Rekreačná chata v Podhájskej na predaj, 21 izieb, 2195 m2

Lokalita:Podunajsko (Podhájska) > Okres Nové Zámky|Dátum:12.05.2022

Cena dohodou + dohoda možná
Cena dohodou + dohoda možná
Svätuša, Podhájska
Okres Nové Zámky
Typ:
Predaj
Druh:
Chalupa, rekreačný domček
Stav:
Pôvodný stav
Plocha pozemku:
2 195 m²

Plánujete investovať do nehnuteľností? Chcete na Vašej novej nehnuteľnosti zarábať prostredníctvom prenájmu? Láka Vás lokalita Podhájska? Možno naša nová ponuka je tu práve pre Vás.

Predáme kompletne zariadené rekreačné chaty v obci Podhájska, časť Svätuša, v lokalite nad vyhľadávaným kúpaliskom s Wellness centrom Aquamarín.
Dve samostatne stojace chaty, spolu 21 izieb so sociálnym zariadením sa predávajú ako celok. V spodnej chate je 11 izieb,2×3 lôžka, 9×2 lôžka, kotolňa, sklad. V druhej chate je jedáleň s kuchyňou, 10 izieb, 2×3 lôžka, 8×2 lôžka. Každá izba má balkón alebo terasu, je kompletne zariadená vrátane televízora a chladničky. Chaty sú kolaudované v roku 2012, postavené z klasických stavebných materiálov, porfix, 5 cm zateplenie, sedlová strecha, okná aj dvere sú plastové, podlahy kombinované, koberce a keramická dlažba. Každá izba má vlastnú kúpeľňu s WC, umývadlo, murovaný sprchový kút. Ohrev vody zabezpečuje elektrický bojler, vykurovanie je ústredné na pevné palivo, centrálny vysávač, odkanalizovanie do žumpy, elektrika 220/380 , vlastná studňa. Celý objekt je zabezpečený kamerovým systémom.

Zabehnutý rekreačný objekt má vlastnú stálu klientelu, je vyhľadávaný u návštevníkov kúpaliska. Udržiavané okolie chát, vlastné parkovisko a pokojná lokalita pod lesom poskytuje návštevníkom ideálne miesto na oddych a relax.

Ak Vás táto ponuka zaujala a máte záujem o bližšie informácie a obhliadku nehnuteľnosti, volajte tel. číslo 0905 515 603 alebo píšte na golhova@flem.sk .
Všetky naše ponuky nájdete na flem.sk alebo na FB: FLEM, sro - predaj, kúpa, prenájom nehnuteľností.

Kontakt

FLEM, s.r.o. (1 inzerát)
Maklér

Predajca: Janka Golhová

Telefón:  0905 ... Zobraziť

FLEM, s.r.o.

Vajka nad Žitavou 468 468

951 88 Lúčnica nad Žitavou

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje