EXKLUZÍVNE na predaj chatka 21 m2, pozemok 728 m2, Čaka okres Levice

Lokalita:Tekov (Čaka) > Okres Levice|Dátum:08.06.2022

9 900 € (330 €/m²)
9 900 € (330 €/m²)
Čaka, Čaka
Okres Levice
Typ:
Predaj
Druh:
Chata, drevenica, zrub
Stav:
Pôvodný stav
Úžitková plocha:
30 m²
Zastavaná plocha:
21 m²
Plocha pozemku:
728 m²

Skyline reality ponúka na predaj viničný domček s podlahovou plochou 21 m2 na pozemku s celkovou výmerou 728 m2 , vo vinohradníckej oblasti Čaka okres Levice. Príjazd je k pozemku z oboch strán po čiastočne spevnenej ceste. Dispozícia domčeka - prízemie 1 obývacia izba, komora, technická miestnosť a vchod do murovanej pivnice, podkrovie - samostatný vstup z pozemku - 1 obytná izba. Vykurovanie je riešené pieckou na tuhé palivo, voda zo spoločnej studne a elektrika je v blízkosti pozemku. Pozemok vedený ako záhrada a vinič je neudržiavaný, je tu krásny výhľad na lesy a okolie, možnosť turistiky hubárčenia, v agátových lesoch možné využitie pre prípadných včelárov.


Obec Čaka sa nachádza na hranici okresov Nové Zámky a Levice, nachádza sa tu základná škola s materskou školou, rímsko-katolícky kostol, krčma, potraviny, obecný úrad, kultúrny dom a amfiteáter, kde sa prevažne v letných mesiacoch usporadúvajú kultúrne podujatia.


Ak máte záujem o viacej informácií, prípadne o obhliadku danej nehnuteľnosti neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle 0903 832 335 alebo na adrese lubomira.sadovska@skylinereality.sk,


Patríme k členom Realitnej únie SR a aj vďaka tomu s nami získate garanciu profesionálnych právnych služieb, komplexného poradenstva a bezproblémového priebehu realizovanej kúpy/predaja.

Kontakt

Skyline s.r.o. (2 inzeráty)
Maklér

Predajca: Ľubomíra Sádovská

Telefón:  0903 ... Zobraziť

Skyline s.r.o.

Vígľašská 1292/28

951 93 Topoľčianky

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje