Predám RD v Koliňanoch vhodný na bývanie alebo chalupu, 10km od Nitry.

Lokalita:Dolná Nitra (Kolíňany) > Okres Nitra|Dátum:19.06.2022

55 999 € (622,21 €/m²)
55 999 € (622,21 €/m²)
Hlavná, Kolíňany
Okres Nitra
Typ:
Predaj
Druh:
Vidiecky dom
Stav:
Pôvodný stav
Úžitková plocha:
90 m²
Plocha pozemku:
1 259 m²

Ponúkame Vám na predaj dom Kolíňany. Plocha: úžitková 90m2, pozemku 1259m2, šírka 8m. Podlaha: drevená. Steny: omietky. Okná: drevené (pôvodné). Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. WC je vonkajšie. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák.Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: zmiešaná - kameň, nepálená tehla a pálená tehla. Kúrenie: lokálne, kachle a elektrické vykurovanie. Sedlová strecha. Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Čiastočné (1/3) podpivničenie. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka. Na pozemku sa nachádza studňa.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, rybolov, turistika, cykloturistika.

Cena 55999.-

V prípade záujmu kontaktujte makléra 0905616173.


Financovanie kúpy:  možnosť kúpiť aj na HU. HU Vám sprostredkujeme v rámci balíka služieb grátis.

Poradenstvo, ktoré Vám ušetrí čas, nechodíte po bankách, ponuky zo všetkých BÁNK Vám predložíme na porovnanie - analýza podmienok v jednotlivých bankách.

pozrite: www.finprofitgroup.sk
FinProfit GROUP,s.r.o. poskytuje služby:

Sprostredkovanie v oblasti osobných  financií,    investícií,    úverov,    poistenia. 

Poskytovanie realitných   služieb. KÚPA-PREDAJ-PRENÁJOM nehnuteľností.

Využite privátne služby v oblasti životného a neživotného poistenia, investícií, úverov či dôchodkového sporenia.


Spoločnosť poskytuje služby: efektívny marketing Vašej nehnuteľnosti usmernenie v prípade nehnuteľnosti na predaj (homestaging) profesionálne nafotenie nehnuteľnosti zabezpečenie výpisu listu vlastníctva z katastra nehnuteľností (príp. fotokópie z katastrálnej mapy) osobná účasť makléra pri obhliadkach nehnuteľnosti osobná účasť pri rokovaniach so záujemcom o kúpu zabezpečenie návrhov zmlúv a dokumentov v spolupráci s advokátskou kanceláriou osobná účasť pri podpise dokumentov osobná účasť makléra pri finančných operáciách odovzdanie dokumentov do katastra nehnuteľností zabezpečenie výpisu listu vlastníctva s plombou (na základe plnej moci vlastníka) asistencia pri odovzdávaní nehnuteľnosti asistencia pri prehlásení médií z predávajúceho na kupujúceho • Znalosti – neustále sa vzdelávame aby ste sa na naše rady mohli spoľahnúť • Vzťahy – považujeme vás za súčasť procesu a preto sme s vami celý čas v úzkom kontakte • Profesionalita – vážime si našich klientov a usilujeme o ich 100% spokojnosť v celom procese Sme riadnym členom SORA (Slovenská realitná akadémia), riadime sa jej etickým kódexom a pokynmi. Naši realitní makléri sú certifikovaní SORA.

Kontakt

FinProfit REAL (5 inzerátov)
Maklér

Predajca: Ivan Zaujec, Mgr.

Telefón:  0905 ... Zobraziť

FinProfit REAL

Chrenovská 14

949 01 Nitra

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje