Dve nové rekreačné chatky pri Dunaji v obci Moča v tesnej blízkosti Dunaja

Dve nové rekreačné chatky pri Dunaji v obci Moča v tesnej blízkosti Dunaja

Lokalita:Podunajsko (Moča) > Okres Komárno|Dátum:10.12.2021

89 000 € (1 112,50 €/m²)
89 000 € (1 112,50 €/m²)
Dunajsá, Moča
Okres Komárno
Typ:
Predaj
Druh:
Chata, drevenica, zrub
Stav:
Novostavba
Úžitková plocha:
80 m²

Hľadáte chatu na súkromné víkendové pobyty, alebo výhodnú investičnú príležitosť? Predstavujeme Vám zaujímavú ponuku, a zároveň jednu z posledných dvoch novostavieb v obci Moča, Radvaň nad Dunajom, v tesnej blízkosti Dunaja, pri cyklotrase Eurovelo 6.

Realitná kancelária DIRECTREAL LIVE v zastúpení Ladislavom Jágrom Vám ponúka na predaj dve novostavby modulových rekreačných chatiek s podlahovou plochou 80m2 v pokojnej časti obce Moča pri Radvani na Dunaji nachádzajúce sa na pozemkoch s výmerou 240 a 250 m2

Jednopodlažná chata s terasou s výmerou 10 m2 a dvoma parkovacími miestami je súčasťou novovybudovanej ulice blízkosti Dunaja.

DISPOZÍCIA
Drevená 3 izbová chata ponúka komfortný priestor pre 4 osoby.
Pri vstupe v strednej časti sa nachádza zádverie, kúpeľňa, obývačka spojená s kuchyňou a s možnosťou vybudovanie krbu, alebo kachlí na drevo, priamym vstupom na priestrannú terasu.
V prednej a zadnej časti sa nachádzajú 2 samostatné spálne.

Chata bude dokončená v štandarde. Klimatizácia s vykurovaním značky Toshiba, infra panely, drevená podlaha, drevené dvere, tepelné čerpadlo vzduch-vzduch, obklady v kúpeľni s modernou sanitou, V prípade záujmu ponúkame aj možnosť výberu a zariadenia interiéru chaty na kľúč.


LOKALITA
Neďaleko tečúca rieka Dunaj ponúka výborné možnosti na trávenie voľného času. Štrkové dunajské pláže sú skvelé na oddych pri vode, cyklotrasa ťahajúca sa popri pláže je obľúbená cyklistami, bežcami a korčuliarmi. Promenáda vedúca k miestnej tradičnej reštaurácií Čárda je stvorená na príjemné večerné prechádzky.

Okolie je známa vinárska oblasť, hranice dediny tvoria nekonečné rady viníc. Len 10 km od obce sa nachádza termálne kúpalisko a wellness Patince, ako aj Štúrovo s najväčším termálnym aquaparkom na Slovensku je vzdialené len 20 km. Historické mestá Komárno a Ostrihom, ako aj neďaleký Budapešť, hlavné mesto Maďarska, vzdialené len 80 km je skvelým miestom na celodenné výlety.CENA
Rekreačná chata sa predáva v hodnote 89 000 Eur. Cena zahŕňa kompletný servis spojený s vypracovaním dohody o zložení zálohy, kúpnych zmlúv, návrhu na vklad, preberacieho protokolu, poplatky za overenie podpisov u notára, poplatok za podanie štandardného návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľnosti a kompletný právny servis renomovanou advokátskou kanceláriou s viac ako 15 ročnou praxou.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať, Ladislav Jáger, Tel.: 0907 70 92 91

Directreal nehnuteľnosť číslo: 166445link:

Kontakt

Direct Real (15 inzerátov)
Maklér

Predajca: Ladislav Jáger

Telefón:  0907 ... Zobraziť

Direct Real

Stara Vajnorská 11 11

831 04 Bratislava III - Rača

Kontaktujte predajcu
* povinné údaje