sa nachádza v blízkosti Thermalparku, kde si môžete vybrať z pestrej ponuky vodných atrakcií, saunový či vodný svet ale hlavne môžete dokonale oddychovať v geotermálnych bazénoch. Pomalou, kľudnou chôdzou ste tam do 5 minút..

Chata je ako stvorená na získanie tých najkrajších zážitkov s priateľmi a rodinou, pestovanie vlastnej zeleniny a ovocia ale aj na dokonalý relax pri vode. Bonusom tejto nehnuteľnosti je, že po malej rekonštrukcii je vhodná na celoročné bývanie.

Príjazdová cesta k nehnuteľnosti je asfaltová a parkovať môžete bezproblémovo na svojom dostatočne veľkom pozemku. V chate je privedená elektrika, voda, na pozemku je žumpa a v tesnej blízkosti pozemku aj plynová prípojka.

Výborné dopravné napojenie s rýchlou dostupnosťou do mesta Michalovce a rozrastajúca sa ponuka služieb dotvárajú ideálne miesto pre letné bývanie.

Krásny výhľad, veľkorysý pozemok, blízkosť vodnej plochy, welnessu, reštaurácii a ďalších možností na dokonalý relax robia túto chatu jedinečnou. Táto vzácna príležitosť by mohla byť vašou šancou vytvoriť dokonalý útek z mesta pre celú rodinu. Oddýchnite si, relaxujte a straťte sa na tejto chate obklopenej prírodou. Užite si mesiace zábavy, kúpania, rybolovu, či plachtenia. Chata je v dobrom stave a je vybavená všetkým, čo dnes potrebujete na začatie chatového života. Sledujte nádherné západy a východy slnka. Nepremeškajte túto príležitosť.

Táto chata vyžaruje teplo a šarm, takže vezmite svoju rodinu, naplňte chladničku a užívajte si.

Atmosféru tohto krásneho miesta môžete zažiť len na osobnej obhliadke.

Kontakt

CHMREALITY (6 inzerátov)
Maklér

Predajca: JUDr. Ľudmila Baštiová, PhD.

Telefón:  0911 ... Zobraziť

CHMREALITY

Pri Teleku

040 18 Košice-Juh

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje