Na predaj chata Liptov, Hrabovo, investičná príležitosť

Lokalita:Liptov (Ružomberok) > Okres Ružomberok|Dátum:28.03.2022

418 000 € (1 045 €/m²)
418 000 € (1 045 €/m²)
Hrabovská Cesta, Ružomberok
Okres Ružomberok
Typ:
Predaj
Druh:
Chata, drevenica, zrub
Stav:
Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha:
400 m²
Zastavaná plocha:
225 m²
Plocha pozemku:
1 344 m²

Na PREDAJ chata Ružomberok, Hrabovo, investičná príležitosť

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj chatu v Ružomberku, neďaleko lyžiarskeho strediska Malinô Brdo s 3 samostatnými apartmánmi a každý apartmán má svoj samostatný vchod a parkovacie miesta pri chate.
DISPOZÍCIA: 3 poschodia,
DISPOZÍCIA: PRÍZEMIE – 2-izbový apartmán (WC+ sprchovací kút), obývačka spojená (krb) s kuchyňou a nepriechodnou izbou

POSCHODIE: 3-izbový apartmán, vstupná chodba so šatníkom, 2x kúpeľňa (WC + sprchovací kút), obývačka spojená (krb) s kuchyňou a nepriechodnou izbou, drevené schody s východom na chodbu a 2x nepriechodnými izbami.

POSCHODIE: 3-izbový apartmán, vstupná chodba so šatníkom, 2x kúpeľňa (WC + sprchovací kút), obývačka spojená (krb) s kuchyňou a nepriechodnou izbou, drevené schody s východom na chodbu a 2x nepriechodnými izbami.
Chata prešla takmer kompletnou rekonštrukciou z 2/3-tín.
Zastavaná plocha: 225 m2
Pozemok: 1344 m2
IS: voda, elektina, kanalizácia

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Chata bola vybudovaná s cieľom poskytovať služby aktívneho cestovného ruchu. Majiteľ apartmánov má možnosť poskytovania krátkodobého ubytovania, čím vie svoju nehnuteľnosť investične zhodnotiť formou prenájmu rýchlejšie. Výška dosiahnutého výnosu závisí vyťaženosti apartmánu a výnos vie byť majiteľovi pomerne veľmi rýchlo. Bližšie informácie o investičnom zámere a dosahovaných výnosoch vám radi poskytneme osobne.

LOKALITA: Nehnuteľnosť sa nachádza v krásnej prírode Hrabova (Hrabovská dolina), v srdci Veľkej Fatry a na skok z Liptova, Malej Fatry, Vysokých a Nízkych Tatier. Výborná poloha chaty zaručuje, že si tu na svoje prídu tí čo túžia po oddychu v tichej prírode, ale aj tí čo túžia po adrenalíne a aktívnej dovolenke ako napr. najväčšia rozprávková piesková výstava, Ruské koleso (výška 30 m), elektrické detské autá, animačné programy, nafukovacie atrakcie pre deti, letné kino, koncerty...
V zime sú jednoznačne top atrakciou lyžiarske strediská, ktorých v okolí Hrabova máme niekoľko. Hneď pri Fatraparku je Malinô Brdo a autom dostupné sú aj Donovaly, Kubínska či Jasná. V okolí Hrabova nájdete aj bežkárske či skialpinistické trasy. Cez leto turisti zase oceňujú okolité kopce na turistiku - vo Veľkej Fatre, na Liptove, a samozrejme aj v Tatrách. Obzvlášť turistika na Liptove sa rok čo rok stáva populárnejšou.

FINANCOVANIE: Zabezpečujeme zdarma financovanie formou úveru a kompletný právny a popredajný servis vrátane prepisov energií.

Kontakt

RE/MAX Slovakia (53 inzerátov)
Maklér

Predajca: Škvarka Martin

Telefón:  0910 ... Zobraziť

RE/MAX Slovakia

Cesta na Senec 2/A

821 04 Bratislava II - Ružinov

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje