REKREAČNÝ DOM pri Podhájskej

Lokalita:Podunajsko (Podhájska) > Okres Nové Zámky|Dátum:15.03.2022

Cena dohodou
Cena dohodou
Podhájska
Okres Nové Zámky
Typ:
Predaj
Druh:
Chalupa, rekreačný domček
Stav:
Novostavba
Úžitková plocha:
302 m²
Plocha pozemku:
1 678 m²

B10 Vám exkluzívne ponúka na predaj zabehnutý REKREAČNÝ DOM s možnosťou celoročného vyťaženia v obci Trávnica len 5 min od termálneho kúpaliska Podhájska

Obec Trávnica je susediaca obec s Podhájskou, ktorá je známa svojimi termálnymi prameňmi a množstvom kultúrnych podujatí. Voda zo žriedla Podhájska je považovaná za celosvetový unikát vďaka jej blahodárnym účinkom na celý ľudský organizmus.

Slovenké "Mŕtve more" Opäť otvorené!

Tento rekreačný dom má dlhoročnú tradíciu a jeho využitie je celoročné so stálou domácou aj zahraničnou klientelou, ktorá sa opakovane vracia. Umožňuje všestranné využitie najmä pre rekreantov.

VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI

výborná, tichá lokalita komplet zariadený a plne funkčný v kvalitnom štandardeceloročné využitieinvestičná nehnuteľnosť so zaručeným výnosomveľký pozemok (1678 m2)Nehnuteľnosť s úžitkovou plochou 302 m2 umožňuje ubytovanie s kapacitou 22 lôžok plus 4 prístelky v 9 kompletne zariadených izbách s príslušenstvom, vlastným sociálnym zariadením (toaleta, sprcha, umývadlo) a posedením na balkóne + ďalšie 2 kompletne zrekonštruované izby so sociálnymi zariadeniami (2x toaleta, 2x sprchový kút, 2x umývadlo) a vlastnou kuchynkou, ktoré využívajú majitelia. Ďalej poskytuje: jedáleň s kuchynkou pre hostí, technickú miestnosť, parkovanie vo dvore, veľký altánok rozdelený na časť s posedením a časť na aktivity (stolný tenis, šípky..), pozemok nad domom využívaný ako oddychová časť s ovocnými stromami a šmykľavkou a ďalší oddelený pozemok, s možnosťou výstavby tenisového kurtu, bazénu, prípadne ďalšieho súkromného apartmánu.

Odporúčanie makléra:

Ak hľadáte investičnú nehnuteľnosť:

so zaručeným výnosomrodinnou atmosférouv tichom prostredí, no napriek tomu plnom rekreantovPôjdem s Vami rada na obhliadku!

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať aj počas víkendov na tel.č. 0949 833 900

ID: 90803

Cena: dohodou

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Kontakt

B10 reality, s.r.o. (5 inzerátov)
Maklér

Predajca: Miriama Gajdošová

Telefón:  0949 ... Zobraziť

B10 reality, s.r.o.

Jána Milca 6

010 01 Žilina

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje