REZERVOVANÉ Rezervované

Lokalita:Horný Zemplín (Holčíkovce) > Okres Vranov nad Topľou|Dátum:14.04.2022

135 000 € (675 €/m²)
135 000 € (675 €/m²)
Verejná, Holčíkovce
Okres Vranov nad Topľou
Typ:
Predaj
Druh:
Chata, drevenica, zrub
Stav:
Pôvodný stav
Úžitková plocha:
200 m²

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.
Ste snílkovia túžiaci po vlastnej oáze pokoja, kde vám spoločnosť pri rannej kávičke budú robiť lúče prebúdzajúceho sa slniečka a večer pri dobrom vínku budete sledovať jeho západ ? Radi by ste si pod korunami stromov pochutnávali na pečenej klobáske, ktorej vôňa vám priláka návštevu príjemných susedov ? Ste zároveň aktívny a milujúci vodu a vodné športy ? Snívate, ale neveríte, že sa vám to splní ? Ja vás presvedčím o opaku.
V blízkosti vodnej nádrže DOMAŠA, oblasť Holčíkovce čaká na nového majiteľa trojpodlažná chata, postavená z kvalitných stavebných materiálov: prízemie - štiepaný kameň, I.NP - tehla, podkrovie - drevo, strecha - pozinkovaný plech vo výbornom stave za rozumnú cenu.
Veľkorysý interiér pozostávajúci z piatich spálni, dvoch obývacích hál (v jednej krb a v druhej kachľová piecka), každá s kuchyňským kútom, dvoch kúpeľni, špajze a skladu ponúka dostatok miesta pre väčšiu rodinu, alebo priateľov. Elektrická prípojka a vodovod zabezpečujú komfortné užívanie počas celej letnej sezóny, ale aj v inom ročnom období.
A mám pre vás ešte jeden nápad. Užívajte a zarábajte zároveň ! Predaj chaty so zariadením ponúka možnosť okamžitého prenájmu.
Presvedčte sa o pravdivosti mojich slov dňa 01. mája 2022. Pozývam na dobrú kávičku a spomínanú pečenú klobásku na chate. Neváhajte a kontaktujte ma prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 18.00 hod. Osobné stretnutie a obhliadka nehnuteľností je najlepší spôsob pre vaše správne rozhodnutie.
Som profesionálny realitný maklér s najväčším počtom predajov v našom regióne, pripravený pomôcť vám zrealizovať kúpu, predaj, alebo prenájom nehnuteľnosti absolútne profesionálne, zodpovedne a bezpečne, bez stresu a s právnou istotou.
Foto a video-prehliadka budú zverejnené v najbližších dňoch.

Kontakt

Diamond Reality (8 inzerátov)
Maklér

Predajca: Alena Holotová

Telefón:  0907 ... Zobraziť

Diamond Reality

Letná 27

040 01 Košice I - Staré Mesto

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje