Záhradný domček s pozemkom 736m2 v podhorskej obci Šipkov - na predaj

Lokalita:Horná Nitra (Šípkov) > Okres Bánovce nad Bebravou|Dátum:20.05.2022

60 500 € (991,80 €/m²) + Vrátane provízie
60 500 € (991,80 €/m²) + Vrátane provízie
Nezadaná, Šípkov
Okres Bánovce nad Bebravou
Typ:
Predaj
Druh:
Chata, drevenica, zrub
Stav:
Novostavba
Úžitková plocha:
61 m²
Zastavaná plocha:
38 m²
Plocha pozemku:
736 m²

V malebnej obci Šípkov, ktorá leží pod úpätím Strážovských vrchov, ponúkame na predaj záhradný domček s obytným podkrovím o výmere 38m2, s úžitkovou plochou cca 61m2. Domček je situovaný na mierne svahovitom a slnečnom pozemku s výmerou 736m2, čo umožňuje krásny výhľad na obec a okolitú prírodu. Nehnuteľnosť je v OV bez tiarch a bremien, kolaudácia prebehne v dohľadnej dobe. Pri stavbe boli použité pórobetónové tvárnice o hrúbke 300 mm, strecha je sedlová, s plechovou pozinkovanou krytinou. Okná sú plastové, drevené a v podkroví 2 x hliníkové s izolačným dvojsklom. Podlahy sú betónové, v sociálnom priestore s keramickou dlažbou a keramickým obkladom. Nehnuteľnosť sa predáva v stave dokončovania.
Opis: domček pozostáva z dvoch podlaží - 1NP a podkrovie. Vpredu sa nachádza slnečná terasa s výmerou 28m2, vzadu prekrytý prístrešok 10m2, na boku domu je umiestnená technická miestnosť s bojlerom na TV a malým úložným priestorom.
Na 1NP sa nachádza priestranná kuchyňa so zabudovaným komínom treba dokončiť , chodbička s umývadlom, sprchovací kút, WC a špajza. Podkrovný priestor je prístupný železobetónovým, čiastočne točitým schodiskom. V podkroví sú plánované dve menšie obytné miestnosti.
Nehnuteľnosť je napojená na elektrinu vzdušnou el. prípojkou a na obecný vodovod vlastnou vodovodnou prípojkou cez vodomernú šachtu, ktorá je umiestnená pri vstupe na pozemok.Teplá voda je zabezpečovaná novým el. zásobníkovým ohrievačom. Splašková kanalizácia je riešená železobetónovou žumpou (5m3) osadenou pred záhradným domčekom.
Obec Šípkov leží v doline na hornom toku rieky Bebravy v juhozápadnej časti Strážovských vrchov. Na hornom konci obce sa nachádzajú pramene s kvalitnou pitnou vodou, čo je veľkým bonusom. Vďaka krásnej prírodnej scenérií obklopenej horami a čistotou ovzdušia je nehnuteľnosť vhodná pre milovníkov prírody na rekreačné účely a víkendové pobyty. Okolie ponúka možnosti turistiky, cykloturistiky, agroturistiky, ale aj hubárčenie, nakoľko je to obľúbená a vyhľadávaná hubárska lokalita. Je to skvelé miesto na regeneráciu a celkový oddych v lone prírody.
Vzdialenosť od okr. mesta Bánovce n Bebr. je cca 21 km, od kúpeľného mesta Trenč.Teplice 20 km, od krajského mesta Trenčín cca 33 km.

Cena: 60.500,-€

Kontakt

PRR reality s.r.o. (1 inzerát)
Maklér

Predajca: Jana Botková

Telefón:  0905 ... Zobraziť

PRR reality s.r.o.

Haláčovce

956 55 Haláčovce

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje