Novopostavené chatky len 100 m od Dunaja

Lokalita:Podunajsko (Moča) > Okres Komárno|Dátum:04.06.2022

85 000 € (1 770,83 €/m²)
85 000 € (1 770,83 €/m²)
Moča
Okres Komárno
Typ:
Predaj
Druh:
Chata, drevenica, zrub
Stav:
Novostavba
Úžitková plocha:
48 m²
Plocha pozemku:
333 m²

Tieto útulné novopostavené chatky stoja na pozemku veľkosti 333m2 a len 100 m od brehu rieky Dunaj. Nachádzajú sa v kľudnej časti podunajskej vinárskej dedinky Moča, v chatovej oblasti.

Sú to montované drevené domčeky, ktoré sa predávajú na kľúč s konečnou parkovou úpravou pozemku, ktorého realizácia práve prebieha.
Na predaj sú dve chatky s vlastným pozemkom, v spomenutej veľkosti. Každá z nich má tri miestnosti, a to dve spálne a obývačku spojenú s kuchyňou. Táto stredná miestnosť má výstup na priestrannú terasu cez veľké presklené posuvné dvere. Všetky dvere sú vybavené štýlovými drevenými tienidlami.

Voda je zabezpečená z pitnej studne, odpady sú riešené septikom a kúrenie je možné elektrickým konvektorom, a v neposlednom rade je každá chatka vybavená na horúce letné dni klimatizáciou, a ktorou je taktiež možné kúriť,a ktoré sú ovládateľné wifi pripojením.

Prímorskú atmosféru navnadí nielen samotná architektúra chatiek, ale aj ich okolie a horúčavy, ktoré tu v lete panujú. Štrkové dunajské pláže ležiace len 100 m od pozemku sú skvelým miestom na víkendovú rekreáciu pri vode. K Dunaju vedie piesočnatá cesta, vedúca tiež k známej miestnej reštaurácie Čárda. Milovníci vodných športov, vlastníci jácht, cyklisti a inline korčuliari, toto miesto je stvorené práve pre vás! Príďte sa sami presvedčiť!

Na dosah je nielen pláž, ale aj takisto aj medzinárodná cyklotrasa Eurovelo 6, vedúca popri Dunaji až k Čiernemu moru. Termálne kúpalisko a wellness Patince, a Vadaš Štúrovo sú vzdialené len pár km. Neďaleké historické mestá Komárno, Ostrihom a hlavné mesto Maďarska sú skvelým miestom na výlety. Na trávenie voľného času v prírode sú tu okolité viničné vŕšky, Burdovské pohorie a prírodná rezervácia Parížske močiare.

Kontakt

Romantické chalupy, s.r.o. (294 inzerátov)
Maklér

Predajca: Denisa Gundová

Telefón:  0918 ... Zobraziť

Romantické chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67

841 02 Bratislava IV - Dúbravka

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje