Zmenená cena!!! Priestranný dom s veľkým pozemkom v kľudnej časti obce Pribeta

Lokalita:Podunajsko (Pribeta) > Okres Komárno|Dátum:21.03.2022

78 000 € (520 €/m²)
78 000 € (520 €/m²)
Pribeta
Okres Komárno
Typ:
Predaj
Druh:
Chata, drevenica, zrub
Stav:
Pôvodný stav
Úžitková plocha:
150 m²
Plocha pozemku:
7 800 m²

Tento útulný domček stojí v kľudnej uličke na pozemku s rozlohou 7800m2. Svojou veľkosťou a množstvom vedľajších budov je vhodný na hospodárenie rôzneho typu. Miestna pôda je veľmi úrodná.

Dvor a záhrada je zastavaná mnohými hospodárske budovami, a to rôznymi úložné priestormi, niekoľkými budovami pre chov zvierat, dvomi pivnicami, dvomi garážami, veľkým prístreškom, sušiarňou dreva a skleníkom.

Za domom sa rozprestiera záhrada s rozlohou takmer 7000m2, ktorá je súčasťou pozemku.

Pekne zachovalý domček s obytnou plochou okolo 150m2 má dve poschodia. Na prízemí sa nachádzajú tri izby, kuchyňa so špajzou, kúpeľňa a predsieň. Na poschodí je ďalšia izba, tzv. manzartka.
Voda do domu je zavedená zo studne. Kúrenie je centrálne na tuhé palivo a v zadnej izbe sú plynové gamatky.

Na uličke pred domom je pekná parková úprava s potôčikom, nedávno upraveným.

Obec Pribeta leží na hranici Komárňanského okresu, neďaleko mesta Nové Zámky. Centrum obce, kde nájsť všetky potrebné sociálne zariadenia je vzdialené 1,5 km od domu. Okolie svojim charakterom spadá do poľnohospodárskej lokality, je tu však aj viničný vŕšok a niekoľko zaujímavostí - hniezdne nory včelárika zlatého a niekoľko historických pamiatok.

Tráviť voľný čas môžete v susedných obciach Strekov a Nová Vieska, kde sa rozprestiera prírodná rezervácia Parížske močiare s množstvom chránených živočíchov a rastlín, cez ktorú vedie niekoľko náučných chodníkov. V okolí sa nachádzajú aj termálne kúpele Podhájska a Patince. Historické mesto Komárno leží 25 km od obce. Za návštevu stojí aj kaštieľ v neďalekej obci Rúbaň alebo najstaršia hvezdáreň na Slovensku v Hurbanove.

Kontakt

Romantické chalupy, s.r.o. (291 inzerátov)
Maklér

Predajca: Denisa Gundová

Telefón:  0918 ... Zobraziť

Romantické chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67

841 02 Bratislava IV - Dúbravka

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje