Extra príjem aj oddych - chatka v aquaparku

Lokalita:Liptov (Liptovský Mikuláš) > Okres Liptovský Mikuláš|Dátum:04.02.2022

164 900 € (4 122,50 €/m²) + dohoda možná
164 900 € (4 122,50 €/m²) + dohoda možná
Ráztocká, Liptovský Mikuláš
Okres Liptovský Mikuláš
Typ:
Predaj
Druh:
Chata, drevenica, zrub
Stav:
Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha:
40 m²
Zastavaná plocha:
45 m²
Plocha pozemku:
365 m²

== CENA DOHODOU ==

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovanú DELUXE rekreačnú chatku (priamo v areáli Holiday Village Tatralandia) - vhodná pre vlastný relax, aj komerčný prenájom. Hodnotenie hostí je 9,8/10 na Booking.com a 9,9/10 na MegaUbytovanie.

Chatka má 40m2 vnútorného priestoru, na VLASTNOM POZEMKU 365m2.

Prémiová lokalita - priamo v areáli Holiday Village Tatralandia - v pešom dosahu bazénov, tobogánov a saún Tatralandie aquaparku (celoročne prevádzkovateľný). Od diaľnice D1 a Liptovského Mikuláša iba 5 min jazdy autom. Ski centrum Jasná 18 km (v zime zdarma ski bus do Jasnej priamo z areálu).

Chatka má spálňu, spojenú obývaciu časť s kuchynským kútom, chodbu, kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC, znížené podkrovie pre pohodlné prespanie 2 ľudí. Taktiež k chatke patrí menšia terasa na posedenie vonku, na vlastnom trávnatom pozemku. Prístup je po kvalitnej asfaltovej ceste.

Rekonštruovaná v novembri 2021 - kúpeľňa, kuchyňa, chodba obklady - úplne nové. Vybrúsené a nalakované parkety. Posilnená izolácia zvonku. Nábytok úplne nový. 100 cm plochá UHD TV s Netflix. Vlastný trezor.

Max obsadenosť chatky je 7 ľudí, na 6 lôžkach (vrátane rozťahovacej postele).

Využitie je celoročné - pre vlastný oddych, prenájom pre turistov a taktiež - vzhľadom na veľkosť a usporiadanie chatky aj ako krátkodobý home office pre ľudí, ktorí nechcú/nemôžu pracovať doma z kuchyne alebo obývačky. Chatka je populárna u rodín s deťmi, najčastejšia obsadenosť je 2+1 a 2+2.

Kreativita vlastného vyťažovania (kúpou je chatka voľná a BEZ viazanosti na vyťažovanie TMR). Okrem SK klientely, populárne aj u CZ a PL hostí. Chatka je okamžite prenajímateľná.

Služby recepcie, starostlivosť o areál, odvoz smetí, osvetlenie areálu, atď - súčasť mesačného správcovského poplatku. Služby fungujú veľmi dobre!

Kontakt

Chatka Liptov

Predajca: Chatka Liptov
(1 inzerát)

Telefón: 0042 ... Zobraziť

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje