Jedinečná rekreačná nehnuteľnosť v srdci Malých Karpát

Lokalita:Dolné Považie (Lošonec) > Okres Trnava|Dátum:14.06.2022

450 000 € (1 724,14 €/m²)
450 000 € (1 724,14 €/m²)
Lošonec, Lošonec
Okres Trnava
Typ:
Predaj
Druh:
Chata, drevenica, zrub
Stav:
Novostavba
Úžitková plocha:
261 m²
Zastavaná plocha:
150 m²
Plocha pozemku:
1 250 m²

Edrey ponúka na predaj unikátny rekreačný dom, konštrukčne riešený ako kanadský zrub, priamo v srdci Malých Karpát, na úplnom konci obce Lošonec, pri lese, iba päť minút cesty od Smoleníc, necelú hodinu od Bratislavy.

Hlavná časť rozprestierajúca sa za vstupnom chodbou na spodnom podlaží očarí veľkolepým priestorom aj vďaka vysokým stropom a nadčasovým štýlom, v ktorom je nehnuteľnosť zariadená. Nadchne vás elegantné spojenie vidieckych a moderných prvkov, ktoré je v dokonalej harmónii. Kombinácia vysokých stropov, dreva, veľkoformátových okien, nádhernej pece a kvalitných materiálov vytvára inšpiratívne prostredie a zároveň teplo domova. Z obývacej izby je vstup na vonkajšiu priestrannú vyvýšenú terasu. Nemožno nespomenúť nenápadný priestor nad obývacou izbou kam sa dostanete po rebríku a môže byť napríklad čarovnou knižnicou. V kuchyni s oknami s výhľadom na zeleň nechýbajú kvalitné spotrebiče a tiež vstup do komory, kde si šikovne odložíte všetky zásoby jedla. Na spodnom podlaží sa okrem obývacej izby, kuchyne s komorou nachádzajú aj dve spálne veľkorysých rozmerov a kúpeľňa. Vrchné podlažie, obytné podkrovie, tvoria dve priestranné izby a druhá kúpeľňa. Nehnuteľnosť je čiastočne podpivničená, odložíte tu všetko, čo nechcete mať na očiach, alebo si dorobíte saunu a z priestoru môže vzniknúť pekný domáci wellness.

Veľký pozemok je ako stvorený na príjemné posedenia s celou rodinou pod altánkom pri bazéne počas letných dní, alebo pre milovníkov záhradkárčenia na pestovanie vlastnej zeleniny, ovocných stromov, okrasných rastlín. No hlavne je ako stvorený na vyčistenie hlavy a vychutnávanie si úplného kľudu v prostredí, v ktorom je počuť iba zvuky prírody.

Pozemok: 1250 m²
Zastavaná plocha: 150 m²
Úžitková plocha: 230 m² + terasa 31 m²

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Edrey. Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Kontakt

Edrey real estate (2 inzeráty)
Maklér

Predajca: Mgr. Eva Nemčoková

Telefón:  0902 ... Zobraziť

Edrey real estate

Sadmelijská

831 06 Bratislava-Rača

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje