Nová Cena: Chata s pozemkom v záhradkárskej oblasti pri Zvolenskej Slatine

Lokalita:Podpoľanie (Zvolen) > Okres Zvolen|Dátum:24.05.2022

37 000 €
37 000 €
Záhradkárská oblasť, Zvolen
Okres Zvolen
Typ:
Predaj
Druh:
Chalupa, rekreačný domček
Stav:
Čiastočná rekonštrukcia

Predám chatu v záhradkárskej oblasti v katastri obce Zvolenská Slatina, dobre dostupnú autom ( dve prístupové cesty ), resp. pešo, keď autobusová a vlaková zastávka sú vzdialené asi 15 minút pešo. Oplotený pozemok na ktorom je chata postavená je orientovaný na juh a má výmeru 390m2 ( vysporiadané, jeden majiteľ, bez tiarch ). Súčasťou predaja je aj podiel na prístupovej ceste.
Chata je podpivničená, jednopodlažná s obývateľným podkrovím. V pivničných priestoroch je kuchynka a dva sklady. Dreveným schodiskom je východ na prízemie, kde je obývacia izba, vchod do chaty a schodisko do podkrovia. V podkroví sa pohodlne vyspi 4-5 ľudia. WC suché.
Podpivničenie chaty je betónové, opláštenie je drevené, strecha plechová. Chata je napojená na elektrické vedenie s meraním a na úžitkovú vodu v období roka keď nemrzne.
Možnosti: v susedstve sú vrty studní a vybudované žumpy, niečo také sa dá urobiť aj na tomto pozemku.
Zaujímavá nehnuteľnosť pre ľudí, ktorí hľadajú záhradku, táto je pomerne veľká, slnečná a dobre dostupná, a pritom môžu obývať chatu, ktorú si vedia prispôsobiť vlastným potrebám. Krásne prostredie. Treba vidieť. Viac informácií, aj o cene a prípadné dohodnutie obhliadky na čísle 0905 840 955

Kontakt

Ing. Juraj Bažík (2 inzeráty)
Maklér

Predajca: Ing. Juraj Bažík

Telefón:  0905 ... Zobraziť

Ing. Juraj Bažík

Š. Pilárika 989/4

962 23 Očová

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje