Zachovalá vidiecka chalupa/2 domy, veľká záhrada, Pobedim, Nové Mesto nad Váhom

Lokalita:Stredné Považie (Pobedim) > Okres Nové Mesto nad Váhom|Dátum:26.05.2022

123 000 € (820 €/m²)
123 000 € (820 €/m²)
Pobedim
Okres Nové Mesto nad Váhom
Typ:
Predaj
Druh:
Vidiecky dom
Stav:
Pôvodný stav
Úžitková plocha:
150 m²
Plocha pozemku:
1 100 m²

1190 - Na predaj zachovalá vidiecka chalupa resp. 2 chalupy s celkovou podlahovou plochou 150 m2 a výmerou pozemku 1100m2  v obci Pobedim. Nehnuteľnosť pozostáva z dvoch domov, každý má vlastný vstup. Prvý dom je postavený z pálenej tehly a dispozíciu tvorí kuchyňa, dve izby, kúpeľňa s WC a komora/sklad. Je pripojený na elektrinu a plyn, vodu čerpá z vlastnej studne, ktorá sa nachádza vnútri domu a odpad je zvedený do žumpy. Podlahy sú betónové pokryté dlažbou, PVC a plávajúcou podlahou. Kúrenie je zabezpečené plynovými gamatkami a tiež je možné využívať kachle na pevné palivo. Okná sú pôvodné drevenné. Strecha je pôvodná škridlová.

Druhý dom je postavený z nepálenej tehly a dispozične pozostáva z kuchyne a dvoch izieb a komory so vstupom z dvora. Pripojený je na elektrinu a plyn, bez pripojenia na vodu. Obvodové múry sú "50", strecha bola rekonštruovaná pred 30 rokmi (nová škridla). Kúrenie je plynové - gamatky a tiež možnosť využiť kachle na pevné palivo.

V oboch domoch boli kompletne zrekonštruované rozvody elektriny. Za domom sa nachádza záhrada s ovocnými stromami (višňa, jabloň, marhuľa, čerešňa..), sklenník a hospodárske prístrešky. V záhrade je ďalšia studňa. Nehnuteľnosti sú kompletne oplotené, pred vstupom do dvora je priestor na parkovanie.

Obec je od okresného mesta Nové Mesto nad Váhom vzdialená 15 km, od mesta Piešťany 9 km. Je veľmi dobre občiansky vybavená, nachádza sa tu ZŠ, MŠ, zdravotné stredisko, pošta, obchody...

Dom má veľmi dobrú polohu v obci - mimo hlavného ťahu, nachádza sa v tichej ulici a je možné ho ihneď využívať na rekreačné účely, prípadne po menších úpravách aj na trvalé bývanie.

Cena je 123000€.

Viac informácii Vám rada poskytnem na tel. č. 0905 248 196 alebo mailovej adrese petovska@piestanyreality.sk

Teším sa na stretnutie!

Kontakt

Iveta Peťovská (2 inzeráty)
Maklér

Predajca: Iveta Peťovská,RSc.

Telefón:  0905 ... Zobraziť

Iveta Peťovská

Krajinská 32

921 01 Piešťany

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje