REZERVOVANÉ / Rekreačná chata - dom - Gabčíkovo

Lokalita:Podunajsko (Gabčíkovo) > Okres Dunajská Streda|Dátum:08.01.2022

71 900 € (998,61 €/m²) + 50 €/mes. energie
71 900 € (998,61 €/m²) + 50 €/mes. energie
Gabčíkovo
Okres Dunajská Streda
Typ:
Predaj
Druh:
Chalupa, rekreačný domček
Stav:
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha:
72 m²
Zastavaná plocha:
36 m²
Plocha pozemku:
365 m²

Ponúkam na predaj dvojpodlažnú murovanú chatu (rekreačný dom na celoročné bývanie) vo veľmi dobrom stave v rekreačnej oblasti katastrálneho územia Gabčíkovo.
Parcela prislúchajúca k chate je o výmere 272 m2. Zastavaná plocha je 36 m2 a užitková plocha je 72 m2.
Súčasťou ceny je aj vedľajší pozemok o rozlohe 93 m2, ktorý slúži na parkovanie a na ktorom sa nachádza samostatná garáž. Chata sa nachádza v oblasti zastavanej chatkami a rekreačnými domčekmi obdobného štýlu a veľkosti. Viaceré z chát v okolí sú už dlhodobo celoročne obývané, čo robí túto oblasť bezpečnou.
V chate je zavedená elektrika a voda. Podlahové kúrenie umožňuje celoročné užívanie. Zdrojom teplej vody
je prietokový ohrievač. Odpad vedie do žumpy s objemom 8 m3.
Chata sa predáva s kompetným zariadením. Má prízemie a jedno poschodie, vonkajšiu krytú terasu, priestrannú uzatvorenú záhradu predurčenú na relax, nenáročné športové aktivity, či na šantenie Vašich detí. Za domom je priestor na parkovanie menších vozidiel a na ukladanie dreva pripraveného na kúrenie v krbe. Takmer po celom obvode je popri oplotení aj udržiavaný živý plot, ktorý zaisťuje domácim intimitu počas chvíľ oddychu. Interiér chaty je plne funkčný, pekne udržiavaný, vkusne zariadený a dispozične veľmi praktický.
Na prízemí sa nachádza kuchyňa spojená s obývacou miestnosťou a WC so sprchovacím kútom. Kuchyňa je vybavená novou chladničkou, elektrickým sporákom, digestorom a nerezovým drezom. Jedálenský pult so 4 barovými stoličkami predeľuje kuchynskú časť od obývacej. Dominantou prízemia, doceňovanou najviac počas chladnejšieho počasia je atraktívne riešený kameninový krb s kvalitnou krbovou vložkou. S obkladom na krbe perfektne ladí aj podlaha v celej prízemnej časti. V obývacej časti sa nachádza priestranná rohová bordová kožená sedačka, nábytok z masívu a ratanové kreslo v retro štýle. Točité schody z bukového masívu vedú na poschodie, kde sa nachádza menšia hala so vstupmi po stranách do 2 menších spální so zošikmeným stropom. Na poschodí pohodlne prenocuje 7 osôb.
Lokalita, v ktorej sa chata nachádza je vyhľadávaným miestom pre rybárov, relax a šport vďaka Dunaju, ktorý v týchto miestach vytvára nádherné meandre tiahnuce sa pozdĺž brehov s množstvom zelene, stromov a lúk.
Ak hľadáte pre seba a svojich najbližších miesto oddychu a nekonečných možností prechádzok, bicyklovania alebo člnkovania, je táto nehnuteľnosť pre Vás ako stvorená. Zavolajte, rada Vám ju predstavím.

Kontakt

Dana

Predajca: Dana
(1 inzerát)

Telefón: 0903 ... Zobraziť

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje