Znížená cena!!! Relax v centre Dunajskej Stredy!!! Na predaj záhradná chatka na slnečnom pozemku!!!

Lokalita:Podunajsko (Dunajská Streda) > Okres Dunajská Streda|Dátum:07.03.2022

73 000 € (3 173,91 €/m²)
73 000 € (3 173,91 €/m²)
Dunajská Streda
Okres Dunajská Streda
Typ:
Predaj
Druh:
Záhradná chatka
Stav:
Pôvodný stav
Úžitková plocha:
23 m²
Plocha pozemku:
450 m²

TUreality Vám ponúkajú na predaj celopodpivničenú záhradnú chatku s rozlohou 23m2, ktorá je situovaná na pozemku o rozlohe 4,5á. Chatka dispozične pozostáva z jednej izby vybavenej kuchynskou linkou a gaučom. Vedľa sa nachádza toaleta so splachovaním. Elektrina je tu i 380V, voda je mestská. Tiež je na pozemku vybudovaná vlastná studňa. Energetický certifikát nebol predložený. Mesačné náklady sú nízke, nakoľko ide o rekreačný objekt. Celý pozemok (záhrada) je oplotená plným plotom, čím je zabezpečené maximálne súkromie, vstupná brána je vysoká 4m. Parkovanie bezproblémové. Nový majiteľ sa v letných horúčavách môže schladiť v bazéne s priemerom 5,5m a tiež posedieť s priateľmi v altánku, či zorganizovať grilovačku. Pri predaji ponechá súčasný majiteľ novému i príslušenstvo pre údržbu bazéna a kosačku.
Táto útulná záhrada umožní budúcemu majiteľovi príjemné trávenie voľného času či už prácou - vybudovaním si malej úžitkovej záhradky, ale i relaxom - posedenie s priateľmi, opekačky a pod.
Okresné mesto Dunajská Streda disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou, lokalita sa môže popýšiť i možnosťami čo sa týka športu, rekreácie, či kultúrneho vyžitia. Priamo v meste sa nachádza kúpalisko, v neďalekej dedine Jahodná (10km) je rekreačno-oddychový areál Albarégia, možnosť jazdy na koňoch, v Tomášikove (15km) atraktívny vodný kolový mlyn, v Gabčíkove (12km) vodné dielo Gabčíkovo s cyklotrasou a množstvo iných atrakcií.
Na ďalšie otázky Vám zodpoviem a obhliadku si s Vami rada dohodnem či už telefonicky na čísle +421 41 321 7800 resp. prostredníctvom e-mailu bedecsova@tureality.sk

Kontakt

Šaľa (48 inzerátov)
Maklér

Predajca: Mgr. Beáta Bedecsová

Telefón:  041 ... Zobraziť

Šaľa

Nitrianska 6 6

927 05 504025

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje