Lukratívna rekreačná usadlosť pod Veľkým Rozsutcom

Lukratívna rekreačná usadlosť pod Veľkým Rozsutcom

Lokalita:Orava (Zázrivá) > Okres Dolný Kubín|Dátum:25.04.2022

539 000 €
539 000 €
Biela, Zázrivá
Okres Dolný Kubín
Typ:
Predaj
Druh:
Iný objekt na rekreáciu
Stav:
Kompletná rekonštrukcia

Ponúkame Vám na predaj lukratívnu rekreačnú usadlosť v nádhernom prostredí v obci Zázrivá, časť Biela. Usadlosť sa nachádza priamo pod dominantou Malej Fatry, pod veľkým Rozsutcom.

Usadlosť pozostáva z dvoch samostatných rekreačných objektov umiestnených v spoločnom areáli s parkoviskom vonkajším bazénom a záhradou.

Hlavný objekt pozostáva z obývacej izby spojenej s kuchyňou, šiestich spální, piatich kúpeľní, herne, wellnessu (fínska sauna,infra sauna, vírivka). Ďalej sa tu nachádza samostatný 2 izbový apartmán s kúpeľnou, s el. podlahovým kúrením a krbom. V suteréne sa nachádza práčovňa, kotolňa, pivnica a izba pre správcu. Objekt je murovaný tehlou a pórob

Vedľajší samostatný objekt pozostáva z obývacej izby s kuchyňou a krbom, troch spální, dvoch kúpeľní, skladu, samostatnej kuchyne na prípravu jedál. Časť objektu je murovaná a časť je drevostavba, strecha je plechová. Ohrev teplej vody je zabezpečený elektrickým bojlerom.

Obidva objekty sú vykurované peletkovým kotlom. Obidva objekty sú napojené na elektrinu, voda je riešená studňou a prameňom.

Kontakt

OREA, s.r.o. (7 inzerátov)
Maklér

Telefón: 043 ... Zobraziť

OREA, s.r.o.

Jánoškova

026 01 Dolný Kubín

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje