ZREKONŠTRUOVANÁ 5-IZB. HODRUŠSKÁ CHALUPA NA ÚPÄTÍ ŠTIAVNICKÝCH VRCHOV V ZNÁMEJ OBCI BANSKÁ HODRUŠA -

Lokalita:Tekov (Hodruša - Hámre) > Okres Žarnovica|Dátum:13.01.2022

Cena dohodou
Cena dohodou
Hodruša - Hámre
Okres Žarnovica
Typ:
Predaj
Druh:
Chalupa, rekreačný domček
Stav:
Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha:
118 m²
Plocha pozemku:
4 502 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj zrekonštruovaný 5 izbový rodinný dom z roku približne 1800, ktorý je možné využívať aj ako rodinnú chalupu alebo investičnú príležitosť budúceho prenájmu, pre turistov. Nachádza sa v známej a populárnej obci Banská Hodruša, ktorá sa v minulosti preslávila svojou ťažbou zlato-strieborných rúd s aktívnou ťažbou. Celý objekt je vedený ako nehnuteľnosť s pamiatkovou hodnotou v chránenej pamiatkovej zóne.
V súčasnej dobe je dom súčasťou dvojdomu, ktorý je rozdelený na dva samostatné rodinné domy.
Prízemie bolo zrekonštruované približne pred 15. rokmi a poschodie prešlo novou kompletnou rekonštrukciou minulý rok 2021. Pri rekonštrukcií celého objektu, bola vymenená celá vodoinštalácia a elektroinštalácia, vrátane poistných skriniek.

PRVÉ OBHLIADKY UŽ 27.1.2022

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE:
* Výmera domu bez príslušenstva: 117,76 m2
* Výmera pozemku: 4502 m2
* Spoločná klenbová pivnica: cca 20 m2
* IS: kopaná studňa (3m), elektrina, žumpa
* Kombinované vykurovanie: elektrické radiátory, krb a piecka na tuhé palivo
* Ohrev vody: prízemie má 60l el. bojler a poschodie el. 10l bojler
* Kapacita: 12-15 osôb

Zaujíma Vás svet realít? Sledujte nás aj na našom INSTAGRAME [b]1.bcr.sk_reality[/b] alebo FACEBOOKU [b]1.BCR – Realitná kancelária[/b].

DISPOZÍCIA DOMU:
* Prízemie: vstupná chodba, predsieň, kúpeľňa s wc, kuchyňa, komora so schodiskom, obývačka, spálňa
* Poschodie: 2x izba, otvorená spoločenská miestnosť, kúpeľňa, wc

LOKALITA A OKOLIE:
* Obec Banská Hodruša, ktorá spadá pod Banskobystrický kraj sa nachádza vedľa okresného mesta Žarnovica, ktoré je vzdialené približne 10km. Obec Banská Hodruša sa preslávila svojou ťažbou zlato-strieborných rúd z 13. a 14. storočia, ktoré sa ťažia do dnes. Pre obec je veľmi dôležitý turistický ruch spojený aj s neďalekým lyžiarskym strediskom Salamandra resort, ktorý je od ponúkanej nehnuteľnosti vzdialený iba (3km). V obci sa nachádzajú aj Hodrušské tajchy, banícke múzeum alebo banský závod, ktorý ponúka rôzne expozície pre širokú verejnosť. Okrem iného obec Hodruša Hámre - Banská Hodruša ponúka aj kompletnú občiansku vybavenosť.

CENA JE NA VYŽIADANIE

V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra.
Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie – Váš čas!

ID: 81806413

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BCR REALITY s.r.o.
Všetky prezentované údaje zverejnené v tomto inzeráte majú informatívny charakter a žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť 1.BCR s.r.o. nenesie za ich správnosť, úplnosť a presnosť žiadnu zodpovednosť.

Kontakt

1.BCR s.r.o. (3 inzeráty)
Maklér

Predajca: Tomáš Hudec

Telefón:  0901 ... Zobraziť

1.BCR s.r.o.

Zámocká

811 01 Bratislava-Staré Mesto

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje