starší gazdovský dom s krásnou záhradou - DEBRAĎ

Lokalita:Debraď, Debraď > Okres Košice - okolie|Dátum:18.07.2022

59 000 € (248,95 €/m²)
59 000 € (248,95 €/m²)
Debraď, Debraď
Okres Košice - okolie
Typ:
Predaj
Druh:
Chalupa, rekreačný domček
Stav:
Pôvodný stav
Úžitková plocha:
237 m²
Zastavaná plocha:
237 m²
Plocha pozemku:
831 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj pozemok so starším gazdovským domom v malebnej obci DEBRAĎ.

Ak si kladne odpoviete na nasledujúcu otázku, je daná ponuka šitá práve na Vás a odmenou Vám bude zmysluplne trávený čas v lone prírody v komunite podobne zmýšľajúcich budúcich priateľov.

MÁM CHUŤ A SOM OCHOTNÝ INVESTOVAŤ SVOJ VOĽNÝ ČAS A PENIAZE DO REKONŠTRUKCIE VÍKENDOVÉHO DOMU?

Pozemok s rozlohou 831 m2 je situovaný v intraviláne obce Debraď, v jej kľudnej časti. Časť pozemku, na ktorej sa nachádza starší gazdovský dom so súpisným číslom a samostatná garáž, je rovinatý. Udržiavaná záhrada za domom s množstvom ovocných strom, kríkov a ozdobných drevín je mierne svahovitého charakteru. Celý pozemok je komplet oplotený.

Samotný gazdovský dom je postavený z kameňa a tehál a pozostáva zo 4 izieb, kuchyne, komory a gánku. Majiteľ začal s rekonštrukciou domu. Do domu bol v zemi privedený nový elektrický kábel (220/380 V). V jednej izbe, kuchyni a komore komplet prerobené rozvody elektrickej energie – medené káble + nová rozvodná skrinka a ističmi. V dome TV a internetové pripojenie. Na pozemku je obecný vodovod a rozvod plynu.

Prístup na pozemok dostupný autom z oboch strán. V prednej časti je miestna asfaltová komunikácia. Z druhej strany poľná cesta.

LOKALITA:
Pôvabná koncová obec Debraď sa nachádza v juhovýchodnej časti Slovenského rudohoria, medzi Jasovom a Moldavou na Bodvou. Vzdialenosť od Košíc je cca 30 km, od Moldavy približne 8 km. Obec je bez neprispôsobivých občanov.

V Debradi môžete obdivovať rímsko-katolícky kostol sv. Petra a Pavla, rastlinný kostol a vyvieračku sv. Ladislava a mnoho ďalších pamätihodností a zákutí.

Ideálna lokalita na pokojné bývanie v lone prírody alebo ako chata/chalupa pre ľudí milujúcich turistiku, cykloturistiku, hubárčenie alebo prechádzky v prírode.

CENA:
Cena rodinného gazdovského domu s prislúchajúcim pozemkom je 59.000,00 EUR vrátane kompletného právneho servisu, správnych poplatkov súvisiacich s prevodom vlastníckych práv a provízie realitnej kancelárie.

PRI SERIÓZNOM JEDNANÍ DOHODA NA CENE MOŽNÁ.

Možnosť kúpy danej nehnuteľnosti je aj prostredníctvom hypotekárneho úveru s výhodným financovaním a to priamo v našej realitnej kancelárii.

Bližšie informácie, prípadne termín obhliadky Vám rád poskytnem na telefónnom čísle 0915 848 719. František Haľko FAJN BÝVANIE, s.r.o.

Kontakt

FAJN BÝVANIE, s.r.o. (2 inzeráty)
Maklér

Predajca: František Haľko

Telefón:  0915 ... Zobraziť

FAJN BÝVANIE, s.r.o.

Gercenova 3620/2

851 01 Bratislava V - Petržalka

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje