Na predaj krásna trojapartmánová chata v Podhájskej

Lokalita:Podunajsko (Podhájska) > Okres Nové Zámky|Dátum:11.01.2022

226 000 € (2 973,68 €/m²)
226 000 € (2 973,68 €/m²)
Podhájska
Okres Nové Zámky
Typ:
Predaj
Druh:
Chata, drevenica, zrub
Stav:
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha:
76 m²

Sprostredkujeme chatu v blízkosti termálneho kúpaliska v dedine Podhájska, ktorá sa nachádza vo veľmi kľudnej časti blízko lesa s krásnym výhľadom na okolie. Chata bola kolaudovaná v roku 2008.
Obytná plocha chaty je na každom podlaží 76m2. K dispozícii je bazén, nafukovacia vírivka, krb a gril pod prístreškom.

Dispozičné riešenie prízemia je: 1. miestnosť – práčovňa, 2. miestnosť disponuje vstupnou chodbou s kuchynkou vybavenou mikrovlnkou a chladničkou a plynová varná doska, toaleta oddelená od sprchového kúta, 2 izby s kapacitou 5 osôb + TV. 3. miestnosť je vhodná aj ako ďalšia spálňa alebo obývacia miestnosť. K dispozícii aj podlahové kúrenie.

Dispozičné riešenie stredného podlažia je: veľká vstupná terasa s odnímateľným presklením, chodba s kuchynkou vybavenou mikrovlnkou a chladničkou + TV, zvlášť toaleta, sprchový kút a 2 izby s celkovou kapacitou 5 osôb( v 1 izbe je manželská posteľ a v 2.izbe je poschodová posteľ a jedno samostatné lôžko).

Dispozičné riešenie posledného podlažia je: chodba s kuchynkou vybavenou mikrovlnkou a chladničkou, TV, 2 izby s celkovou kapacitou 5 osôb( v 1 izbe je manželská posteľ a v 2.izbe je poschodová posteľ a jedno samostatné lôžko), sprchový kút a zvlášť toaleta.

Na pozemku sa nachádza malá drevenica vhodná na náradie. Na 2. a 3. podlaží je samostatné kúrenie riešené elektrickými konvektormi. Prízemie je vykurované krbovými kachľami Na každé poschodie prislúcha 1 bojler (dokopy 3). Odpadová voda je riešená žumpou. Ku chate vedie prístupová cesta z dvoch strán. Dobrá možnosť parkovania pred areálom aj vo dvore.

Výhodou sú dobrí susedia a vlastná vybudovaná klientela, ktorá sa stále vracia!

Kontakt

LUPA NZ s.r.o. - realitná kancelária (3 inzeráty)
Maklér

Predajca: Anikó Hulkoová

Telefón:  0908 ... Zobraziť

LUPA NZ s.r.o. - realitná kancelária

L.Kassáka č.8

940 01 Nové Zámky

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje