Posledné chatové domy v exkluzívnej lokalite na PREDAJ

Lokalita:Tatry (Stará Lesná) > Okres Kežmarok|Dátum:16.05.2022

Cena dohodou
Cena dohodou
Stará Lesná
Okres Kežmarok
Typ:
Predaj
Druh:
Chalupa, rekreačný domček
Stav:
Vo výstavbe
Úžitková plocha:
200 m²
Zastavaná plocha:
100 m²

Ponúkame na predaj posledné 3 - 6-izbové luxusné chatové domy v Starej Lesnej v časti Tatranský dvor, len pár minút od Tatranskej Lomnice.

V ponuke sú už len domy typu ,,C´´ so zastavanou plochou 100 m2 a úžitkovou plochou približne 200 m2. Domy sú dvojpodlažné a sú vhodné na dlhodobé bývanie, rekreačné účely alebo účely komerčné v podobe prenájmov v ale aj mimo sezóny.

Nehnuteľnosti majú luxusný chatový charakter - kombinácia dreva, muriva a kameňa. Predávajú sa v podobe HOLODOM, v interiéri sa nachádzajú schody z masívu, taktiež masívny drevený strop, príprava na krb, omietky a podobne. Ku každému domu prislúcha aj upravené okolie (okrasné dreviny, kríky, okrasné kamene, trávnik) miesto pre parkovanie priamo pri domčeku a upravený chodník.

Čo sa týka inžinierskych sietí, v areáli sa nachádza elektrika, voda, kanalizácia.

Táto lukratívna lokalita ponúka vynikajúcu a rýchlu dostupnosť ku všetkým horským atrakciám, športoviskám a turistickým trasám ako v zime, tak aj v lete. Okrem iného sa na tomto mieste môžete kochať prekrásnou scenáriou tatranských štítov. Lyžiarske zjazdovky a bežkárske dráhy v Tatranskej Lomnici sú vzdialené len 5 min autom, Štrbské pleso približne 20 min a rôzne turistické chodníky od 5-20 minút. V úplnej blízkosti sa nachádza taktiež geotermálny vrt, kde sa plánuje výstavba termálneho kúpaliska, bio farma, golfové ihriská a iné.

Nepremeškajte túto ponuku a staňte sa vlastníkmi jednej z týchto lukratívnych nehnuteľností v najviac sa rozvíjajúcej časti Slovenska, v regióne Vysokých Tatier.

Rozmery stavby: 10x10m
Výška stavby: 7,85m
Cena 400 000 eur s DPH.

Pre dodatočné informácie a obhliadky ma môžete kedykoľvek kontaktovať na č.0940 833 562 alebo mailom na viktoria.neupauerova@livingreality.sk

chata, chaty, domy, novostavba, vysoké tatry, stará lesná

Kontakt

Living Reality, s. r. o. (2 inzeráty)
Maklér

Predajca: Viktória Neupauerová

Telefón:  0940 ... Zobraziť

Living Reality, s. r. o.

Elektrárenská

052 01 Spišská Nová Ves

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje